Eestlased Valencias

Tere, Leidub siin foorumis ka eestlasi, kes Valencias elavad, ise olen seal juba mõnda aega olnud(momendil kodumaal,mõne nädala pärast jälle tagasi), aga suht töötav olnud et pole olnud mahti otsida kaasmaalasi, aeg-ajalt tuleb ikka igatsus eesti keelt ka praktiseerida ja muljeid vahetada, olen naine, 22a :) Eestlased Valencias, kes huvitatud, võiksite ühendust võtta, AItäh!

Kuidas nad peaksid ühendust võtma, kui ühtegi kontakti pole sul antud?

heh, vabandust, pole kogenud kasutaja siin, mõtlesin et e-maili aadress jääb nähtavaks, aga noh, kes saab võiks siin foorumi kaudu vastata, kes kirjutada eelistab s016@hot.ee aitäh

me sòbrannaga olema praegu Valencias. Millal tapsemalt ise siis siipoole? xelleya@hot.ee

hei,aitäh vastamast, tulen kohe juuni alguses, kaua seal olete? läbisõidul või jääte pikemaks ka pidama? :)

Meil kavatsus ikka pikemaks jááda. Me peame endale mingi korteri vaatama. Kas sul endal muidu elamine olemas.

Mina tahaks ka sinakanti kolida! Äkki peaks suhteid soojendama. 24 N. :) Hey teie kes kahekesi lähete äkki peaks jõud ühendama! :)

Päikest

Mina arvan ka et peaks suhteid soojendama:) Mul on seal elamine olemas jah,kah tuttavate juures.. ja kuigi seal maal on kõik nii tore ja aina toredam on ikka kindlam tunne kui mõni rahvussugulane lähedal, kellega muljeid vahetada, rääkida ja aidatagi, kui võimalik :) xelleya- kus te siis praegu elate/olete? puhkusel/töötate?

Kassikas, kui kindel su minemise plaan on?

Meil ikka kavatsust tòòd teha, aga hetkel veel puhkame, kuid loodame et saame varsti kuskile tòòle ka.

Kas keegi ka Madriidis või selle lähistel elab. Oleks tore siit mõni eestlane leida. Olen siin elanud peaaegu aasta koos perega.Sooviks hirmsasti eestlastega suhelda. minu meiliaadress on maguz_28äthotmail.com

Minul or raskendavaks asjaoluks see, et tahan tulla koos oma väikese Chickaga (tütar 6a) ja seega pean ikka kümme korda mõõtma ja ühe korra lõikama, sest kui tahan võõras kohas elada ja töötada peal leidma lapsehoidja.... See on ainuke (suur ja tähtis) asjaolu miks ei saa 100% autosse hüpta ja kohe tulema hakata.... :) Soov tulla on suur!!!

On miskeid tööpakkumisi? Mul Eestis olemisest kopp ees.. Tõsiselt kurb elu siin. Kui midagi on, siis kirjutate ehk mailile (kui seda siin kusagil näha antakse -ei tea. See mu 1. kommentaar siin ja ma uus selles keskkonnas).

Fail

Elan ka nüüdsest Valencias, aga mul küll Eestist kopp ees polnud, et siia tulin. :)

Ehk teab keegi oma praktikast, milline on ilm Valencias ja Barcelonas detsembri keskel? Enam päikest ei võta? Kuidas on ühendus Valencia ja Barcelona vahel?

Tuuline ja 15-18c vahel vahel viskab ka rohkem. Rongiga muud ei oska soovitada ;( . . . !

Täna on küll Barcelonas hea ilm +21, kuid sel nädalal olid tõesti siin ka koera ilm. Käin siin kandis küllalt tihti. Praktiliselt 2 korda kuus. Tallinn-Barcelona-Valencia (Albubixexh).

Tere, Erka48! Mina elan perega Rafelbunyol-is. Minu meil: igorig@hot.ee, võibolla saame üksteisele kasulikud olla.

Eestlased Valencias , palun abi : kus saab info vabade töökohtade suhtes arstidele Valencias . Olen saanud hiljuti Madriidist litsentsi mis lubab asuda tööle Hispaaniasse , valik on – Valencia . minu e-mail on : aleksandr.dovbos(at)gmail.com või addental(at)addental.net Ette tänades Aleks .

Netis-infojobs.net on suurim . Vôi mine mônda polikliinikusse ja kûsi otse arstidelt, kuhu pôôrduda.

Elan perega tänaseks 2 aasat Hispaanias, aga nüüd on tahtmine vahetada elukohta. Üks võimalik variant on Valencia. Oleks tore kui on ka mõni tuttav inimene või pere ees kellega suhelda. Seega Valencia Eestlased , kui arvate et on veel ruumi sealses kommuunis ühele eesti perele, siis andke märku või kirjutage midagi toredat ja julgustavat sellest linnast ja elust seal. Hinnatase ? Inimesed? Koolid? Vaba aeg? Töö? Mida iganes…! Jätan teema üsna laialdaseks meelega et tuleks võimalikult palju erinevat infi. Niisiis mina ütlen Valencia ja sina ütled … !

Asun elama Valenciasse septembrikuu lõpus, kui sa juhuslikult seal kandis elad ja oled, oleks mul rõõm sinuga kokku saada.