Eestist autoga Ibizale 2010

Võimalik, et liiga vara planeerimiseks aga igatahes selline ettevõtmine võiks järgmine aasta aset leida. Ise olen erinevaid variante enda jaoks välja mõelnud. Paluks aga teadjate inimeste nõuandeid, et kui raske võib selline ettevõtmine olla. Vastata võiks teadjad inimesed. Niisama mölisejaid ei viici kuulata kes räägivad, et jumala mõttetu jne.Sooviks just nende inimeste kommentaare kes on sellist trippi ette võtnud või oskavad sellest lähemalt rääkida.

Ette tänades.

Laevad lâhevad Barcelonast, Deniast. Netist nâeb odavamat varianti ehk. Prantsusmaal on rohelised sildid tasuta kiirteed ja sinised on tasulised kiirteed. Hispaanias AP tâheûhend tâhendab tasulist kiirteed. Terve Vahemere rannik on ilus, Gironast kuni lôinasse vâlja. See raha mis kulub auto ûleviimisele, mina hoopis kulutaks terve ranniku-ala lâbimiseks. Ibiza saar on lihtsalt ûles puhutud reklaamiga. Mina seal kûll ei leidnud midagi, mida rannikul poleks.

0
0

Ehk haagiselamuga või hotellid/camp.

0
0

Mind ennast huvitaks ka selline trip , et umbes palju see maksma läheks nägu , ja kust saab laevade kohta infot uurida ?

0
0

Kainud autoga Ibizale ja tagasi, korduvalt. Maksumus soltub koik endast. Me kasutasime hotellina autot või telki ja sook oli omast kaest. Koos bensu, suitsu, olle ja laevapiletidega laks kokku u 600 euri. 2 suurt ja laps:.) Uks ots. Soita on piin sest kilomeetreid palju ja ilgelt palav on. Kiirteedel suurt ei nae miskit, et oligi ainult lihtsalt mage soitmine paevad labi. Laevaga laksime ule Deniast, sest nii tundus odavam, kui Barcelona laevaga minna. Poolas tuleb natuke kiirtee eest maksta ja muidugi Prantsusmaal ja Hispaanias. Prantsusmaal on kiirtee maks erit magus, tapselt ei maleta aga u 100 euri laks. Ibiza saar jaguneb yldjuhul kaheks. Uhel poolel on peod, turism jne. Teisele jaab hipide elu, vaikus, rand, paike, mańana, cerveza, chicas, loputud paikeseloojangud ja tousud jne. Igauks peab leidma ise enda jaoks selle.:) Tuleb silmad lahti teha ja olla ise avatud siis hakkavad ka asjad juhtuma seal.:) . . . Trip.ee parandas teksti oluliselt ja palub postitajal tulevikus olla tähelepanelikum!

0
0

https://www.balearia.com http://www.trasmediterranea.es

Soiduauto pluss kaks reisijat edasitagasi soit laheb koige vahem maksma 370€. See on tavaline reisija pilet ilma kajutita. Kahene kajut(2reisijat)+ auto hind on umbes 585€ edasitagasi. Mina kaaluksin parkida auto ja lennata Gironast Ryanairiga Ibizale. Auto rendi hind Ibizal on olenevalt hooajast ja autost 25-45€ paev. Ibiza on suuruselt meie Hiiumaa, seega teeb kahe paevaga vaga korraliku tiiru peale.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased