Dominikaani Vabariiki surfama

Tervist,

Plaan on siis minna DV-i Jaanuari lõpus ca kaheks kuuks. Ei taha tööle minna vaid lohesurfiga tegelema - iga päev kui on tuult istun rannas ja olen merel :)

Et siis tahaks teada, et mis oleks odavaim viis siis sinna minekuks? Olen otsinud sealt matrixist ja skyscannerist umbkaudseid kuupäevasid ning odavaim mis praegu leidsin oli 680€.

Ja veel küsiksin elamisvõimaluste kohta, et kui raske ja kallis oleks leida kohalikelt majutust Cabarete kandis näiteks? Muidugi ka arvamused Dominikaani Vabariigi kohta on more than welcome või kui keegi oskab paremat odavamat või lahedamat kohta soovitada (tuulist surfamiseks), siis ärge häbenege ütlemast...

Käisin ise eelmise aasta veebruaris Mui Ne-s, Vietnamis. Tuul oli iga päev olemas ning linna ümbruses palju spot´e. Samuti on variant Boracay Filipiinidel. Lähen ise Boracayle nüüd veebruari alguses surfama aga kahtlustan, et seal on terve rannavesi paksult lohesi täis.

Okei, Dominikaani Vabariik läks lukku, aga kas on kedagi kes oskaks soovitada millisest lennujaamast minna või kuskohast odavamaid pileteid leida võiks?

Danke :)

ArkeFly Amsterdamist on vahel soodsamate hindadega. Leht on hollandi keeles, aga google.translate-iga saab hakkama ja piletite ostmine toimis. Neil on hea see, et lennud klapivad tihti Tallinn-Amsterdam lendudega. Kuna tegemist ikkagi peaaegu charterlennuga, siis hilinemised on oodatud ja tagasitulles peaks jätma Amsterdamis võimalikult pika lendude vahe, sest muidu pead hakkama äkki uut piletit ostma.

Sarnaseid firmasid lendab ka teistest Eurropa suurematest lennujaamadest. Vaata näiteks wikipediast Dominikani sobivate lennujaamade lehti ja saad teada, kust ja kes lendab.

Okei, vaatasin siis wikipediast neid lennujaamade nimekirju ning leidsin sellise pakkuja nagu jetairfly.com ning nendelt saaks pm 530€ edasi ja tagasi ka...

Kui keegi on seda seda teenusepakkujat kasutanud, siis oleksin tänulik tagasiside eest :)

Hei, Mina olen kasutanud jetairfly-d ja lendasime Puerto Platasse kui ma õigesti mäletan. Jetairflyga saime megasoodsalt (vahemaandumisega Jamaical) ning lennuk ja teenindus ise olid väga korralikul tasemel. Puerto Plata oli kiviviske kaugusel Sosuast (Cabarete kõrvalküla/linn), kus majutus oluliselt soodsam kui Cabaretes. Hea/põhiline surfikoht jääb tegelikult Sosua ja Cabarete vahele (natuke rohkem Cabarete poolele), nii et oleneb, millega sa liikuda kavatsed? Sosua on mõttetu prostitutsioonilin, aga seal on palju soodsaid ööbimiskohti - meie ööbisime väga okeis korteritekompleksis, väga mõnus oli. Liikusime kohalike "marsadega" ja surfikama rentisime alati kohapeal ja ega me ei viitsinudki sellele tegelikult põhifookust panna. Cabaretes annab ka surfata ja seal käib pidu, melu, naised ja alkohol. Selline klassikaline pisike puhkusekülake :) Enjoy!

Ma siiski soovitan võtta elamise Cabaretele. Sisuliselt on tegemist ~3 km pikkuse ühe-tee-külaga, kus Puerto Plata poolses servas on lohelennutajate ala. Ma ise ööbisin selle küla teises otsas, Casa Blanca`s. Väga hea hinnaga majutus. Kui me otsisime külas öömaja, siis ei olnud seal lohetamise poole peal midagi liiga toredat, aga CB meeldis minule väga. Selle ees on kohalik kohvik, kus on imehea. Oh, tahaks tagasi :) (http://www.casablancacabarete.com/)

Rolleritakso oli mu mäletamist järgi 30 kohalikku raha, mis on väga väike. Ja tõesti, kama rendi kohapeal. Hommikul on hea teha hommikujooksu loheranda :) saab keha parasjagu soojaks.

Ööklubid/rannabaarid on lõbutsemist väärt, aga ettevaatust rahaga-väga profilt varastavad.

Tänud vastuste eest, ostsin pileti ära :) Aga soovitate siis kogu kama kohapealt rentida? Ise plaanisin võtta kaasa lohe ja trapetsi ning kohapealt laua osta... et siis pigem ei soovita midagi vedada kui ongi plaanis põhimõtteliselt ülipalju surfata?

Meie lohemehed vedasid oma lohed kaasa. Ka siis, kui lisapagasi eest maksad, oli see mu mälu järgi odavam kui rent. Edu Cabaretel :)