Finnairi open- jaw superhinnad. Kes ostnud?

Hei, Kas on siin veel inimesi, kes tänasest Finnairi soodukast osa on saanud? Endal mitmed tuttavad ostnud. Kui jah, siis kuhu hea hinnaga piletid ostsite ning kas lennufirma kodukas näitab broneeringut? Kas kellelgi on ka broneering tühistatud?

Mina :) checkmytrip´is on hetkel veel "confirmed". Äkki see polegi tegelikult veahind? Selle aja jooksul oleks pidanud nad ise ju seda viga nägema ja süsteemid korrastama, aga pakkumine on veel endiselt saada...

Tervitus. Lennupiletid olemas :) Loodame parimat ! 4.sept bangkokki ja 11.dets osakast tagasi.

Piletid ostetud 19.okt Bangkokk ja 29.okt Osakast tagasi, hetkel confirmed.

Mul ka nov-dets BKK ja tagasi OSA. Broneeringut kinnitab ka Finnair. Lisasin oma Finnairi kaardi sinna ja lubas kenasti muuta ning kinnitas uuesti broneeringu :) Äkki siis õnnestubki?

Läbi millise vahendaa ostsite? Tickets.ee või eDreams? Või midagi muud?

Tickets.ee, 27jun Tartu-Bangkok, 17jul Osaka-Tallinn

Ma võtsin expediaga... tundub turvalisem (vahe oli ca 2€)

Minu lennuvalikutel pakub ainult Tickets.ee ja eDreams ning SkyTours. Sihin Tartu-Singapur / Tokio-Tartu

Võid sama otsingu ka Expediasse panna. Näitab ka seal...

Ajasin Shanghai - Osaka tripile Estraveli Amadeuse kaudu näpud taha. Hinnaks tuli 207 raha per nase. Kui jamaks läheb, siis on vähemalt teada kelle käest raha tagasi saab....

TLL - BKK, KIX - TLL. Nov. Ostnud.

Каs ma sain aru õieti, et peab veel ostma piletid BKK-KIX? Sry, aga minu jaoks selline trip on tundmatu, seletage, palun, lahti:) tänud!

Tallinn-Helsingi-Peking Tokyo-Nagoya-Helsingi-Tallinn

Kogunisti 185€ tahtsivad! Tsiteerides klassikuid: "Pole paha..." (V. Reiljan)

Vast on keegi ka Hiina viisatingimustega kursis - ennekõike 72h transiit ilma viisata Shanghais. Kas see kehtib antud pakkumise korral või mitte? Shanghai ei tohi olla piletil viimane sihtkoht seega võiks nagu aru saada, et mingi teine pilet, näiteks Shanghai-Tokyo, seda nõuet ei täida (vaid peaks olema a la Tallinn-Shanghai-Tokyo ühel piletil)? Samas erinevatelt lehtedelt võib erinevalt välja lugeda...

Ei pea olema ühel piletil. Elame siin ja külalised käinud selle waiveri alusel, kus edasisõidu piletid olid eraldi. Kõik toimis.

Ja maal viibimise aeg on juba enam kui aasta 144h, kui siseneda Shanghai kaudu.

11.11 Bangkokki ja 25.11 Osakast koju. Checkmytripis staatuseks ilusti "confirmed" ja 2 pagasiühikut ning 2 sooja sööki pikamaa lendudel ilusti hinna sees. Ja kogu selle lõbu eest võeti Master deebetilt 246 euri. Pole paha. Tegin läbi ticket.ee, sest senine kogemus nendega igati positiivne. Tagantjärele hakkasin muidugi mõtlema, et kui Finnair peaks alt ära hüppama, siis millal ja kuidas sealt raha tagasi saab, aga eks näeb.... Bangkokis ja Tais ennemgi käidud, aga võtsin sinna just selle mõttega, et kuhugi naaberriiki (Laos, Vietnam; Kambodza, Birma, Filipiinid) soodsalt edasi lennata.

Läheme neljakesi 6.11-21.11 TLN-BKK/Osaka-TLN. Huvitavad ideed ja soovitused teretulnud, kuigi aega on veel üks jagu.

TLL-Singapur / Osaka-TLL 285 eur, aprilli lõpp. Vaatame veel kuhu sõidame Singapurist, kas Filipiinidele või Balile.

Finnairi koduleheküljel näitab ilusti, et selle numbriga broneering eksisteerib. Ostetud läbi expedia.

Nüüseks vist pakkumine läbi või viga eemaldatud. Ka minul Finnairi lehel bronn olemas ning ühel suunal istmedki määratud. Kaua niimoodi nüüd "põidlad pihus" istuma peab, enne kui asi on lõplikult kindel?