Eures.ee läbi tööle

Kes on leidnud töö eures.ee läbi, jagage palun oma kogemusi.

Kunagi olime Inglismaal ja proovisime eures.ee kordinaatide järgi leida ühte firmat. Leidsime aga oli kuskil urkas ja uks oli ka kinni. Ma arvan, et Inglismaal on mõttekam otsida tööd ikka natuke suurtematest ja viisakamatest agentuuridest või jobcentrist. Võib proovida ka iseseisvalt. Küsida otse tööandjalt või helistada ajalehekuulutuste peale. Parem minna ise kohale. Eks siis seal selgub, mis saama hakkab. Enne reisimist tuleb ikka kott rahaga ka täita sest, seda võib kõige rohkem vaja minna. Eks sinna euresi kodukale eksivad aeg ajalt mõned petised ka ära. Muidugi võib ka proovida. Mine tea äkki näkkab.

eures.ee

Kas keegi on siis saanud eures.ee kaudu tööle väljamaale? Oleks huvitav teada.

Eures ei ole töövahendaja, vaid infoportaal, kust saab teavet vabade töökohtade kohta. Nii et küsimus selle portaali kaudu töölesaamisest on lihtsalt ebapädev. Sorri.

Kellel on olnud abi eures infoportaalist ja eures.ee väljaöpetatud töötajatest. On see infoportaal ka öigustanud? Kas see on mingi ainult paberil ilus ja kena EL rahadega vöi vöimalik seda kasutada ka praktilises ettevötmises? Ikkagi kes on seda kasutanud, huvitab mind.

Mina ei saanud eures.eel asetseva nõstaja käest kirjagi vastu. Seega ei näe erilist abi.

Kellel on kogemusi paberite vomistamisega?

Vajan abi kuidas ja kus vormistatakse leping? Leidsin tööd Eurese kaudu nad ütlesid, et teevad kõik vajaliku , et ma saaksin tööle hakata. Mu inglise keel ei ole kõigeb parem. Kellel on kogemusi palun andke teada kuidas pean asju ajama.

Kui minna Londonisse tööle

Kas keegi teab mis pabereid ma pean esitama tööandjale, et nende juurde tööle minna? Mulle saadeti ankeet, mis tuleb ära täita ja saata Suurbritannia migratsiooni. Kas see asi on õige?