ei taha enam seda postitust

ei taha enam seda postitust

Tere. Plaanin veidi varem Kiievisse nädalaks minna. Et kas tohib küsida Teie üürikorteri kontakti, on see korralik ? Ja ujumiskohti võiksite ka soovitada :) Andrus

Tere

Mina olen mitu korda sõitnud läbi venemaa ukraina . Ka läbi valgevene.

Mina soovitan kõikidele odessat.

Kiievist odessasse rongiga on kupee hind 1 inimesele 10 eurot.

Kui ikkagi kiievisse siis minge Kiev Pechersk Lavra . Raha küsitakse siis kui olete peaaukse ees. Ärge makske. Minge paremale umbes 300 m ja seal on tõkkepuu. Kõik kohalikud käöivad sealt kaudu tasuta !!!

Janek

Borispoli lennujaamast rongijaama saab tavalise bussiga, oli vist nr 322. Teeb 2 peatust - esimene on Harkovskij vokzal metroo ja teine on raudteejaam ehk Vokzalnaja metroo. Pileti hind on 60 grivnat üks ots. Sama hind on ka marsruuttaksodel. Maksmine sularahas bussijuhile. See on umbes 2 eurot, ehk siis ma ei näe otsest põhjust tasuda sama asja eest 20 eurot :) Omalt poolt soovitan kindlasti käia Kiievi teatrites või kontserdil. Ise käisime rahvusooperis ühte balletti ja ühte operetti vaatamas; vaimustav elamus. Oleks kindlasti tahtnud rohkem etendusi näha, aga aega jäi väheks. Piletite hinnad on odavad (odavaim 60 eurosenti, kalleim 10 eurot) ja mängukava saab netist ette ära vaadata ning piletid ära osta. http://www.opera.com.ua/en NB Teatris võetakse dress-code'i tõsiselt, dressides / plätudes sisse ei saa. Samuti soovitan külastada Kiievi külje all nn Yanukovichi paleed (Mezhygorie), jälle omamoodi elamus.

Teha-näha on Kiievis ning Ukrainas üldse äärmiselt palju ja meie jaoks on hinnad küllaltki odavad, saab end igati "valge inimesena" tunda :) Ise oleme samamoodi jälle peatselt tagasi minemas.