Gaasipriimus Indias?

Kas endiselt kehtib reegel et Indias tuleb vaid vedelkütusega mässata, Campinggaz ja Coleman on kättesaamatud?

sain kellegi käest Delhis osta PRIMUS gaasi juba aastal 2002, leidsin kontakti läbi LP thorntree. rohkem ja täpsemat hetkel ei meenu :(

0
0

Dehlis on matkapood Trekkers Point, sealne tüüp oskas öelda et müüvad gaasiballoone küll, miski India firma toodang, 250g, ja müüvad priimuseid ka. Seda mis keere ja kas Coleman, Campingaz või midagi muud, ei osanud ta öelda.

Nende hinnakirjas on Kovea (korea firma) gaasipriimused, millele Kovea website järgi lähevad "screw type" (s.t. ilmselt Coleman) gaasiballoonid.

Kovea gaasiballoone müüvad http://www.bcmtouring.com/forum/showthread.php?t=386 väitel Trekkers Point ja carabinindia.com (mis asub Delhist ca 20km väljas)

0
0

Arvatavasti on need India balloonid on 'Epigas' tüüpi ehk keermega Lindal ventiiliga (nagu Primuse, MSR jne) või siis nende koopiad, sest 250g viitab kahele võimalikule variandile ja Kovea (kelle pliite seal müüakse) Campingaz ventiiliga asju minuteada ei paku.

Kovea pliite ja gaasiballoone võib soetada (kallimalt) ka mõne tuntuma kaubamärgi all, kuid Kovea nimi on ise samuti tuntud.

Kui ostad mingi suvalise tootja ballooni, siis katseta eelnevalt, kas gaasiballoon ikka sinu pliidiga toimib.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased