gare de lyonist gare de austerlitz-i

Kui pikk maa on jala minnes gare de lyonist gare de austerlitzi? kaardilt vaadates tundub et ei ole väga pikk, kuid kaardilt ei ole see väga hästi arusaadav kah:)

0
0

Kallis Kati Liiv, palun kasuta natuke rohkem internetti, näiteks Google'it. Kogu info, mida Sa juba teist päeva siin taga otsid, on tegelikult seal olemas. Kohtade vahemaasid saab arvutada näiteks lehe www.mappy.fr abil. Autoga on ühest raudteejaamast teise 1,2 km, jalgsi veidi vähem, ca 800 m. Aga Charles de Gaulle'i lennujaamast ei ole lihtsam minna Gare de Lyoni kui Gare d'Austerlitzi, korra pead mõlemal juhul ümber istuma, ainult erinevates jaamades. Kui Sa ka reaalelus leiad asju sama hästi üles kui internetiavarustes, siis soovitan soojalt unustada Pariisi ühistranspordi kasutamine ja võtta lennujaamast takso.

0
0

no vabandage väga aga kust mina pean teadma selliseid interneti aadresse, ma ei istu päevad otsad netis...sellepärast ma ju siit abi otsingi, kui ma ise leiaksin siis vast siia ei kirjutaks kah!! Kahjuks ma olen õppinud ainultsaksa keelt ning enamus neti lehti on inglise keeles...seetõttu jäävad mõningad leheküljed minu jaoks tundmatuks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased