Dominikaani Vabariik/Mehhiko

Tere. Plaanis lastega (9. kuni 14.) jaanuar, veebruar kaheks nädalaks sooja minna. Ei suuda otsustada-kas Dominikaani Vabariik või Mehhiko. Hea meelega logeleks mingi aeg niisama rannas, käiks sukeldumas ja natuke ka kohaliku elu-oluga tutvumas. Mida soovitate?

Käidud kahel korral Dominikaanis nii Punta Canas kui Puerto Platas ning korra Mehhikos Yucatanil Rivera Mayas.Kuna mujal Mehhikos ei ole käinud,siis ülejäänu kohta ei oska midagi öelda.Parim nn.lebola on minu arust Dominikaanis,seda eriti Punta Canas,kus hotellid on veidi paremad ,kui Puerto Platas.Kindlasti on Dominikaanis parima hinna/kvaliteedi suhtega all inclusive hotellid regioonis.Erilisi vaatamisväärsusi sealkandis ei täheldanud ,kui just Columbusega seotud hooned pealinnas Santo Domingos.Dominikaan on ikkagi väga hea lebola oma imeilusate randade,sooja mere ja kõik hinnas teenusega hotellides. Minule isiklikult meeldis Mehhikos Rivera Mayal rohkem,kus oli lisaks väga headele lebotamisvõimalustele ka rohkem käia ja vaadata.Seal kandis on mitmeid väga suuri nn.teemaparke,kus on vaatamist ja erinevaid tegevusi nii täiskasvanutele ,kui lastele terveteks päevadeks.Ja muidugi see maiade värk:püramiidid ja nii edasi.Teema on muidugi tugevasti kommertsmõttes kohalike poolt üle ekspluateeritud,kuid ikkagi parjalt doseerides päris huvitav.Nii,et mina soovitaks Mehhikot,aga ka Dominikaan on väga hea ja vist hinnalt ka veidi soodsam.

0
0

Lebotamiseks on Dominikaan ideaalne. Suurepärased all inclusive hotellid ja lihtsalt mõnus olemine.

0
0

Mõtlen ka ise Dominikaani peale. Tahaks rentida auto ja kohapeal ringi uudistada. Kas oskate nimetada häid hotelle, mis ei ole kallid. Luksus ei ole vajalik. Palju võiks sealkandis autorent ja kütus maksta? Ühtlasi võiks ära mainida kohad, mida tasuks kindlasti seal külastada. Tänud!

0
0

Mul täpselt sama mõte - talvel Mehhikosse või Dominikaani. Kas on olemas randades ka bungalowsid, mida saab rentida, või ainult suured hotellid? Hinnaklass? Plaanime budget reisi, niiet luksust taga ei otsi.

0
0

Palun jah Punta Canas all inclusive hotellide soovitusi

0
0

Majestic Elegance või Majestic Colonial.Need on sõsarhotellid ja asuvad ühisel suurel väga hästi hoolitsetud territooriumil.Väga ilus rand,mida kaitseb suurte lainete eest ca 1km kaugusel asuv veealune looduslik riff. Palju erinevaid restorane ja baare,suur showteater mõlemal hotellil. Suured ja hästisisustatud hotellitoad.Ülisõbralik ja abivalmis personal. Minu arvates ülivinge koht lebopuhkuse veetmiseks.

0
0

Tänan pastakas. Plaanime sinna 2013 veebruaris minna

0
0

Kurihunt- meil sama plaan- külastada Dominikaani veebr-märts. Olen hoidnud seni silma peal Thomsoni pakkumistel. Vist tundub, et mõistlik on võtta soodne AI pakett ja siis kohapeal soovi korral veidi omal käel ka ringi seigelda. Plaan olla 2 nädalat. Kuidas ja mis teenust kasutades plaanite sinna lennata ? Tänud ,

0
0

Käidud aprillis 2012 hotellis - Iberostar Punta Cana. Väga korralik tase, puhas rand ning hea restoranide valik. Soovitan. Sinna lendasime UK reisifirmaga The Holiday Place - kõik väga hästi orgunnitud ja hinand neil head.

0
0

Dominikaanis jälgi, et võtaksid hotelli ikka Kariibimere poole, mitte ookeanipoolses küljes. Tahad ju ikka helesinist vett :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased