Ebameeldivad lennujaamad

Postimehe artiklist http://www.postimees.ee/170208/esileht/olulised_teemad/tarbija24/reis/312368.php ajendatuna võiks ka siin üles võtta tema, milline on teie meelest kõige ebameeldivam lennujaam kus olete viibinud. Miks?

Los Angeles. Sellist massi ja trügimist pole näinud kusagil mujal. Kolm tundi transferiks oli ilmselgelt vähe. Kui lasin end hilisemale lennule paigutada (vedaja e Lufthansa enda algatus), püüti sellega seonduva voucheri andmisest igati kõrvale hiilida (siin kindlasti kivi ka Lufthansa kapsa-aeda). Teenindajad hiilisid lettide tagant sõnagi ütlemata minema, isegi first class'i lett jäeti pikast järjekorrast hoolimata tühjaks. Rahvamassile infot ei jagatud, peataolek ja täielik segadus.

Olen seal olnud vaid korra, ehk oli mingi ühekordne tehniline jama, aga lennujaamatöötajate tahtmatus infot jagada tundus sisseõpitud käitumisena.

ei meeldi sugugi- kole, umbne, kitsas, kallis ja räpane. Ebaviisakad ja ülbed töötajad. Stansteadis pole olnud, aga kuuldavasti on see üks laut. Pariisi CDG jättis samuti väga halva mälestuse, ebaloogiline ja kole hoone.

Omalt poolt võix miinuspunkti anda STNile, suht selline segane paik, samas suht hea mulje jättis SSH, hoone oli kena minu meelest, kuid tegemist on selgelt venelastele orienteeritud kohaga, naljakas oli kuulda lennujaamas egiptlasi vene keelt purssimas :D

játtis minule ka vága sústeemitu ja arulageda mulje. meeletud járjekorrad, teenindajad, kellega kokku puutusin, olid kas ebameeldivad, või lihtsalt ei paistnud midagi teadvat... jube kogemus. tuli ka válja, et kui oled turvakontrollist lábi láinud, siis pole enam muud teha, kui istuda ja oodata - isegi kohvi, ega midagi sõõdavat siis enam osta ei õnnestu. peale pikkades koridorides ára eksimist õnnestus siiski avastada úks õnnetu baari moodi kohake, kus võileiba ja kohvi sai.

peale seda leidsin, et Heathrowl pole tegelikult vága vigagi:)

Moskvas palusid mult abi üks hädasolev indialane, kes ei osanud õige värava juurde minna - oli teel Delhist Mineralnõje Vodõ'sse (selles edetabelis vastavalt 2. ja 3. koht). Vaene tüüp :)

...Postimehe artiklist ka minu valikus. Lisaks teised erinevad Venemaa lennujaamad Irkutskis, Bratskis, Jekaterinburgis. Kitsas ja ülerahvastatud lennujaam Banjulis (Gambia). Heathrow T1.

Tirana, Skopje, Vilnius, O'Hare Chicagos