trip-krainetrip-ukraine-dark
Garmin gps nüvi 350 ühendamine arvutiga

Tere. Ühendan selle kaasas oleva juhtmega arvuti usb-ga, garmini lehelt tõmasin garminUSB programmi, see näitab, et ühendus puudub. Või pole see juhe õige. Kuidas ma saaksin selle regio kaardiga tööle.

Kaldun oletama, et Nüvi (ja enamik teisi autoseadmeid) ei tööta arvuti taga GPS'ina. Arvutiga saad neid ühendada küll kaartide laadimiseks (USB mass storage) aga muud andmed (Garmin USB/NMEA) selle juhtme kaudu ei liigu.

Aga siis veel mis see MapSource programm on, kas see programm on tasuline. Juhendis on sellest juttu. Aga kuidas selle programmi saab. Garmini eesti lehel sellest juttu ei ole. Kas keegi kasutab seda programmi.

MapSource fail Garmini veebis eeldab olemasolevat MapSource installi, ehk see on versiooniuuendus. See programm tuleb kaasa osade GPS seadmete ja kaartidega. Saad kaarte arvutis vaadata ja neid GPS-i laadida, vaadata oma läbi sõidetud teekondi jms, vahetada arvuti ja GPS-i vahel infot (kui GPS toetab). Kui sul oli seadmega CD kaasas millel MapSource peal (CD võib olla nimetatud ka Trip and Waypoint Manager), siis saad selle arvutisse laadida ja uurida.

Aitäh. Nüüd sain siis aru, see programm on DVD-l euroopa kaart ja maksab 2900- mis on ikka liiga kallis, kui autroute maksab 950-.

Sul on see sama City Navigator Euroopa kaart juba Nüvi sees olemas.

Jah on aga seda arvuti ekraanile ei saa. Arvuti ekraanilt oleks parem reisi koostada ja siis nüvisse salvestada.