Gdansk -- transport lennujaamast kesklinna

Tööreis viib veebruaris Poola, Gdanskisse.Olen Poolas käinud küllaltki ammu.Kas lennujaamast saab bussiga kesklinna?Kas taksodes, söögikohtades, kauplustes saab maksta kaardiga?Maandume 12.30 ja soovime veidi linnas jalutada.Õhtuks peame jõudma oma laevale, mis on seal remondis.Küsimus siis selles, kas ja kui palju peaks zlotte kaasa vahetama?

Kaardiga saad pea igalpool maksta, suht sama seis, nagu meil. Väiksemad söögikohad ja tänavakauplejad võivad sula tahta. Kuna kogused väikesed, võtaks mina automaadist.Linna saad nii 210 bussiga kui ka rongiga.https://www.rome2rio.com/map/Gdansk-Airport-GDN/Neptune-s-Fountain

1
0

Zlotte on mõistlik vahetada kohapeal (mitte lennujaamas). "Kontora"-de võrgustik on väga tihe. Linna jõudmiseks on buss mõistlikum, sest rongipileti lunastamine automaadist on suht keeruline (kui sa just ei valda poola keelt).

0
0

Kas bussipileti saab osta bussist?Seega natuke peaks ikka zlotte kaasas olema?Et bussiga linna saada.

0
0

Poola nüüd päris Moldaavia ei ole, kus igas bussis konduktor sularaha eest pileteid müüb. Lennujaamas on olemas piletimasin, kust saad osta kaardiga soovitud pileti.Hinnad ja juhend kasutamiseks siin:http://www.ztm.gda.pl/en/index.php/ztm/more/ticketmachines_userguide

0
0

Meie sõitsime Gdanskis Uberiga, megaodav oli ja kuna sinna oln oma krediitkaardi "külge pannud" ei pidanud zlottidega arveldama. 

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased