Ehitame uut ägedat teenust, palun lühikest tagasisidet :)

Tervitus reisisellidele! Ehitame uut ägedat audiogiidi appi, reisijalt reisijale! Palun teie tähelepanu 60 sekundiks. Vastutasuks saate soovi korral esimeste seas infot meie toote kohta. Link küsimustikule: https://docs.google.com/forms/d/1jkNSvPtxDA5juLHKmRS2_kHibC5gCDVF3vnbtiqlRvc/viewform?usp=send_form

Tuhat tänu!

0
0

Tere Hanno. Tore, et soovite midagi kasulikku teha. Vastasin küsimustikule, kuid tekkis endal selline küsimus, et kas teie äpp saab olema teistsugune/parem kui siin nimekirjas (https://play.google.com/store/search?q=audioguide) olevad audiogiidi äpid ja kui saab, siis mis on paremat ning teistsugust?

0
0

Aitäh tagasiside eest. Ma loodan jah, et saab olema parem :) Peamine idee on niiöelda kasutajalt-kasutajale sisu. Professionaalne giid, reisija, kohalik elanik, kesiganes saab luua oma tuuri, selle üles laadida ning määrata hinna. Kas tasuta või näiteks 0,99€, 2€ vms. Tulu jagatakse sisu looja, platvormi ja appstore'i vahel. Reitingute süsteem kasutajatelt, kes on vastava tuuri alla laadinud aitab eraldada asjaliku sisu kehvapoolsest. Sisu saab luua otse nutitelefonist ning samuti on plaanis veebiliides neile, kes soovivad oma eelnevalt loodud (rohkem professionaalse, helitaustad jms) tuuri üles laadida. Ei pea piirduma linnatuuride/jalutuskäikudega. Pubituurid, shoppingu tuurid, roadtripid, võimalusi on palju. Teine pool on muuseumid. Vanakooli füüsilised seadmed saab asendada isikliku nutitelefoniga, kuhu saab laadida vastava muuseumi tour pack'i. Sama app jookseb ka kiosk mode'is näiteks iPod'il, mida muuseumid saavad välja rentida neile, kel nutitelefoni pole või ei saa/taha kasutada.

Igasugune kriitika ja ettepanekud jätkuvalt väga teretulnud.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased