FlyLAL

Andke oma muljed selle lennufirma kohta

Ise lendan kolmapäeval Tallinn - Vilnius - Rooma FlyLal'iga...

1
23

Lennukid on sama vanad kui EstAiril. Teenindus on mu arvates parem.

0
0

Kas FlyLAL-i pardal on Economy class-is toitlustamine tasuta või raha eest? Nende kodukal see suht segaselt kirjas. Ma rumal ei saa aru :)

0
0

Eks ikka kalli raha eest.

0
0

Tallinn-Vilnius-Rooma ei ole just päris ümbermaailamlend, pole tarvis seda kallist toitu süüa nagunii.

0
0

Kui sa hommikul Roomast tuled, siis on kõht juba kas väga õõnes või saiane,et võtad heameelega selle lennukipraekese. Meil kahepeale koos jookidega läks 55LIT.

0
0

Süüa saab raha eest, aga hinnad pole lennuki kohta kallid. Kuu aega tagasi maksid soojad eined vist 18 litti ja einevõileivad 12 litti. 25 liti eest sai sooja söögi koos veiniga.

0
0

Tulime Kreetalt ja saime tasuta süüa mõlemal suunal. Oli päris OK toit ja teenindus ka OK. Lennukid vanad...

0
0

Kas keegi on lennanud Dublin Tallinn suunal läbi Vilniuse? Palun rääkige mõne sõnaga kuidas see lend oli? Mida tähendab 40 min vilniuses ümberistumist? St. kas vahetatakse lennukid?

0
0

40 min ümberistumist tähendab sinu jaoks seda,et sa peaksid reisima käsipagasiga, sest suur ei pruugi teise lennuki peale jõuda. Lisaks tähendab see seda et käid trepist üles kolmandale korrusele läbid turvakontrolli ja lähed teisele korrusele tagasi -passikontroll ka muidugi kui iirimaale lähed ja mõne aja pärast lähed teise lennukisse. Tallinnas tehakse check-in ka jätkulennule ära tagasitulles võib olla mitte.

0
0

Tulin FlyLAL-iga Pariisist Tallinna ümberistumisega Vilniuses. Pariisis ei antud millegipärast Vilnius-Tallinna pardakaarti, öeldi, et nendel aparaat selline, et vahest annab, vahest ei anna. Ilmselt pusserdasid ise midagi ja siis ajasid aparaadi kaela. Vilniusse lennuk hilines, Tallinna lennu check-in oli juba ammu kinni. Sellest hoolimata tehti väga abivalmilt ruttu check-in ära ja jõudsin napilt Tallinna lennuki peale. Tänud FlyLAL-le inimliku suhtumise eest!

0
0

Lähen ka FlyLAL-iga Pariisi. Minnes on ümberistumise aeg 1 tund ja 40 min. Tagasi tulles on ainult 40 min. CSA-ga on eelmisest suvest juba halb kogemus, et Roomast tagasi tulles ümber istuda ei jõudnud ja tuli päev Prahas veeta (mis iseenesest polnud probleem :), anti toidutalongid ja tehti uues piletid õhtusele lennule). Estravelist pileteid ostes aga kinnitas teenindaja, et kui lennufirma nii pileteid müüb, siis ta ka vastutab, et me edasi saaks. Väga kahtlane on ka see, et pagas jõutakse ühest lennukist teise selle ajaga toimetada. Eks tuleb ennast harjutada mõttega, et pagas jääb nagunii maha :D. Väärtuslikud asjad tuleb siis käsipagasisse võtta. Ainult käsipagasiga vist ei õnnestu minna, ei tohi ju salongi võtta isegi hambapastat. Aga kas seoses Shengeniga ei ole ümberistumine lihtsam? Kas peab ikka turvakontrollist (mis oli vähemalt Prahas kõige aeganõudvam koht) uuesti läbi käia?

0
0

Üks hind kõik sihtkohad?Aga Istanbul,Thessaloniki neid ma nimistust ei leia?Või siiski ainult etteantud sihtkohad kodukalt:http://www.flylal.com/ee/index/flights/search,need mind aga ei huvita.

0
0

Ilmselt on need hinnad ainult otselendudele (Vilniuse mõistes). Ja kui uurida, siis näiteks Istanbuli FlyLAL ei lenda. Kui võtta alguskohaks Vilnius, siis on näha, et Istanbuli pakutakse lende läbi Amsterdami.

0
0

Olen viimase paari kuu sees kaks korda FlyLALiga Pariisis käinud, mõlemal korral hilines väljumine Pariisist üle tunni aja, kusjuures Vilniuses oli plaanijärgseks ümberistumiseks vaid 45 minutit. Oodati ära nii reisijad kui pagas (vähemalt minu oma :).

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased