trip-krainetrip-ukraine-dark
eDreams.it lennupiletite broneerimiskeskonna vautšerid

Tere, Itaalia Grouponi saidil on müügil edreams.it broneerimiskeskonna vautšerid €60 väärtuses hinnaga 19 euro. Edreams.it on hea selle poolest, et nad vahendavad ka enamuse odavlennufirmade pileteid ning hinnad on üldiselt samad, nagu ka otse ostes, vahest isegi odavamad. Igale ostule lisandub nende teenustasu, nii et tegelik ühe vautšeriga saadav allahindlus on 20-30 euro vahepeal, olenevalt makseviisist. Korraga saab osta mitu vautšerit ja neid väljastatakse koheselt. Kontrollisin isiklikult, väljumisega Tallinnast saab osta Ryanairi ja Easyjeti pileteid.

Tere Kahjuks ei oska Itaalia keelt. Jääb arusaamatuks, kas ühe broneeringu kohta saab kasutada ainult ühte vaucherit või on võimalik tasuda kogu vaja minev summa vaucherite eest?

Google Chrome browseris klikid paremat hiireklahvi ja valid translate to english ntx

Üks vautšer broneeringu kohta

Kas on keegi juba ostnud vautšeri ja saanud koheselt koodi e-mailile? Ma sain vaid info, et kood väljastatakse kui pakkumine lõpeb (st 25.12).

E-mailile tulid koodid paar tundi hiljem, kuid "Il mio conto" alt olid nad kohe peale ostu saadaval ja .pdf kujul allalaaditavad.

Data di acquisto: 18.12.2012 Valido dal 18.12.2012 al 28.02.2013

Otselink: https://www.groupon.it/myaccount

Mul on nii konto all kui e-mailil järgnev tekst:

"Pagamento effettuato correttamente. Alla chiusura dell'offerta riceverai il tuo coupon via email."

Ei tea, mis nuppu ma siis valesti vajutasin (itaalia keele mitteosajana)

EDIT: ca 12h pärast ostu sain koodi kätte, töötab!