Easyjet kohtade broneerimine

Tere.

Ei ole mingi aeg easyjetiga lennanud. Saan aru, et 11 aastase lapsega ei ole kohustust, et pead istmekoha raha eest broneerima. Neil on kirjas, et kui võimalikult varakult teed check in, siis nad teevad kõik selleks, et panna 11 aastane vanema kõrvale istuma (ilma lisatasuta). Kas kellegil on viimasel ajal kogemust, et kas toimitakse ikka nii? Ja on vist ikka nii, et kui ma esialgu isegi ei broneeri kohti, siis on seda võimalik ka hiljem teha ja siis on üldjuhul soodsam... :)?

Peaks olema küll nii. Tegin check in-i hetkel, kui kogu lennuk oli veel tühi ja sain random kohtadega üldse lennuki ette istuma. Hiljem on võimalik teha aga vähemalt siis kui ma tegin, pidi selleks nendega ühendust võtma ( Ise peale check ini tegemist enam kohti muuta ei saanud ) Seega, kui on soovi saada kindlaid kohti, on lihtsam need valida enne check in-i tegemist.

Kui ei jäta check ini tegemist viimasele hetkele, siis Easyjetiga on meil sama bronniga inimesed kõik ilma lisatasuta kõrvuti pandud, ka täiskasvanud.