Florida kaardi soovitus tomtomile

Tere,

Paluks abi seoses tomtom one XL naviga. Plaanis Floridas, täpsemalt Miamis auto rentida ja Florida osariigis ringi tiirutada. Mis võimalused on netist tõmmata (Tomtomi kodukal oli päris kallis, kui muud üle ei jää siis paluks kommentaare kaardi kvaliteedi kohta)ja võibolla on siin inimesi kes juba käinud ja saaksid mälukaardil laenata seda kaarti. Sama plaan ka Costa Rical aga seda kaarti vist palju tahetud kuna seal vist teed on nii nagu on, aga võib ka oma kommentaarid soovitused (autorendi ja navigeerimise kohalt) lisada selle riigi kohta.

Netist oli midagi saada küll, mitte küll kõige uuem variant, aga midagi siiski. Miamis aitas ilusti, Puerto Ricot tundis kah. Costa Ricat seal pole, kas kuskilt saab, ei tea. Millest sel kaardil muidugi aimugi polnud, olid Puerto Ricos huvipunktid- hotellid, poed, söögikohad jne.-tühjus. Aadresse teadis küll. Kaart ise mahtus 2GB mälukaardile, kas XL selle käima veab, ei tea. Mul omal on 730. Navi saab ka rendist võtta, vist küsisid mingi 9$ (võib olla, et päeva kohta)

Ega Sa juhuslikult ei mäleta, kust selle kaardi netis leidsid?

Mina tõmbasin ka netist ise. Sama teema USA-s väga hea, ka huvipunktid paljud olemas. PR jätab soovida (ei tea midagi ühesuunalistest tänavatest) aga saab hakkama, parem ikka kui lihtsalt kaart. Vaata http://thepiratebay.org/browse/ (peab tõmbama ka programmi mis torrent filesi lahti teeb Võid ka lihtsalt googlisse otsingusse panna "tomtom maps torrent"

Nii see umbes käib jah, nagu Ramtl kirjutas. Muidugi tuleb ikkagi siis silmad sõidu ajal lahti hoida, sest mõndagi võib muutunud olla (mul käskis Jüri San Juanis sõita üle äärekivide, jupp vastassuunavööndit pidi ja veel äärekividest üle,ega ma ei põdenud kah, tegin ära. Kohalikud jäid imelikult vahtima, tegime ruttu minekut). Edu!

Meenus, et kõik autod, mis me rendist (Enterprise) saime, olid täiesti plangud s.t. ei mingeid lisasid nagu el.aknad, kesklukk jms. Ainult konditsioneer ja kõik. See käsitsi lukustamine tüütas tõsiselt ära. Ja muidugi lõpus arvet saades on see ikkagi suurem kui esialgu arvestad- neil on igasugu makse nagu varukast võtta. Panime juurde lisajuhi, öeldi, et maksab 10$. Meie et OK. Pärast selgus, et 10$ päevas maksab see lõbu.JNE. Õnneks on küte odav- ca 5 EEK-i liiter.