trip-krainetrip-ukraine-dark
Ebookers.com piletid

Kas keegi on ostnud www.ebookers.com saidilt pileteid? Kuidas see toimib, maksad krediitkaardiga ja kas pileti(elektroonilisel kujul) saab meili peale või saadavad nad postiga? Kas tasuks usaldada seda saiti? Mis arvate

Tänksid

mina ostsin ja sain va'ga hea deali. Cathay Pacificuga, maksel oli natuke kyll jebimist, ytlesid et kaardi makse ei la'inud la'bi ja siis pidin uuesti tegema. Kuid l6pp hea k6ik hea. Ma'letamist m88da tuli jah emailile.

MIna ostsin ka pileti Emirates' le labi ebookersi, natukene rohkem jamamist oli nendega, aga koik laabus hasti...Samas hiljem markasin et otse labi Emirate oleks isegi soodsam natukene tulnud ning kergema vaevaga samuti...Pileti saadavad sulle mailile:-)

maksine krediitkaardiga, kuid piletid tulid postiga lubatud 4 paeva asemel 10 paevaga. just 1 paev enne reisi.

Mul tekib küsimus, et mis jamamist saab selle ostmisega tegelt olla.. täidad lahtrid ja maksad krediitkaardiga ja sellel saidil pidi ka olema moodus ju et saadetakse piletid e-mailile, milleks siis üldse postiga hakata saatma. Mäletan, et kui olen ostnud krediitkaardiga ryan airile piletid, siis pole seal eriti mingit jama tekkinud, kõik on loogiline. Aga mida kallim pilet seda suurem kartus :)

Olen ostnud nende soomekeelselt lehelt www.ebookers.fi, kõik oli OK. Saadeti e-pilet meilile.

Kõik lennufirmad ei võimalda e-pileteid. Lasin ükskord piletid posti panna ning need läksid kaduma. Asenduspiletite eest tuli 50.- euri juurde maksta. E-piletitega on muidugi lihtsam, saadetakse mailile.

Jamamisest niipalju, et viimati broneeriti küll kohad lennukis (nägin seda lennufirma kodulehelt), kuid krediitkaardilt raha ei broneeritud ega maha ei võetud ligi kaks nädalat peale broneeringu tegemist. Pank arvas, et broneeringut järelikult ei tehtud. Kui ebookersisse helistasin, siis vastati rõõmsalt, et bronn on olemas, aga neil on nii palju tegemist, et pole olnud mahti rahaasjadega tegeleda;)

Aga kui neid pileteid online osta, ja kui ees v perek.nimes on täpptähed, ei tea kas selle peab samamoodi märkima nagu viisataotluse tegemisel et Ä = AE jne..

täpitähti ei pea omast suvast hakkama tuletama, stiilis Ä=AE ja Ö=OE. tuleb lihtsalt kirjutada sama täht aga ilma täppideta. nii on algsele nimele kõige sarnasem, lisatähtedega tuleb ju välja hoopis teine nimi. samamoodi peaks tegelikult ka viisaavalduses kirjutama

Tegelikult tuleks oma pass avada ja seal lehel, kus on sinu pilt,on all servas ka sinu nimi.Näiteks Külli on Kuelli.Kuigi jah mõne maa viisal muutus see Kolliks:)).

Vähemalt viimased viis aastat ostetud köik lennupiletid ebookers.fi kaudu ja kordagi pole olnud probleeme. Piletid tulevad kas elektrooniliselt vöi siis posti teel.

Tere. Tellisin Ebookersist lennupiletid. Nagu aru sain, siis peaksid nad mulle saatma kinnituse reisi kohta mailile. Nüüdseks on 2 päeva möödas, aga nendelt pole midagi kuulda. Krediitkaardilt, millega maksin, on raha broneeritud, seega selle järgi kõik nagu toimis. Kui oled Ebookers.com ist tellinud, siis ole hea ja jaga infot, kas sinu puhul tuli vastus ruttu või ongi see normaalne, et ootan ilma igasuguse infota?

Vaata ebookersi "My account" alt, kas broneering on kinnitatud või ei. Kui on kinnitatud, siis peaks seal ka see 6-kohaline 'confirmation code' kusagil olema, mille abil saad veel näiteks https://www.checkmytrip.com järgi vaadata, kas selline broneering ikka on olemas või ei. Mul endal oli paar nädalat tagasi Expediaga sarnane teema, et peale maksmist jooksis leht errorisse, kinnitust e-mailile ei tulnud, aga raha oli maha läind krediitkaardilt. Samas "my account" alt vaadates oli broneering kinnitatud, lennufirma confirmation code olemas ja ka checkmytrip's oli broneering kenasti olemas.

Häda selles, et kui tellisin, siis pidid nad mulle saatma logimiseks ajutise parooli. Ka seda pole ma saanud, seega ei õnnestu mul ka "My accounty" vaadata :(

Ligikaudu 30 minutiga tuli mail kindlasti.

Ummm...siis ei oska muud soovitada, kui helistada nende klienditeenindusse. Või vaata internetipangast selle tehingu infot, ehk on sellesse see 6-kohaline broneeringu kood ka pandud. Endal oli PayPali autoriseerimisega kunagi siuke teema, et mingisse avamistasu broneeringu infosse oli mingi vajalik kood pandud, mille avastamiseni mul ikka päris korralikult aega kulus. Mis lennufirma piletid ostsid muidu? Kui EasyJet, siis nende bronne sa checkmytripis kontrollida ei saa.

Helisasin nende Customer Servicesse. See on automaat. Tundus, et nende süsteemis oli kõik korras, sest sealt kuulsin oma bookingu kohta õiget infot. Lasin broneeringu uuesti mailile saata, aga ikka ei tule läbi. Äkki mingi hot.ee jama? Ja ostsin Lufthansa piletid.

Ega mailbox liiga täis pole äkki?

Kui ostsid Lufthansa piletid, siis ehk oled ka nende püsikliendiprogrammiga "Miles and More" liitunud. Kui jah siis saad Lufthansa kodukal sisse logida oma kaardi numbri/kasutajatunnuse ja salasõnaga ning sealsetes broneeringutes peaks su booking ka olemas olema, kui lisasid broneerides oma M&M numbri.

Kahjuks pole Miles and More programmis ja ei sisestanud koodi. Samuti on mailboxis ca 75% vaba ruumi.

Mina olen e-bookersist mitu korda hotellituba bronninud ja ka lennupiletid ostnud ning siiani on kõik sujunud. Maksin krediitkaardiga ja kõik vajalik info saadeti e-mailile. Ükskord oli ka mingi küsimus ja nende klienditeenindus helistas lausa laupäeval mu mobiilile. Hotellide puhul ei tee paha üks kontrollkõne, kui number olemas. Eriti siis, kui saabud hotelli öösel. Hot.ee-l on kuuldavasti mõningaid imlikke anomaaliaid. E-bookersi info jaoks on mul e-mail mail.ee serveris.