Estraveli 3999-krooniste USA-piletite nimevahetus ja ost-müük?

Selline küsimus. Meie neljasest seltskonnast üks ei saa tulla, samas mul sõber oleks kangesti tema asemel tulemas. Estraveli vastus oli, et nime piletil vahetada ei saa ja kõik, aga küsin igaks juhuks siiski ka siin foorumis üle. Äkki mingisugune tasuline nimevahetus on siiski võimalik, näiteks otse kuskil internetis seda tehes (Estravelist mööda minnes) vmt? või ongi see raudpolt-lõplik, et isegi raha eest ei saa nime vahetada ning üks lennukiiste jääbki tühjaks? Teab keegi midagi? . . . . Toimetus lisas suurtähed vajalikesse kohtadesse.

ei tea aga sain kahe inimese pealt osa raha tagasi(lennujaamade maksud)

0
0

kuidas sa raha tagasi said ? Meil ka neljasest seltskonnast kaks ei saa sõita. Kuhu ja kelle poole ma peaks pöörduma, et raha tagasi saada ?

0
0

Tere,

ma tootan suures lennufirmas,(ei ole eestlane) nimevahet on tegelikult piiratud lennufirmast. Naiteks SASis nimi vahet maksab mingi 300dkk, aga Austrianis ei saa mite mingi juhul nime vahet teha seest systeem tegelikult v6tab kohad ara / cancell seats/.

Siis ei saa neid kohad tagasi uue nime peale panna seest see hind enam ei ole olemas. (kampaania kehtis kuni naiteks 1marts 08...) Tanase paevaga need saavad ainuld kallid hinnad jne jne jne. Selle parast Estravel ei saa sulle aidata (arvan Amerikan airlinas ei luba name change..) Aga kindlesi vaata kellega lendad, kes on 1mene ,carrier, ja helista otse lennufirmale kas need luba v6i mitte nimivahet! Siiski saad teada kas Eestravel on ainult ,lazy, v6i ei tohi! Good luck!

0
0

tere uuesti,

IGAl reisijal on 6igus saada tagasi kasutamata lennujaamade maksud / airport tax! Mis tihti ei saa tagasi saada on puhas hind / fare of ticket! Maksud saab tagasi saada ainult samast kontorist/reisibyroost/lennufirmast kus te olete makstud! Kui on see reisibyroo ost, ei saa maksud lennufirmast otse saada.

0
0

Ei tea kas aeti mulle jama, aga kui ostsin pileteid öeldi, et nimevahetus maksab pileti hinna (ehk 3999,-) aga pmst on võimalik.

0
0

Ma ei hakanud uut teemat tegema, kuna teema on põhimõtteliselt sama... Läheme mõne nädala pärast Mauritiusele, kuid üks reisijatest ei saanud kahjuks tulla ning Reisiekspert tagastas meile selle inimese lennujaama maksud (esitas nõuda British Airwaysile). Kuid edastasime ka Finnairile soovi saada tagasi selle inimese lennujaama maksud Tallinn-Helsinki-Tallinn, põhimõtte pärast, mitte et summa suur oleks ca. 600.-, kuid tuli täna teade, et alates oktoobrist nad enam lennujaama maksude raha ei tagasta ning meie ostetud pielite põhjal pole annuleerimine võimalik.. Sooviks infot teadjamatelt? On see tõesti nii, et üks lennufirma otsustab, et enam lennujaama makse ei saa tagasi ja teiselt lennufirmalt saab? Või ajavad nad mulle idu juttu?

0
0

(jalla vabandan gramaatika eest / ei ole eestlane ega venelane) Ma vaatasin meie systeemis, ullatus kyll, et Finn Air-il on siuke ,seadus, mis täpselt ütleb et FQN10//PEnalties
** RULES DISPLAY **

PE.PENALTIES
FOR QTOURN TYPE FARES

CANCELLATIONS

ANY TIME                                                                    
  TICKET IS NON-REFUNDABLE.                                                 
                                 
      -----                                                                 
      FOR TICKETS ISSUED ON/AFTER 26OCT08 UNUSED YR FEES                    
      ARE NON-REFUNDABLE.                                                   
                                              PAGE  1/ 2                    
                                                                            

....see tähendab kyll et lennujaama maksud nad tagasi ei maksa...Hea oleks neile kohe helistada ja kysida miks.... FinnAir nr Tallinnas 6058353 / Estravel on FinnAir pileti agent...

0
0

Minuarust on sellel pakkumisel kirjas, et muutmine on võimalik, aga makasb 3000 krooni lennu kohta, pluss hinnavahe, seega suht möttetu.

0
0

Kui ostate pileteid, küsige alati üle, mis tingimused on kehtivad. Kampaaniapileteid müüakse tihti nii, et non-refundable. Sh ei saa teha muudatusi. See, kes pileti müüb, tegeleb ka kõigi muudatustega. Tasub teadmiseks võtta, et selliste ulmehindadega kaasnevad alati kitsendused.

0
0

FOR TICKETS ISSUED ON/AFTER 26OCT08 UNUSED YR FEES ARE NON-REFUNDABLE.

YR = kütuselisa. Ehk siis nad ei tagasta kütuselisatasu.

0
0

Reisitõrke kindlustust ei teinud ? Soovitaks selle alati samal ajal koos reisiga ära teha..

0
0

Jah, rääkisin nendega.. ei tagastata midagi, kas REISITÕRKE KINDLUSTUS maksaks sellised asjad tagasi?? Paluks ruttu vastust, muidu on olemas küll jah.

0
0

Lennujaamamaksud on ikka võimalik tagasi saada, ähvarda neid kohtuga, kui muidu ei saa.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased