Druskininkai veekeskus

Hei rahvas kas keegi on käinud Leedus Druskininkai veekeskuses ja kui on siis kuidas ka seal oli ja kus kaudu minna kas läbi Vilniuse või Kaunase vahemaa pidi olema võrdne!

Tere.

Ma pole ise käinud, aga mul on seal üks hea sõber ja tema jutu põhjal julgen soovitada küll. Pidavat parem olema kui Jurmalas või Vilniuses. Vilniuse kaudu ilmselt paem minna, sest siis kiirteed vist rohkem ja seega saab kiiremini kohale.

0
0

Üle-eelmisel aastal sai käidud seal. Ei oska teistega võrrelda, kuna pole käinud. Jäin rahule, eriti sauna kompleksiga. Sõitsime Kaunasest läbi Alytuse,l õpus tekkis väike segadus, aga saime hakkama. Vilniuse kaudu tundub natukene loogilisem eriti lõpu osa.

0
0

Mine Vilniuse kaudu,vähem keerutamist. Ära piirdu veekeskusega ,rendi jalgratas-tuhutult ilusad metsarajad(osad asfalteeritud), igasuguste puujuurikatest ehitatud muinasjutuliste olenditega teede ääres. Ilusad väikejärved-luiki täis eriti kevadel. Suurejooneline katoliiklik kirik,hubased ja maitsekad väikekohvikud. Ühes pakutakse maailma parimat Scarlotte torti(seda apelsinilõikudega)-kohvik asub kiriku lähedal. Odav ja hea Leedu keraamika-firmakauplus. Edu avastamisel.

0
0

Tere,

Oskab ehk keegi midagi lisada 7.aasta tagusele postitustele ? Druskininkai kohta üldse.

0
0

Minu arust igavam kui Jurmala veepark. Ega seal peale jõe, lainebasseini ja tavabasseinide nagu midagi ei olnudki. Täiskasvanutele ka erinevate saunade ala, aga neid saab ka lähemal proovida. Linnake ise on armas ja järv oli eelmise aasta augusti alguses väga soe. Kui juba sinna sõita, siis tasub ära proovida ka siselumemägi, mis on suvel natuke eksootiline.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased