Elamisraha, kuidas kontrollitakse?

Plaan minna sügisel Uus-meremaale WH viisaga, tingimustes on nõutud elamis raha krediitkaardil. Kuidas nad kontrollivad kas mul on see raha kaardil olemas ja kas üldse kontrollitakse?

tere tere,2ra p6e selle p2rast,seda ei kontrollita.kui mina austraalia tulin,pole mul krediitkaartigi olnud.raha aga soovitan kyll kaasa v6tta,kes teab millal t66 leiad

Enesekindlus ja julge pealehakkamine on toredad ja kiiduväärt asjad. Kuid alati võib asi metsa minna. Kui neil tekib mingi kahtlus või vajadus mingiks lisakontrolliks, ei päästa asjaolu, et viimastel 2 aastal pole kellegi maksujõulisust kontrollitud. Kurb kui just teie see õnnetu juhtute olema. Ärge imestage kui lennujaamas teid kaks kahemeetrist migratsiooni "kappi" pangaautomaadi juurde lohistavad ja pangakonto väljavõtet nõuavad. Kui te pisaraid valades oma pangakonto 0 krooni suurust arvet vaatate, tuletage siis mind meelde.

Ma ei kavatsegi minna ilma rahata, kindlasti täidan kõik viidsa tingimused, mulle jääb lihtsalt segaseks kuidas nad konrollivad v. pean Eestis võtma mingid tõendavad paberid kaasa.Aga tundub et pole vaja võtta, nii et lihtsalt lähme :D

eesti kaardid valismaal eriti nagu ei naita aparaatides kontojaaki.

Mine lähimasse oma panga kontorisse ja lase neil kontojääk välja printida ja pangatempel peale panna. Vist saab allkirja ka, ma ei mäleta enam. See maksab ilmselt monikümmend krooni aga piiril on hea kindel tunne. Usu, nii pikka reisi ette vottes on piiril migratsiooni huvi viimane, mida vajad.

Hea mõtte, nii ma vast teengi. Tõesti parem kui mingi paber kaasas, ega ei taha küll asjata probleeme :)

Küsimus oli vist ikka Uus-Meremaa kohta, mitte Austraalia...(?) Ka minult päriti tagatisraha olemasolu kohta. Teatasin, et raha on kaardil. Ning sellepeale küsiti, et kas ma läheks nendega pangaautomaadi juurde ja tõestaks seda. Pangaautomaadi juurde me ei läinud, aga ma arvan, et üheks põhjuseks oli ka vaid see, et vastasin: "loomulikult läheme. kas kohe?..." Ju jätsin usutava mulje:) Kuigi mul oli ka piisav raha olemas, aga ma tea, mis oleks muidugi siis saanud, kui mul poleks olnud piisavat raha neile ette näidata...See kogemus küll puududb.