Estraveli välkpakkumine USA 555€ - kust saaks otse osta?

Kas keegi teb, kust saaks otse (ilma Estraveli vahendustasudeta) ise osta selle pakkumise lennupileteid? Ette tänades, AXXX

USAsse seiklema 555 euroga! USA

USA superhinnad on jälle kohal! Ühe reisi jooksul saad külastada kuni 5 linna Skandinaavias ja USAs!

Ainult 555 € piletiga saad külastada kuni 5 linna, mille seas on:

lõppsihtkoht USAs (üle 25 linna nii USA ida- kui läänerannikul; saabumise ja väljumise linnad võivad olla erinevad)
peatused Chicagos, New Yorgis või Washingtonis
peatused Kopenhaagenis, Oslos või Stockholmis

Kogu seiklus algusega Tallinnast al 555 € NB! Müük kuni 3. aprillini. Lennud on lubatud 29.04.–15.06.2012 või 13.08.–16.12.2012.

http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,15,1509&show=uudised&id=4926

0
0
1
2

Tegemist SAS pakkumisega. Seega abiks SAS lehekülg ja kõiksugu muud internetikanalid, kes pileteid müüvad. skyscanner.net vms abiks.

Algusega Stockist müüb pileteid ka reisiekspert: http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/eripakkumised/id/5355/lan/ee#algus

Väga hea pakkumine muidu. Kahju, et endal sügiseks juba piletid olemas.

1
0

Tere taas

Aga kuidas ma SAS lehel või teistes portaalides neid hindu vaatan, broneerin? Kõik otsad eraldi broneerides, tuleb hinnaks üüratu hind. Kuidas saaksin bronnida näit: Tall-Stock-NYC-Miami-San Fransisco-Vegas-Oslo-Tallinn?

Ette tänades, AXXX

0
0

Sellist rida vaevalt ka Estravel sulle 555 eest pakub :) Ja kui pakubki, siis on ju viimase peal - mida sa jaurad paarikümne euro pärast, mida Estravel omale tahab. Reisi peale kulub ju kordades rohkem. SAS-i lehelt võta alguspunktiks Stockholm ja sihtkoht USA-s ja vaata, mis siis tuleb. Stocki saab ka laeva või Ryanairiga, mile pileteid SAS ei müü :) Kuna Estravel kasutab ära vigu broneerimissüsteemides (maksmata kütuse listasud jne), siis ei pruugi tavainimene ise ülimadala hinnaga pileteid üldse kuskilt saada.

3
0

Pakkumine uhke. Aga kuhu oleks hea minna alles novembris? San Francisco, Las Vegas langevad vist ära?

0
0

Phoenix on ok, aga seal ei ole eriti miskit lähedal. Ja loomulikult Florida, kuigi ka seal võib ilm pilves ja vihmane olla.

0
0

San Francisco, Las Vegas langevad vist ära? WDYM "langevad ära"? Linnad pannakse selleks ajaks kinni?

Las Vegases on tipphooaeg tegelikult jõulud. Siis ma tõesti ei soovita sinna minna - hinnad laes ja rahvast liiga palju.

Aga muidu... on mõlemad väga vaadatavad kohad ajast & ilmast sõltumata. San Francisco on lihtsalt ilus ja toimiv linn ägedal maastikul ja ägedat elu täis. Las Vegas on aga inimliku narruse üks tippsaavutusi ja nähtusena nii imelik, et on ka kindlasti äranägemist väärt.

1
0

Ei usu, et ilma Estraveli vahenduseta saaks sama hinna eest pileteid osta. Lennufirmad teevad reisifirmadele suuri hinnaalandusi, et saaks lende täis. Ostsingi just täna oma piletid ära. 555€, Tallinn-Stock-Chicago( alguses tahtsin Miamit, aga see liiga eemal reisi lõppsihtkohast, langes ära)-Los Angeles. Ja tagasi siis San Francisco-NYC-Stock-Tallinn. Olen palju ringi lendanud, et teada, milline hind on odav. Ning see pakkumine siin on super! Ning jah, reisile lähen okt/nov. Pidi kõige parem aeg olema läände minna. Ida jaoks aga võtan ekstra kampsuni ja jakki kaasa.

2
0

Ok, uurisin väheke ilma ja asi ikka täitsa sobiv autoreisiks. Kui juba Las Vegases olla siis Grand Canyon vahele jätta tundub tobedus aga ei ole veel aru saanud kuhu pääseb talvel ja kuhu mitte. Matka Canyoni põhja plaanis ette võtta ei ole - tahaks lihtsalt ära näha:). Ja veel: kui on valida autoga läbimiseks marsruut Las Vegas - Los Angeles või Los Angeles - San Francisco. Kumma valiksid?

0
0

Kuna minul on aega seigelda 3 linna vahel 3 nädalat, arvasin, et liiguks kõigi 3 vahel autoga. Mitte linnas endas, aga just, et saaks ümberringi võimalikult palju vaadata. Niipalju kui ma neid car rental'eid olen nüüd vaadanud, üheotsa autot on kas eriti kallis või pole üldse võimalik võtta. Eks ma siis rendingi igas linnas eraldi auto paariks päevaks ning linnade enda vahel liiguks rongiga.

0
0

Ühte otsa saab ikka autoga võtta, aga see peab jääma osariigi piiridesse. San Franciscost võtta ja Los Angelesse jätta ei tekita mingit lisakulu. See teenus pole tasuta kõigis osariikides, kui Californias ja Nevadas on see kindlasti tasuta.

0
0

Kes hirmsasti soodsamalt soovib seda pakkumist, siis FB lehe kommentaaridest tuleb välja, et kui Skandinaaviast alustada, saab Ameerika tripi kätte 400-420 euroga. Kasu saab sellest muidugi vaid juhul, kui kusagil sealkandis resideerud.

1
0

linnade enda vahel liiguks rongiga

Rongiga? Nevadas? Ee... äää.... ei saa.

Las Vegas tõesti alustas oma kasvu just raudteejaamana, aga praegu sinna tava-reisija küll raudteega sõita ei saa.

LA - LV vahel on amtraki "osalt buss, osalt rong" variant olemas.

0
0

Ok, super! Ma muidugi oma pead nii kõvasti veel ei vaeva, reis ju ikkagi alles oktoobris. Aga kõik tip'id on rohkem kui teretulnud.

0
0

Talvel saab Grand Canyonisse ainult lõunast ehk siis see on tubli 1,5 päeva sõitu. Iseenesest on muidugi hästi lahe teekond, kui teha tee peal peatusi. Autorendiga ei tohiks probleemi olla, kui seda kasutada San Fransisco - Las Vegas - Los Angeles vahel. Mingeid lisatasusid ei küsita selle eest. Chicagost San Fransiscosse sellise ajaga sõita ei soovita.

0
0

Aga kuidas lahendada osariigi ületamise probleem? Sõidul Los angelesest Las vegasesse siis.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased