Elysees hotell ****

Olin seal 10 p koolivaheajal okt lõpus koos lapsega.Tase isegi võiks olla kõrgem kui 3tärni(Egiptuse oludes eriline). Soovitan soojalt, eriti inimesele, kes tahab olla veidi eemal kesklinna melust ja nautida rannamõnusid. Samas 0,5–2$ eest saab taksoga 5– 15 minutiga poetänavale või Sakkalasse ostma-lõbutsema. Hotell on uus, 2008 valminud, liivarandrand tasuta, teiselpool tänavat, aga on selle kandi parimaid!Õieti on seal kaks randa kõrvuti- üks kõlarimuusikaga, tihedalt lavatseid täis (koha saam. ei olnud probleemi, 3 baariga ja lavaplatsiga, kus esines iga päev k. 14 – 16.oo OK laulja ja tantsutrupp) teise randa sai baari kõrvalt – seal oli lastele mänguplats murul (kiiged, liumägi, ronimiseks vajalikku jne. -kõik OK)ja rahulik, vaba rannaliivaga. Rannas ka h.võimlemine, vesiaeroobika, lastele minidisko ja väga korralik tervisekeskus, kus nautisin eriti tai üldmassaazi, mida tegi tailanna – sellist juba Eestis ei saa. Võtsin 5mass.,maksin korraga kaardiga ära, seetõttu sain enne tingida ja hinna tunduvalt odavamalt kui Eestis. Hotellis teenindus hea, kõik uus ja puhas, vene turiste oli palju, aga ka poolakaid ja leedulasi jne. Toidud normaalsed, suur salatite valik, nipp.: kui pole lõunat paketis, siis saab selle juurde osta ja laps (8a)saab tasuta. Oli iga päev lühiajalisi veekatkestusi, kuna samal tänaval ehtitatakse, aga need ei häirirnud elu. Kõrvalmajas on apartment hotell, aga seda ei soovita sel talvel, kuna selle kõrvalmaja just lammutati ja hakatakse ehitama – müra missugune. Tasub uurida ka hot. kodulk, sealt sain endistelt klientidelt infi, mis kohapeal osutus õigeks.

1
234

To Fiona. Kas Elysees hotellis oli soojendusega bassein või mitte?

0
0

Kas Elysee ranna juures meres oli koralle-kalu ka? Ettetänades!:)

0
0

Kas keegi veel äsja Elysees hotellist tulnud, kas midagi kahtlast seal ei toimu?:D Küsin sellepärast, et Novatours hetkel pakub seda põhimõtteliselt sama odavalt kui La Perlat ja Moon Valleyt. Äkki keegi oskaks ka öelda, kas seal on soojendusega bassein või mitte ning kas Novatoursi reisijad majutatakse seal hotelli või apartmenti?

0
0

Sai juba sinna ostetud, kuna hotell ikka kõige uuem nendest ja peaks ikka vähe parem olema. Oskab keegi soovitada siis, kus seal lähedal leiduks koralle? Mõni lähedal asuv rand?

0
0

Saabusime 6.02 Elysees hotellist. Kena, puhas, hea söögiga hotell. Rannas sai ujutud 1km lõunapoole ( läbi la Perla ranna Vic, kuni promenaadi alguses oleva hotellini, mingi Mahrabia nimeline ), Seal küll koralle pole. Põhjasuunas jalutasime 3 km kuni Sakkala keskuseni- samuti liivased rannad. Nii et takso või mikrobussi variant.

0
0

See nüüd küll pole see mida ma lootsin kuulda :( Kas oskab keegi miskit soovitada siis, kuhu ma peaksin sealt sõitma või jalutama, et saaks ka koralle näha. Mis punane meri see ilma nendeta ikka on, siis võib suvel ka Pärnu randa minna :)

Teab keegi Elysees lähistelt häid snorgeldamispaiku?

0
0

Kui suur huvi snorgeldamise vastu osta merereis: Kohalikel 20$ nägu, kui ostad mitu reisi,võib ka 15$ga saada. Merikesel ja Ehal sama hind.

0
0

Kohalikes mitte-eestlaste büroodes maksab merereis 15$.

0
0

Enamikes hotelli randades pole elus koralle. Et ikka õiget ilu näha, tuleks jah merele minna, mis on muidugi hästi vahva! Giftunil võid ka ära käia.

0
0

30 km lõunasse nende veealune rahvuspark, Hurghada kandi kõige koraalirikkam koht.

0
0

Tänud vastanutele. Sharm el Nagasse plaan minna ja ka Giftunile. Ja eks jõuab veel. 12 tunni pärast juba lennukil :)

0
0

Olime 2 nädalat Elysees. Kuna olen olnud Egiptuses juba 5 korda, siis on ka veidi, millega võrrelda. Rand on üle tee, kuid tegelikult on vahemaa receptionist veeni pääsemiseks lühem, kui suurtes hotellides ( Regina, Le Pacha, Royal Palace )Tänava asfalteerimine lõpetati meie ajal, st. nüüd on võimalik muretult jalutada Sakkalasse 2km ja promenaadi algus on teisele poole jalutades 500m. Rand on väga puhas- nii vesi kui liiv. Kohti jagub. Kõik vajalik olemas. Kuna pean AI toitlustust mõttetuks, siis ainuke rannaga seostuv väike mure oli , et sisse tuua ja tarbida ei tohtinud oma vett ja puuvilju- poes 4 eek , rannas 25 eek 1,5 liitrit vett. Veidi võtsime ikka kaasa ja hiljem lihtsalt käisin vahepeal korraks rannast hotellitoas lõuna paiku veidi keha kinnitamas, et nendega mitte sõdida. Hotell on uus ja värske, söök hea, toad korralikud LCD telerid toas 20 norm kvaliteediga kanalit. Igal õhtul 21.30 hotelli restos tasuta üritus. Kui veel midagi konkreetselt huvitab, siis küsige.

0
0

Oleksin väga huvitatud, millises majas on Elysees tubadel rõdud? Osa tubasid on seal vist ilma rõduta ja siis teaks, kuhu tuba küsida. Nimelt minek 8 aastase lapsega. Väga huvitav, et vett ei lubata hotelli sisse tuua. Pole kunagi olnud veel sellises hotellis ja korduvalt käinud Egiptuses. Huvitaks veel , kas rand on tuultele avatud. Ette tänades!

0
0

Enamik tube on seal ilma roduta ja basseinivesi sama soe kui meres. Enamikes hotellides ei lubata siseneda veega ja toiduga-see, et varem on lubatud on juba turva enda teha, ehk et mees kes uksel istub. Enamikel juhtudel pigistatakse silm kinni ja naeratatakse.

0
0

Hotelli võib kõike tuua, aga rannas on omaette sissepääs ja seal veidi passivad ja samuti rannas astuvad ligi kui kaasatoodud kaubaga pikniku lahti lööd. Tuule olukord on normaalne võrreldes põhja suunas avatud hotellidega ( Triton, Albatross ) Rõdusid praktiliselt ei ole. 500 seeria toad on veidi kehvemad. Ideaal on 3 ja 4 korrus ja mitte tänava poole avanevad toad. 19 . märts on juba tuul soe.

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased