Estraveli USA pakkumine

Tere!

Kas keegi on seda (http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,15,1509&show=uudised&id=3087) pakkumist juba kasutanud?

Kui jah, siis millised linnad valisite ning kuna minna kavatsete?

1
23

Lähme koos perega (5.a ja 8.a lapsed) ajavahemik 01.01.2011-13.01.2011 rootsist-madriid-Puerto Rico (kohapeal 8 päeva)ja siis 24h NY-is ja tagasi.

0
0

Sai USAs Estravel pakkumisega eelmine aasta käidud ja plaanis uuesti minna märtsi alguses 2011 (kuupäevad veel lahtised) umbes 2 nädalaks. Pikima perioodi pühendame PR-le (ca 8-10 päeva) ja natuke oleme ka NY-s. Eelmisest korrast meeldis väga Miami, nii et võimaluse korral soovitan ka sinna minna.

0
0

Neil, kes varem käinud on eripakkumisega siuke küsimus, et ega meeles pole, palju toona piletid läksid? Ma mõtlen, et kas hind oli samasugune või oli kallim/odavam? Ja palju reaalselt läks maksma? Kas oli enamvähem saada soodsaid pileteid või oli neid üksikutel päevadel ainult?

Tänud!

0
0

Me ka plaanime minna,aga kuupäevade osas veel otsus lahtine. Suund oleks PR-NY-MIAMI. Kas keegi käinud oktoobris , kuidas siis ilmad on ka?

0
0

Sai eelmine kord septembri viimasel ja oktoobri esimesel nädalal käidud ning oktoobri osa USVI-l veedetud (St Thomas), mis on PR-ist kiviga visata. Ilmad olid väga ilusad. MIA-s enne olid ilmad märksa kehvemad.

0
0

Me maksime eelmine kord tripi eest NY-Miami-PR algusega Stockholmist 3999.- vist. Seega nüüd kallim. Võtsin endale märtsiks juba piletite pakkumise PR ja NY külastamiseks. Hinnaks tuli 5650.- (kõige odavamas klassis PR-NY kohti saada valitud päevadeks ei olnud). Seekord võrreldes eelmise aastaga paremad lennuajad Stockholmist ja sinna tagasi. Eelmine aasta sobis ainult lennukiga minna, mis pani 2300 hinnale otsa, seekord võimaldavad lennuajad laeva kasutamist ning seega saab Tll-Stck-Tll odavamalt. Seega kokku tuleb seekord õige natuke kallim.

Eelmine 2 inimese 2-nädalane reis USAsse läks kokku maksma miski 40000+ kanti. Piiranguid endale ei seadnud ja nautisime elu.

0
0

Ostsime ka piletid 5555.- selleks perioodiks pikemalt mõtlemata kuna plaanime juba pikemat aega kariibidele minekut. Lend siis Stockholm-Madrid-Puerto Rico. Kohapeal plaanime rentida villa. Seoses sellega uuriks, et kas keegi on samal ajal minemas? 2 nädalat on plaan olla kohapeal ja lähi saartel ning nädal kruiisides erinevate saarte vahel. Hetkel oleme kolmekesi - noor pere pisikese seiklushimulise poisipõnniga.

0
0

Meie lähme novembris!Neli päeva New Yorgis ja 9 päeva Miamis.Tahtsime ka Puerto Ricosse minna aga meile sobival ajal polnud kohti :( Miamis elame korteris (deposit makstud juba). Kui keegi sama aeg plaanib minna siis võiks ju mõni õhtu (nt.miamis) kohtuda ja muljeid jagada.

0
0

Käisime eelmisel aastal küll jaanuaris kuid PR-is on ilmad koguaeg head. Nende suve ja talve vahe on vaid 5 kraadi ning talvel on merel lained, suvel mitte. Kui juba jaanuaris olid seal ilmad kuumad, siis oktoobris selle pärast muretsema ei pea :)

0
0

Kas keegi teab, kaua neil see pakkumine kestab tavaliselt?

0
0

Konkeetse pakkumise kohta öeldi Estravelist, et lennufirma saab selle pakkumise iga hetk ära lõpetada - mingeid kuupäevi seatud ei ole, kestab täpselt niikaua kui lennufirma soovib. Ja kes seda teab, kaua nad seda soovivad. Ise soetasin juba üle 2 nädalat tagasi piletid märtsi kuuks ja kogu seltskonnale kõige osavamai kohti ei jagunud, hind läks natuke kallimaks (kuni 1000).

0
0

[email protected] "lennufirma pakkumine". See tähendab, et lennufirma võib iga hetk lõpetada ära Estraveli võimaluse pätti teha ja kütuselisatasust kõrvale hiilida.

0
0

Kusjuures, rääkides "pätti tegemisest". Kui nägin taolist pakkumist aastal 2007, arvasin et kummaliselt odav. Kui 2008.a soetasin ise sellise pakkumsiega pileteid ja ringi liikus info, et Estravel teeb pätti, tundus see loogiline. Kui 2008.a oli sarnane pakkumine uuesti ja räägiti sama juttu, tundus see juba imelik. Kui 2009.a oli mitmeid sellelaadseid pakkumisi ja ikka räägiti, et Estravel ei mängi ausat mängu, siis mul tekkis juba peaaegu veendumus, et no ei saa see jutt tõele vastata ja American Airlines nii loll olla, et laseb mitu korda aastas mitmeid aastaid järjest omale pätti teha. Ja kui 2010 on taas sama pakkumine ja ma soetasin uuesti endale piletid, siis ma enam ei suuda uskuda, et AA süsteemis on jälle "viga", mida Estravel ebaasusalt ära kasutab. No tõepoolest, ei saa isegi USA lennukompanii nii loll olla. Või?

0
0

Aga kes ütleb mulle kuidas olete ööbimised lahendanud? Palju peaks arvestama selle kuluga? Hetkel ostsin piletid septembri kuusse Kaks nädalat miamis ja üks nädal NY. Oleks hea kui umbeski oskaks arvestada ka seda summat mis läheb motellile/hotellile

0
0

Tip, asi pole AA süsteemis, asi on kogu lennunduse broneerimissüsteemis, mis võimaldab vahel neid üliodavaid pileteid, nii et valideeritakse pilet ühele osalistest jättes olulisemale kütuselisatasu maksmata. Ilmselt pole sellega seotud süsteemi ärakasutamine läinud veel nii kalliks, et seda reformima hakata, mis oleks ju väga palju ressurssi nõudev. Estraveli (ja ka teiste Eesti reisibüroode puhul) on lihtsalt üllatav, et nad seda jultunult avalikult reklaamivad. Näiteks Rootsis pole ühtki bürood, kes seda "pakkumist" reklaamiks. Ekspressis on lugu hästi äraseletatud: http://paber.ekspress.ee/viewdoc/31AD1AF58C5C150DC22574B90030CB3A

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased