Finnair

Uut tripi olen suht vähe kasutanud võrreldes vanaga....ja praegu on Finnairil kampaania eerinevatesse sihtkohtadesse aga kohta kus saaksin selle lennupakkumiste alla lisada ma tripis küll ei leidnud....
Näiteks Singapore märtsis 529.- algusega Tallinnas. Uued lennukid on neil viimase peal ja Singaporest on edasi võimalik väga soodsalt lennata Balile näiteks....
Samuti on valikus mitmed teised ssoodsad pakkumised
Dubai 349.- Bangkok 545.- Tokyo 535.- Hongkong 499.- Delhi 419.-

Finnair, fuih - ainult ärireisideks :P

Lennupakkumiste alla ei saa seda lisada kahel põhjusel:

 • esiteks, eestikeelsed inimesed ei tea, mis koht see Singapore on. Sellel linnal/riigil on ka eestikeelne nimi olemas ja see pole teps mitte Singapore,
 • teiseks, kõik, mis lennufirmade poolt internetis välja paisatakse, pole mitte tingimata soodsaim lennuvõimalus.

Lennuakkumiste all on tegelikult ka kajastatud Finnairi diilid Pekingisse (384€), Delhisse (383€) ja Bangkokki (505€).

Eeltoodud Dubai, Tokyo ja Hongkongi hinnad on üsnagi tavahinnad.

 1. Normimine norimise pärast.;) ajab mind nagu natuke muigma;)....jah kirjutasin tõesti kogemata Singapore Singapuri asemel.....aga vaevalt siin foorumis leidub inimest, kes ei tea millise linnaga on tegu. Ehk on tegemist lausa ametlike valitsusringkondade poolse mõttemalliga,et rahvas on loll.... Oleks võinud siis panna üles pakkumise õige(-te) linna(-de) nimega..... Ehk kokkuvõttes tahan jõuda selleni, et uus trip on siiski oluliselt kehvem kui oli vana nagu ka foormis on sellest juba pikalt juttu olnud. Ja seda vaatamata nn "parendustele" mis te teinud olete!
 2. Palun leida teine nii kiire lennuajaga ( kokku 13h35 min) Tallinnast ja hinnaga pakkumine 529.- Singapuri antud hetkel näitkes märtsi kuus? Ehk ikka on tegemist soodsa pakkumisega või on kellelgi mingi personaalne vihavaen Finnairi vastu? Minu jaoks pole tähtis" mis värvi on kass" ....peaasi ,et toimib ja teenuse kvaliteedi osas ma küll mönede oma hiljem loetletud lennufirmadel vahet ei tee.... Antud juhul on tegemist Finnairi sooduskampaaniga! Kusjuures olen trip.ee poolel ka eelnevalt märganud mõningast kallutatud suhtumist;)..tea kas pappi ei pritsi või?
 3. Olen ka mina pea 8 aastat lennanud aasia vahet erinevate lennufirmadega alates Turkishist ...Lufthansa.. Cathay jne... Siis antud ajahetkel on tegu kiireima ja soodsaima variandiga jõuda märgitud eelpool mainitud sihtkohta! Kusjuures pakkumine on ka praegu aktiivne. Lisaks on neil hetkel moodsaimad ja mugavaimad uue põlvkonna Airbussi lennukid, kus näiteks turistiklassis on väga palju jalaruumi versus mis tahes vanemate põlvkondade lennukite turistiklassiga. Lisaks liiguvad istmed väga mugavalt magamisasendisse ehk siis ei liigu ainult seljatugi vaid ka istme põhi muudab magamisasendis nurka!
  Nii, et ma ei saa kahjuks aru millest siin deepsky ja snoop räägivad....

Eks trip.ee ise kaotab sellega kui teistelt saitidelt saab kiiremini ja paremat infot sooduspakkumiste kohta. Muidugi tiksub pappi kui sa nende lingi kaudu lähed, kui ise teema teed, siis jääb ju see saamata.
Õigekirja märkus on Veigolt asjakohane, pakkumise mittekajastamine mitte. Singapuri Tallinnast 500 on kindlasti hea pakkumine, pole neid kiireid ja odavamaid variante siin just palju kohanud.
Lisaks siin peale antud teema loomist miskipärast selgus, et tegu on ikka sooduspakkumistega ja enamus neist on nüüd ka sooduspakkumiste all olemas.

"Ehk on tegemist lausa ametlike valitsusringkondade poolse mõttemalliga,et rahvas on loll.... "

Võimalik, et nad ka alati ei eksi.

Nõustun, et Finnairi Tallinn- Singapur- Tallinn viiesaja eurone hind on täiesti ok. Küsimus antud juhul on pigem selles, et miks pole uues foorumis võimalik tavakasutajal lisada lennupakkumisi? Koer on ilmselt maetud sinna, et vanas foorumis (vähemalt viimase aasta- kahe jooksul) esines tavakasutaja poolt lisatud lennupakkumisi umbes kord kvartalis, seega julgen oletada, et seetõttu sellist võimalust uude foorumisse ka lisatud pole.
Vandenõuteooriates, mis puudutavad lennufirmade eelistamist või otsese tulu puudumist Trip.ee'le, ma siiralt kahtlen. Kui antud Singapuri pakkumist ei esinenud sooduspakkumistes, siis arvatavasti taandubki kõik sinnapaika, et saadaval oli paremaid pakkumisi teistesse sihtkohtadesse, mida kajastada.
Arutelu koht oleks ehk: võib- olla oleks mõistlik avada sooduspakkumiste lisamine tavakasutajale?

mihkels, kirjutasin, et momondo maksab iga kasutaja pealt, kes lingilt sinna suundub ja ostu sooritab, kui sina sooduka lisad, siis seda momondo linki ei ole, nii lihtne see ongi.

Tõsi ta on, et momondo maksab, kes lingilt sinna suundub. Samas ju leht võidaks siiski pigem juhul, kui oleks teema ilma spetsiaalse lingita. Sellisel juhul poleks komisjoni, siiski oleks sisu.
Antud juhul pole ju ei teemat ega ka komisjoni, seega arvangi, et Singapuri mittekajastamine taandubki pigem toimetuse objektiivsele otsusele kajastada muid diile. Arvan. et võibolla olekski mõistlik avada mingil kujul taas lennupakkumiste avaldamine ka tavakasutajale.

Kui aasta lõpus on kombeks tunnustusi jagada, siis Trip.ee nimetamine ametlike valitsusringkondade häälekandjaks on kahtlemata tase omaette. Kusjuures, see vastab täiesti tõele. Trip.ee uudiseid ja sooduspakkumiste rubriiki suunatakse otse Toompealt, Trip.ee lihtsalt avaldab kõike, mis sealt vähegi tuleb. Samas on veidi arusaamatu, miks ei mainita, et Trip.ee tegutseb ühtlasi ka illuminaatide ja vabamüürlaste huvides. Või miks meid ei seostata Merkeli ja LKA-ga, kuigi meil on ka nendega pidev kontakt. Reisportaal ju ikkagi.

Finnairil tõesti uued lennukid on super , kuid kui võrrelda eelmise aasta ja vanade lennukitega , siis mina julgen kindlalt väita, et teeninduse tase ja toidud on kindlasti kehvemaks muutunud aastaga.

Palju need hinnad tavahindadest võiksid odavamad olla, 10% vast? Ma ei viitsi vaatamagi hakata, maksimaalne kohaloleku aeg 30 päeva, kuupäevade muutus pole võimalik. Inimesed hindavad erinevaid asju ja alati pole lühim lennuaeg esimene prioriteet. Vabandage kui eksin.

 1. Ei ole 10% odavamad vaid 1,5 korda või isegi rohkem tavahinnast odavamad
  . Kui Isaac paneks siia kõrvale sama hea pakkumise või keegi teine siis on hea sest on valiku vabadus nii hindade kui ka aegade osas mis kellelegi sobib.
  Minul on suur vahe kas kogu lennuaeg edasi tagasi on 27 tundi või on see 41-42 pluss tundi. Vahe on praktiliselt terve päev mil toimetada.
 2. Ma ei ole nimetanud trip ametlikuks häälekandjaks vaid suhtumist,et rahvas on loll toompealt lähtuvaks ja kahjuks paljude eestlaste seas levivaks suhtumiseks kahjuks. Rahvas ei ole kunagi loll. Mina isiklikult arvan nii ja sellele asjaolule juhtisin tähelepanu mitte ei nimetanud kedagi kellegi häälekandjaks vaid juhtisin algses tekstis tähelepanu asjaolule ,et ilmselt enamus saavad aru mis linnaga on tegemist ja võiks sisi ju ära parandada linna nime.
  Aga vaadake nüüd ajalugu mida mina ütlesin ja kuidas asi ära väänati ..täpselt nagu peavoolu meedial kombeks:)....
  Aga las ta olla:)

Trip on nüüd tituleeritud peavoolumeediaks :D Väga uhkelt kõlab igastahes. Mingit paranoilist alternatiivmeediat küll lugeda ei taha.

Mina näen Finnairi kodulehelt, et kui sooduspakkumise 529 eurot aeg läbi saab, siis rakendub täishind alates 563 eurot (hinnavahe 34 eurot).
Kahtlemata on tegu väga hea pakkumisega - jaanuaris-veebruaris on Momondo andmetel Finnairi 530 euro järel British Airwaysi 546 ja Lufthansa 547 eurot, kuid oluliselt pikemate lennuaegadega.
Samas pakkumine otseselt briljandina ei hiilga
http://trip.ee/search/flight?q=Singapur

Seni väljatoodud odavpakkumised Singapuri on olnud hinnatasemel
419 eurot (British Airways Helsingist)
485 eurot (Turkish)
479 eurot (KLM)
519 eurot (Finnairi eelmine kampaaniahind)
388 eurot (Cathay Pacific Helsingist)

Kuna minul isiklikult on kodust Riiga või Tallinnase enamvähem sama maa, olen lennanud tavaliselt algusega Riiast. 550.- EUR-i kandis on Turkishiga Singapuri selline tavaline hind mida leiab ka praegu märtsiks, ilma mingi kampaaniata. Lennuaeg on muidugi veidi pikem, kuid ega Finnairgi kõige odavamate piletite puhul teinekord lühimaid aegu anna. Basic tariif on 583.80 nendel päevadel mida mina vaatasin,
seega kampaaniahind on umbes 10% odavam tavahinnast.

See "odavam" on väga suhteline. Finnair pakub tõtesti häid hindasid. Aasiasse sai 500 euriga ja väga kiirelt. Nii ise kui päris mitmed teised tuttavad läbi soomlaste endale talvise puhkuse ostnud.

Tihtipeale ei olegi see 400 eurine pilet pika lennuga odavam, sest lennujaamas kulub ootamisele raha pluss enda üleüldine väsitamine. Pärast eelmist aastat kui ma vahtisin öösel 12h heathrows otsustasin, et sellist ootamist ei tee ma enam kunagi. Hoidsin küll oma sada euri kokku, kuid see polnud seda vahtimist väärt..

Ja kui su peres on näiteks 5 inimest, räägiksid sama juttu? Lennujaamas muidugi öösel perega ei passiks.