Estonian Air lennupiletite oksjonid

2014.07.08

Head sõbrad! Meil on suurepärane uudis kõigile reisisõpradele. 09.07.2014 hommikul kutsume kõiki Estonian Airi oksjonile. 0-eurose alghinnaga lähevad kahekaupa müüki piletid kõikidesse meie sihtpunktidesse. Võitja on see, kes pakub kolmanda “haamrilöögi” eel kõrgeimat hinda. Oksjoni pakkumiste keskkonnaks saab olema Estonian Airi blogi. Minimaalne pakkumise samm on €5 võrra suurem eelnevast pakkumisest. Täpsem info juba homme hommikul! Näpud soojaks ja püsige lainel.

Kuid kell 11.40 järgmisel päeval oli selline info Vabandame, et peame oksjoni algusega viivitama Oksjon on tehnilistel põhjusel edasi lükatud. Uus info saabub kell 11:30. Töötame meeskonnaga, et saaksime siiski peatselt alustada.

Müügis on 2 lennupiletit Amsterdami alghinnaga 0 eurot mõlema edasi-tagasi pileti eest. Väljalend 15. juuli – 26. august 2014, lend OV173/473, päev ja kellaaeg – T: 06:45-08:10 või 18:10-19:35 ja tagasi 15. juuli – 26. august 2014, lend OV174/474, päev ja kellaaeg – T: 09:15-12:30 või 20:15-23.30. Oma pakkumise saab teha uudise kommentaaride alla. Kõrgemat pakkumist saab teha kuni oksjonipidaja kolmanda kinnituseni selle artikli kommentaariumis.

Ja Estonian Airile omaselt muudeti reegleid: Vabandame, et oleme pidanud oksjoni alguse edasi lükkama. Uueks oksjonikeskkonnaks on Estonian Airi Facebook lehekülg. Esimene oksjon Amsterdami on pakkumisteks avatud!

Kas ei tule tuttav ette:Lend on edasi lükatud, järgnev info kunagi tulevikus ning mitte igal juhul välja kuulutatud ajal ning lõpuks mis sellest et me lubasime lennutada su punkti A tegelikult me otsustasime et ka punkt B on sulle sobiv.

Ehk siis piirasime osalemise facebooki kasutajatega.

Ah jaa oksjoni reeglid ka: http://estonian-air.ee/eripakkumised/oksjoni-reeglid/ Väljavõte sealt

  • Oksjoni võitja on isik, kes teeb oksjonikeskonnas Estonian Airi blogis oksjoni uudise kommentaarides üheselt mõistetava kõrgeima pakkumise, mida oksjonipidaja kolmandaks kinnituseks ei ületata.
  • Pärast ostusoovi avaldamist kuulutab oksjonipidaja oksjoni lõppenuks.
  • Võitjale saadetakse Estonian Airi poolt piletite broneering ja link, mille kaudu on võimalik ostu eest tasuda.
  • Võitja on kohustatud teatama Estonian Airile piletite omanike nimed ja broneeringu lunastama 2 tunni jooksul alates broneeringu saamisest.

Ehk siis kui EA otsustab sulle võidu puhul südaööl saata broneeringu lingi ( nii on kirjas kuigi ma ei saa aru kellele tehakse broneering kui nimesid pole saatnud) siis 02.00 öösel peab ka makse tehtud olema kuigi pankedevaheline makse ei liigugi öösel