Estairiga Hiina

Selline küsimus,et kas keegi on Estair reisibürooga Hiina reisinud ja millised on kogemused?

Nad vahendavad individuaalreise kohaliku giidiga ja hinnale lisanduvad lennupiletid. http://www.estair.ee/hiina/

Palun mõelge enne kolm korda kui oma raha sellistesse reisibüroodesse viite.

Kui natuke asja süüvida, siis näeb, et need hinnad kehtivad vaid Hiina sise-marsruudi kohta, s.t lennupiletid tuleb juurde osta. Ja kui vaadata konkreetsemaid plaane juba, siis need "hinnad alates" hinnad on lihtsalt teaser'id.

Aitäh vastuste eest.....:) Ma küsisin estairilt ja mulle vastati ,et lennukipilet kuulub hinna sisse (Tallinn-Helsinki-Hiina) ja minu arvates on hinnaklass ka normaalne, ega teistel ka odavam ei ole.

Mulle see Tulika kontori pilt meeldib hirmsasti, tekitab sellise mõnusa tunde :)

Hind ei sisalda •Edasi-tagasi Hiina lennupileteid; Hinnainfo: http://www.estair.ee/hiina/hiina02.htm Said kindlasti midagi valesti aru. Ei usu, et nad sulle valetasid kui kodulehel on neil teistmoodi kirjas.

Näiteks: Germalo pakub 7 päevast Hiina ringreis alates 1599 eur/in (25000 eek/in). http://www.germalo.ee/eksootikareisid/hiinajahongkong850/uldinfo/

  • Meil on on juba üle aasta kasutusel euro. Hinnad ikka kroonides.

:) Ma oleksin pidanud täpsustama aga ma mõtlesin reisi Peking + Shanghai 12 päeva 1999 eurot, grupireis

http://china.estair.ee/index_ee.htm

Samas ei saa öelda,et väiksed reisibürood halvemad oleks kui suured, Tais käisime ka suht tundmatu reisibüroo kaudu ja väga rahule jäime nii meie kui ka meie 25 pealine grupp...:) Eks ma veel uurin seda asja millist reisibürood eelistada.Suur soov oleks Hiina minna aga omapäi vist päris ei julgeks :S

Katri - Hiina on täiesti OK omapäi reisimiseks. Palju asju on võimalik ette korda ajada ning samuti kohapeal. Selle raha eest, mis oled valmis teistele maksma, saaksid endale lubada väga mõnusa ja rikkaliku reisi.

Tõsi - see eeldab kodutööd ning veidi teadmisi, kuidas Hiinas hästi hakkama saada. Natuke reisikogemust, parajalt pealehakkamist ning mõõdukalt "pohhuismi" ja küll Sa hakkama saad.

Ma kavatsen Hiinasse minna www.bergerreisid.ee-ga, sest see on minu jaoks usaldusväärne firma. Tulin just nendega mõni aeg tagasi Singapurist ja Malaisiast Hong Kongi kaudu ja enne käinud nendega ka Vietnami ringreisil, ning alati rahule jäänud ja pigem võtaks asja isegi rahulikumalt, sest programm on alati olnud väga tihe, aga see on vist ealine iseärasus, sest ma juba vanem, samas Vietnami ringreis lõppes rannapuhkusega, mis oli tõesti mõus, aga uuri ise nende kodukat kui huvitab. Ma võtan ka alles hoogu ja valin reisi, sest vaatan just seda Pekingi varianti kuni Shanghaini, sest suur Hiina ringreis tundub oma 16 päevaga pikavõitu. Muideks kui sul telekas on SAT, siis paegu just Travelchannelil Iidse Hiina saladused(1/1), mis algabki Pekingi ja Hiina müüriga jne ja film kordub paar korda nädalas. PS.see Tulika kontori pilt tundub tõesti kahtlasena, nagu hr Huu mainis.