Egiptuse viisa kolmeks kuuks

Kas keegi teab kas on üldse võimalik 3 kuuks Egiptusesse minna? Tavaline turismiviisa kehtib 1 kuu nagu näha. Aga plaan järgmine talv kuskile sooja minna 3-4 kuuks elama koos lapsega.

Üks päris detailne kirjeldus Kairos Mugammas viisa tegemisest. http://www.knockingabout.com/2010/03/suffer-any-wrong-that-can-be-done-you.html

0
0

Tere!

Elan Egiptuse Hurghadas 6 aastat ja arvan, et tean koike mis puutub Eesti kodaniku viisa saamisse Egiptuses. Turisti viisa ostate lennujaamas 15 dollari eest. Kui teil on eurod, siis vastavalt kursile. See on kleeps, mis kleebitakse passi. Sellega voite rahulikult elada 1 kuu. Siis tuleb minna visa officisse seda pikendama. Offic asub Daharis. Kaasa tuleb votta pass, ja passipilt (ei pea olema sama, mis passis), kui ren dite korterit siis ka rendileping. Tuleb teha 2 koopiat passi pildiga ja viisaga lehest. Samuti rendilepingust. Visa officis antakse teile inglisekeelne ankeet taita. Taidetud ankeet koos koopiate ja pildiga voetakse ametniku poolt ara ja kusitakse 8 egiptuse naela selle teenuse eest. Ja palutakse tagasi tulla 1,5 kuu parast. Siis idee jargi saate viisa 3-ks kuuks, mille eest maksate 5 LE. Kui te ei lahe visa officisse, ei juhtu ka mitte midagi. Lennujaamas tuleb maksta trahvi 153 LE visa reziimi rikkumise eest. Ja see rikkumine ei mojuta kuidagi teie edaspidist saabumist Egiptusse. Mul on kogemusi - hi hi hi.

Koike head! Vesi Punases meres on monus soe ujumiseks.

Kristiina

1
0

Suur suur aitähh :) Kas sellest probleemi ei ole, kui turisti viisa soetan omale ilma tagasilennu piletita?

Loodan, et Hurghadast saab ka minu järgmise talve kodu :)

0
0

On olemas veel lihtsam ja kindlam viis saada 3-ks kuuks viisa. Kui Egiptuses juba olete, pole mitte kindel,et saate selle 3 kuu viisa. Tuleks minna Helsingisse Egiptuse saatkonda ja seal saate probleemideta 3 kuu viisa. Endal see proovitud ja koigile kellele olen soovitanud, on ka selle viisa saanud ilma probleemita. Pole aimugi, kas hind on muutunud, aga maksis see 25 dollarit kui ise seda taotlesin.

0
0

Mis viisa see selline on, mida nad 3 kuuks Helsingis väljastavad, kas ka turistiviisa?

0
0

Jahh, see on turistiviisa kolmeks kuuks ja maksab 25 EURi sularahas, mitte 25 USD nagu siin eelnevalt väideti. Ja kehtima hakkab see samast päevast,kui see teile passi löödi. Seega arvestage, et seda liiga vara taotlema minna pole mõtet, pigem vahetult enne reisi. Päikest.

1
1

Hm, kui kolme kuu viisa on 25 EURi + Soome sõit, siis viisarežiimi rikkumine tuleb soodsam - umbes 31 EUR :)

2
0

EUR 7.73 tänase kursiga,siis tuleb ikka 20 EURi. Ja igaks juhuks teadmiseks, trahvi saab maksta ainult kohalikus rahas. Ise korra käisin vahetamas dollareid kohalike vastu. Pidin passi ühes kohas ja pileti teises kohas välja minnes hoiule andma ja sain need tagasi sisse tulles, nohh üldiselt sebimist oli palju ja närvipinget.

0
0

Et trahv välja teenida, tuleb enne osta maale saamise viisa. Vähemalt Hurghadas.

0
0

Aga kui ma tahan pooleks aastaks ja tööle sinna? Siis tuleb pärast kolme kuud pikendada?

0
0

siis tuleb pärast kolme kuud üritada pikendada ja loota et see õnnestub. :P noh, vahel siiski.

0
0

aga kui mul on tagasisõidu pilet 3 kuu pärast ja Hurghada lennujaamas saan 1 kuulise turismiviisa, kas siis seal ei teki probleeme?

0
0

Var. 1 Pärast 1 (ja 2) kuu möödumist lähete kohalikku migratsiooniametisse ja palute viisat pikendada ( näidake ka olemasolevat tagasipiletit). Sõltumatutest asjaoludest võib see aega võtta 1 tunnist 2 nädalani, juhtub, et ka enam (küll aga antakse teile siis dokument, et asjad on teoksil) Var. 2 Rikute 2 kuud viisarežiimi (nii elab seal enamik välismaalasi), äralennul maksate trahvi ca 150 LE (ca 17 EUR) Var. 3 Sõidate mõneks päevaks Helsinkisse ja vormistate 3-kuulise viisa (menetlus 2-3 päeva)

1
0

Palju maksab momendil viisa Hurgaada lennujaamas .

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased