Ekskursioonid Sharmist

Soovin teada palju maksavad umbkaudu Sharmis kohalikelt ostetud reisid (palun mitte kirjutada siia Hurghada reiside infot!). Täpsemalt huvitaks Kairo (1 päev), Värviline kanjon, Moosese mägi ja päev merel.

1
23
...
7

Päév merel kohalikega rannas ostetud-20 doltsi nina. Sisaldas lõunasööki, kogu reisi vältel tasuta mahla ja kohvi ning kolm snorkeldamispeatust Ras Muhhamedi kandis.

0
0

Huvitab, mis hinnaga kohalikud bürood Jordaaniat(Petra) ja Iisraeli(Jeruusalemm)müüvad. Ehk tehakse ka 2-päevaseid reise. Kas vene keelega saab hakkama,ingilse keel niruvõitu.Kuidas korraldus on, kas jäite rahule?

0
0

Jerusalemm oli 100usd ja kuna olime neljakesi saime tingida nõks alla. Üldiselt mida me nägime ja võrdlesime Nova hindadega, oli kuskil poole odavam kindlasti(noval 230.-,tänaval 100 jt). Neid tänavabüroosid on päris palju ja rannas veel omakorda(räägin naama bayst). Peaaegu kõigis saab hakkama ka vene keelega ja valida kas tahad vene või ingliskeelset reisi(vist oli ka itaalia ja saksa keelseid). Me tynga ei saanud ja päev merel oli meil lausa kakskeelne-nii inglise kui vene keel. Turvati ka merel päris tugevalt(hoovus ära ei viiks, kurjad kalad ei ründaks). Hindasid ise reisidel eriti ei tinginud, seepärast ei tea.

0
0

Mina käisin Sharmist 33 dollari eest Kairos, pakkumise sain kohalikult reisimehelt, kes tuli rannas meile ekskursioone pakkuma. Väga hull nagu ei olnudki aga noh, eesti keeles oleks parem olnud. Selle hinna eest sai püramiide vaadatud, mingis Kairo rootsilauas söödud, papüüruse mingit suuremat asutust külastatud, suurt lõhnapoodi külastatud koos sinna juurdekuuluvaga, Niiluse jõe peal tehti sõit ja siis seda Egiptuse muuseumit külastatud(see oli kuskil kaks tundi.) Nii et kuskil nelisada krooni nina:D

0
0

ATV oli 20 USD/1 inimene, Klaaspõhjaga paat 40 kohaliku, Kairo 1 päev bussiga 45USD, Delfinaarium 30USD, Jordaania ja Jerusalemm 120USD. Käisime ATV, paadiga ja delfinaariumis. Kaugemaid reise ei julgenud kohalikelt võtta kuid kasutasime venemaa reisibüroo teenuseid nendel Kairo maksis 60USD (jäime väga rahule).

0
0

Ole hea ja kirjuta kus see vene büroo asub või kuidas saab kontakti. Vene keelega tulen toime ja vast on tõesti arukam nendega minna. Tänud !

0
0

Reisibüroosid on Sharmis kõik tänavad täis. Lisaks kammivad reisibüroode nö. agendid kõiki randu päevast päeva. Ja pole mingit mõtet hakata nui neljaks mingit kindlat kohalikku reisikorraldajat otsima, sest kõige ja kõigiga annab seal kaubelda. Eesti reisifirmade käest ei tasu kindlasti kohalikku reisi osta, sest hinnavahe on üüratu. Kuigi alul on kiusatus ehk suur tormata peale infotundi reisi ostma, sest Eesti reisikorraldajad tekitavad tunde, et no kui kohe ei otsusta kuhu reisi osta, siis on pärast juba hilja:) Käi ringi silmad lahti, ela kohalikku ellu sisse ja siis osta reis tänavalt, sest kvaliteet on sama, kohad on samad. Lisaks näed bussis laeval erinevaid rahvuseid jne. Pole vaja karta ka turvalisuse pärast. turism on Egiptuse üks suurimaid tuluallikaid - nad lihtsalt ei saa endile lubada mingeid jamasid. Keele pärast ei tasu ka pabistada. Kes inglise keelt ei oska, see saab hakkama vene keelega. Tuleb endal lihtsalt kodutöö ära teha ja eelnevalt vaatamisväärsuse kohta infot hankida.

0
0

Venemaa reisibüroo, mille teenuseid kasutasime, on TezTour, arvan, et nende kontakt andmed on peaaegu igas hotellis(infolaual), mis asuvad Sharmis. Ise leidsin kontakt numbri Sharm Holiday hotellist, kus ööbisime. Ma saan sulle meilile saata ühe kontaktnumbri, mis mull alles on. Võta heaks!

0
0

Peaks ju veel lisama, et Venemaa reisibüroo Sharmis tähendab ainult seda, et venelased on ekskursioonide korraldajad, aga giidid on kohalikud poisid, kes perfektselt vene keelt räägivad. Reisisaatja, kes meil kaasas oli rääkis koguaeg väsimatult: Egiptuse ajaloost, kultuurist, tänapäeva elust. Kõikidest objektidest, millest me mööda sõitsime. Rääkis endast, oma perekonnast, oma kogemustest sõjaväes ja ülikoolis. Ajas isegi kõik üles kui oli mingi, tema arvates, väga oluline objekt, millest me paraku mööda sõidame ja käskis kaamerad ja fotokad valmis panna :) Noh oli väga huvitav. Ja kaasas meil oli üks, nimetame teda turvaks :), kes siis reisisaatja sõnul pidi meie turvalisuse eest vastutama, mille peale kõik muigasid. Siis giid meie muigamist nähes selgitas, et ta pidas silmas laamendamist/joomist/lärmamist bussis :)))). Vot sellised kogemused siis minul

0
0

Tänud nii põhjaliku seletuse eest. Olen ise ka kohalikega käinud Moosese mäel ja merereisil. Kairos käisin omadega. Tundub, et asi toimib. Veel üks küssa. Kas viisa jaoks on vaja ehk fotot või passikoopiat kaasa võtta? Selle info peale sain kindlustunnet ja lähen kindlasti. Aitähh!

0
0

Viisa jaoks pilti pole vaja, sulle antakse juba lennukis üks paberitükk täitmiseks, see ongi viisa. Palun ütle, mis hinnaga sa kohalikelt ostsid Moosese mäe ja merereisi?

0
0

Moosese mägi maksab 25-30USD, Merereis 20-25USD. Neil ka selline ekskursioon nagu Super Safari: Püha Katariina Klooster, värviline kanjoon, lõuna kalameeste külas mere ääres, bazar(vanim turg vist?)Llinnas Dahab - maksab 40USD ja kõik ühes. Avastasime selle liiga hilja ja ei olnud enam aega seal käia :(((

0
0

Saan aru, et küsid pildi ja passikoopia vajadusest Jerusalemma ning Jordaania reisi puhul? Või mitte? Sinna vaja passikoopiat, mida saab hotellis teha. Aga mõistlik alati kaasas kanda mistahes riigis ja mistahes ekskursioonidel viibides:)))

0
0

Kas passi mingi jälg ka jääb (Jordaania,Iisrael) ? Siit kusagilt lugesin, et mõned riigid ei anna sisenemisluba, kui Iisraeli viisa sees.Tänud!

0
0

See on nii kahjuks, aga reisijal pass vahetub üsna tihti ;)

0
0
1
23
...
7
Lennupakkumised
Reisikaaslased