Fotoka ostmine netist

Halleluuja! Kas keegi juhuslikult on ostnud siit (http://www.bestpricecameras.com/welcome.aspxfotokat. ) fotokat. Kuidas läks, kas kõik läks hästi?

Karv

  1. netipoodide hinnangud on http://www.resellerratings.com/ lehel;
  2. bestpricecameras omad on http://www.resellerratings.com/store/Best_Price_Cameras_6;
  3. lühidalt - NEED ON PÄTID, ÄRA OSTA, JÄÄD RAHAST ILMA või maksad rohkem kui mistahes korralikus poes;
  4. (foto)tehnikat osta B&H-st, mitte suvalistest nurgapoodidest.

Lisaks B&Hle (mis on USAs) võib ka saksa veebipoode vaadata, alusta www.idealo.de

kogemusi konkreetselt on selle firma (bestpricecameras) kohta, või soovitad niisama, igaks juhuks mitte osta!

Karv

Nagu öeldud, loe seda viidatud lehekülge ja kui ikka kohale ei jõua, siis osta oma kraam sealt. Üldiselt kui omal nupp ei noki, siis osta Eestist.

http://www.resellerratings.com/store/Best_Price_Cameras_6

Huvitav onu oled küll! Haugud igaks juhuks vaatamatta sellele, et endal kogemusi ei ole...

Karv

Kallis Karvane. Osta julgelt sealt. No sulle ei jõua ikka midagi kohale.

kas see leht ei olnud mingite Inglismaal elavate Läti sullerite papi kokkukühveldamise leht. Kopisid teised tegutsevate netipoodide lehti ja panid üliodavad hinnad, et Karvase sugused idioodid neile raha kannaksid. Sry, aga muudmoodi ei oska neid millioniloteriide ja muudel huvitavate nigeeria kirjade peale liimileminejaid nimetada.

Soovitaks samuti pigem Euroopa (nt. Saksa) veebipoode. Idealo kaudu on päris hea valik. Olen mitmetest poodidest sealt ostnud. Reitingud on kirjas, kaup tuleb kiiresti, maksud ja saatekulud on selged ja kohe nähtavad. Lisaks peaks minu arusaamist mööda 2-nädalane lepingust taganemise õigus kehtima kogu Euroopas. Ehk võid kauba ilma igasuguse põhendusete (loomulikult kasutamata ja korras) tagasi saata ja saad raha tagasi. Olen ka korra seda kasutanud, seda küll Saksamaa siseselt. Ühekordsest saatekulust jäin küll ilma, aga tagasisaatmiseks on sageli ka tasuta kupong kaasas, st postikulu tagasisaatmisesks Saksamaa-siseselt maksab samuti müüja. Kõik on seni toiminud.

"Ahahh.

Kallis Karvane. Osta julgelt sealt. No sulle ei jõua ikka midagi kohale. "

No ega ma sulle kallis küll pole kui niimoodi haugud ja korralikult ei räägi (kirjuta). Arvasin, et saan asjalikku nõuannet aga hakkasid pilkkama. Selline värk siis TRIPIS.

Karv

Head nõu saad ilusti küsides, mitte kõigile bravuurselt peale lennates. Nii lihtne see maailm ongi

Kuidas bravuurselt. Ei saa aru.

Minu küsimus oli "Kas keegi juhuslikult on ostnud siit (http://www.bestpricecameras.com/welcome.aspxfotoka.... ) fotokat. Kuidas läks, kas kõik läks hästi?

Karv

Sulle toodi ju hunnik arvamusi lausa kandikul ette. Nii juhm ei saa ju olla. Oled sa üldse päriselt olemas? Kahtlustan, et tegemist on mingi botiga.

Ettepanek Karval karvad maha võtta.

Tripp andis Sulle reitingu leheküljed, kus on näha, et Sinu soovitud netipoodi on hinnatud üsna kesiselt. Ütleksin, et arvamus temast on nullilähedane. Oli vist hinne 0,48. Samas parimatel ja usaldusväärsematel poodidel oli reiting 9, millegagi. Seega tuleks teoreetiliselt sellest eemale hoida. Aga ülejäänu on loomulikult Sinu enda valik, võib minna ka õnneks.

Minul hiljutine kogemus ebay.co.uk'ga , kust sain uue fotoka ca 3x odavamalt kui eestist ostes. Ka oli maru kahtlane tunne nii osta, aga kõik laabus väga mõnusalt..

mina ostsin www.pixmania.com-ist poole odavamalt kui eestist.Seal on veel see eelis et saad jälgida kus riigis su kaup hetkel on ja on näha millal Tallinna jõuab.

Kasutatud tehnikat tasub osta ainult asjatundjal ja pärast ostetava tehnika põhjalikku proovimist.Kui Su teadmised fotograafiast on ainult digiseebika pööra-pildista tasemel, ei soovita vana asja osta, võid petta saada.Netipoest ostmisel peab sul niipalju tarkust olema, et sa pärast teiste aparaatide hindu ning nendega tehtud pilte nähes oma aparaadi hinna ja sellega tehtud piltide pärast uluma ei hakkaks.

Olen USA-st ostnud Netikulleri kaudu. Teeb ise vajalikud paberlikud toimingud ära, pole vaja endal jamada. Ka netikas tellib need USA-st ja paneb vaheltkasu juurde, kuid omal pole muret. Kuid enam pole hinnavõit olnud märgatav ja oodata tuleb ka terve kuu. Pixmaniast tuuakse kohale kõige rohkem 5 päevaga, hinnavõit 10-20%. Mõnd pilli on aga kasulikum siiski siit osta. Enne tuleb kõvasti võrrelda.