Eurotouri sügisene reis Ameerikasse ja Islandile

Tere, ma lähen septembris Eurotouri reisiga Ameerikasse ( NY ja Washington) ning Islandile. Huvitab, kas keegi teine ka siit minemas, või keegi on varem käinud?

Ma muidugi olen lugenud siin Eurtouri sõimamist, kuid samas mitmelt tuttavalt kiitvaid sõnu kuulnud. Seetõtttu ei teagi ja küsin teilt, kellel on kogemusi just selle reisiga. Samuti lugesin, kuidas hirmutati, et Eurotour jätab reise tihti ära. Vaatasin täna just nende kodulehelt, et sinna on kirjutatud "Viimased kohad", kas ikka võib veel olla oht, et ütlevad lihtsalt, sorry, ei toimu?

Aitäh abi eest!

Käisime maikuus sellel reisil. Kogu meie grupp jäi reisiga väga rahule. Giid Kersti Triinu oli super ja nägime rohkem kui programmis ette oli nähtud. Ilusat reisi!

see on liiga lühike reis, et näha Islandit/Usa-d. Ehk teisiti, pole liha ega kala. Tagasitulek 3 eri lennukiga on ka üle mõistuse

aitäh vastamast! kellelgi veel kogemusi konkreetse reisiga? Ene, mis programmi tugevaimad küljed on?

Uskumatu, et sellise ajaga jõusb niipalju näha kuid tõesti jõuab. Hotellid normaalsed. Islandil - looduslikult kaumid kohad, kusagilt ei jookstud läbi vaid sai nautida. Õhtuks pakuti välja erinevaid võimalusi ning viidi kättpidi kohale kui vaja. Päev algas ja lõppes normaalsel ajal. USA-s nägime ja kuulsime tunduvalt rohkem kui minu tuttavad, kes on seal olnud 3 nädalat samades kohtades. New Yorgis oli giidiks Neeme Raud. Tagasilend polnud üldse üle mõistuse ja mitte ühtegi riiki ei saa tundma õppida ega näha ka 1 kuuga. Kui on küsimusi siis minu tel 55686711