trip-krainetrip-ukraine-dark
Easyjeti lennud marsruudil Tallinn-Berliin

Kas keegi teab, miks alates 2.novembrist ei ole enam võimalik osta piletit TALLINN - BERLIIN marsruudil? Kas Easyjet lõpetab sellel liinil lendamise? Kui lõpetab, siis kes jääb seda suunda teenindama?

Lõpetab jah kahjuks. Ju Estonian Air millalgi üle võtab, kui nõudlust on.

Airbalticuga saab läbi Riia Berliini, pilet tuli viimasel korral isegi odavam kui Easyjetiga. Estonian Air ei plaani seda liini küll üle võtta, polevat tasuv ning Berliinist jätkulende vähe.

Siis ongi viimane aeg Berliinis ära käia. Ise käisin eelmise aasta augustis.

Kust kuulsid/lugesid seda, et lõpetab lendamise berliini? Saad äkki mingi vastava artikli lingi siia postitada.

Endal oktoobri keskel üheks nädalavahetuseks Berliini minek. Pilet oli ainult u 600 eek edasiatgasi. Paar aastat tagasi sai isegi 450 eegiga Berliinis Easyjetiga ära käidud. Oleks kahju küll kui Easyjet Berliini lendamise lõpetab :-(

Kust selline info pärineb ? Easyjet kodulehel igatahes info puudub, võibolla eksitas sind see seik, et talvised pileteid on võimalik soetada alates 2 novembrist. Ma leian , et paanikaks pole põhjust.

Võtan oma eelmise kommentaari sõnad tagasi, uurisin Estairist , kes esindab Easyjeti Eestis ja tõesti alates nov. lõpetatakse Tallinn-Berliin lennud. Kahju. Need korrad mis mina lennanud olen EasyJetiga, siis alati täis lennuk olnud. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Kurat, ma just ootasin millal talvised piletid müügile tulevad :( selle aja jooksul kui Easyjet Tallinnast lendab olen ma oma paarkümmend korda läbi Berliini igale poole lennanud ja mitte kordagi läbi Londoni :( . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Kahju, et Easyjet Berliinist Tallinna ja Riiga lennud lähitulevikus lõpetab. Mis põhjusel küll sooviks teada. Ise lendasin Easyjetiga Tallinn-Berlin-Tallinn 29.04.2008 - 04.05.2008

Täiesti normaalne, et selline absurdsus, nagu 600 EEKu eest Berliini edasi-tagasi, ära lõppeb. Ärge halage siin, vaid tehke oma lennufirma ja pakkuge praeguste kütusehindade juures neid hindu.:P Easyjetil viskas sponsoreerimine ilmselt üle.

Mis sa oled raha peale väga tige või sõltub sinu enda isiklik sissetulek EasyJeti käibest?

Kas see on reisija seisukohalt nagu halb, et saab nii odavalt lennupiletit ve? Ei no anna tõesti andeks, et ma nii rikas pole, et iga kord a la Lufthansa äriklassis reisida Saksamaale.

Tuttavalt, kes Estonian Airis töötab tuli ka selline info, et lähitulevikus lõpetab Easyjet ka Tallinn-Londoni liini lennud. Jamps.

Tegemist on Tallinna lennujaama kõrgete lennujaama maksudega

155 krooni ei tundu mulle eriti kõrgetena.

Võrdluseks:

Arlanda SEK 157

Vantaa Finland International Passenger Fee €10.07 + Finland Security Charge €4.51

Riia Latvia Passenger Departure & Security Tax €12.18

Võrreldes teiste riikidega on Tallinna Lennujaama reisija ning maandumise maksud ikka üsna kõrged, ja meeldetuletuseks - kütusehinnad on ju tõusnud 50% vaid ühe aastaga! Eks kõik on kuludes kinni - selleks, et omadega välja tulla on vaja tõsta lennupileti hinda, aga kes oleks nõus maksma 100 eurot kui eelnevalt on pakutud 60ga? kui rahvas ei jõua kallimaid hindu kinni maksta, väheneb reisijate arv ning seega muutub liin ebatulusaks.

See kõik kurvastab muidugi, aga ega reisimine sellepärast veel ära jää! Ma pole AirBalticu turundusega end veel kurssi viinud, kas ka neil on allahindluskampaaniaid ja kas nendes esineb ka mingit reeglipärasust? Praegu vaata nii või naa, Berliini 2 otsa on ikka üle 2000. Iisijetiga ei anna võrrelda. Kevadise soodukaga sain ca 500 eeku 2 otsa.

jah see on siis küll kummaline et easy jet ära lõpetab. Kontrollisin üle netist-jah tõesti see air baltic'uga tuleb ikkagi üle 2000. Ses mõttes on see vist ju ikkagi soodsam kui selle Easy Jetiga minek kui plaanida see septembri algusesse. Ma lihtsalt ise teen ka plaane et äkki läheks Berliini septembri esimesel nädalal aga hetkel on veel kõik lahtine. Otsin netist soodsaid pakkumisi ja nii leidsin ka selle artikli siin.

Täna 02.11.2008 siis tomiuvad viimased 2008. aasta EasyJet lennud liinil Tallinn - Berliin - Tallinn, ehk EasyJeti kodulehe põhjal 106.99 EUR Tallinn - Berliin 22:10 ja 133.99 EUR Berliin - Tallinn 19:00. Sama päring Riia - Berliin - Riia kohta ei andnud enam tulemusi, kuid lennud pidid varasema info kohaselt samuti lõppema 02.11.2008. Kas 2009 uuesti aveneb võimalus lennata nimeatud odavlennufirmaga Tallinnast või Riiast Berliini ja tagasi ei paista kahjuks teada olevat.

EasyJet on õnneks otsustanud sügisel jätkata Berliini (SXF) - Tallinna lende. Alates 28. oktoobrist lennud 2 korda nädalas (neljap ja pühap), mis on oluliselt mugavam veetmaks pikka nädalavahetust kui äsjalõppend talvehooaja kolmap ja laup toimunud lennud. Well done!

Hea uudis - EasyJet on otsustanud ka 2019 kevadel-suvel jätkata otselende Berliini (SXF) ja Tallinna vahel. Esialgu piletid saadaval kuni 1. september 2019. Lennud endiselt 2x nädalas (neljap pärastlõuna ja pühap õhtu) - seega ideaalne pikaks nädalalõpuks.

Super! See suvi nad kahjuks ei lennanud, tundsin suurt puudust. Lõpuks osutus valikuks Finnair.