Eesti-Poola-Tsehhi-Saksa(München)-Poola-Eesti...

On siis plaan suvel alguses minna taas euroopat avastama.Tutvuda lähemalt Prahaga ja kolada möned päevad Müncheni ümbruses.... Oskab keegi soovitada toredaid ja soodsaid majutus kohtasi just Prahas ja Münchenis? Kuna autos 4 lubadega inimest siis söidame yhe hooga Tallinnast Prahasse välja ja siis sealt Müncheni...Ja loomulikult oleks tore teada muid huvitavat infi kus vöiks käia ja mida vaadata(mis jääb meile marsuudile)Ja loomulikult sooviks saada infot söögikohtadest...Kus on kellegil head mälestused-kogemused...Eriti just Prahas ja Münchenis Loodan et keegi teab ja viitsib miskit vastata. Suvi ei ole enam kaugel ! :)

Münchenis ja Prahas on palju toredaid söögi kohtasi müüakse õlut ka!

Suht haige tegevus on uhada otse Prahani välja,samas võiks lennukiga minna.Mina soovitan teha esimese peatuse Krakowi lähedal Jasna Gõra kloostri (http://en.wikipedia.org/wiki/Jasna_G%C3%B3ra_Monastery) juures kus on olemas nii kämping kui ka hotell ja koht ise on vinge.Samas on seal lähedal veel soolakaevandus-muuseun ja loomulikult kuulus Auschwitz (http://en.wikipedia.org/wiki/Auschwitz_concentration_camp)Tsehhis soovitan peatuda mänes väikelinna kõrtsis(nad ise nimetavad neid Hostinitseks)mis iseenesest on all korrusel õllekas ja üleval mõned numbritoad.Münhenis ööbimise probleeme ei tohiks tulla,seal on hotelle ja hosteleid küllaga,kui aga sõita viitsite siis laske sadakond kilti lõuna poole ja peatuge mõnes Alpimajas mis on elamus omaette.

Aga jõudu igal juhul.

notual-i toetuseks.

Olen kogu aeg mõelnud-öeldakse,läheme euroopat avastama. Ja siis läheb andmiseks-üks võistukihutamine.Mis avastamine see siis selline on? Kui Poolast läbi,jääb tee peale väga mõnusaid kohakesi. Nähke veidi vaeva,lööge you-tube`sse piirkonnad,mida läbite.Leiate kindlasti avastamist väärt kohti. München on väsitav-kindlasti ei tasu sinna jäämist.Kogu lõuna-Saksa on täis imelisi väikelinnu,kus kindlasti ka mõni festival vüi linnapäevad teoksil.Õllejoomismelu on sellistes kohtades vaata,et ägedam,kui Münchenis endas.

Jutt täiesti öige muidugi,aga kuna aeg pressib tagant siis on selline plaan et otse Tsehhi.Poolaga on see möte et järgmine kevad minna puurima-uurima Poolat.Sest tean ise ja olen kuulnud et seal on väga ilusaid-pönevaid ja ajaloolisi kohtasi mida peab nägema!Kuna eestile lähemal siis oleks seal rohkem aega ka ringi hullata!