Girona-Barcelona, autorent, hinnad ja majutus

Lugesin varasemaid positusi ka ning ei saanud päris kõik vastuseid mida otsisin. Plaan on sõita ryanairiga Gironasse. Sain aru et bussid käivad, aga mis on bussihinnad? Hetkel ei suutnud leida. Kas keegi oskab soovitada odavat aga samas mitte nüüd päris kirbupesa kus Barcelonas ööbida. Kuidas on liiklus ja kas kellelgi on kogemust autorendiga Gironas. Ilmselt saab seda infot ka internetist, aga kui kellelgi on omad kogemused sellega seoses, siis oleks väga kena neid kuulda!

1
234

Girona lennujaamast Barcelonasse buss maksis viimati 12 euri. Girona lennujaamast buss Girona linna maksis 2-3 euri (täpselt ei mäleta). Sealt saab edasi ka rongiga Barcelonasse. Kokku tuleb pisut odavam, aga mitte oluliselt. Aga Girona ise on üsna armas ja külastamist väärt, kui juba sinna kanti lennata.

0
0

12 eurot on jätkuvalt. Bussiga märksa mõttekam. Saad Barcelonas üpriski keskkohta, kust metrooga hea igale poole liikuda.

0
0

Tere,

Kui ostad ainult ühe otsa piltei Girona - Barcelona tuleb see natukene kallim... kui sul on edasi tagasi sõitmine osta kindlasti edasi tagasi pilet. üks ots on 14 Euri ja edasi tagasi 23 euri nägu. bussi ajad ja hinnad leaid siit http://www.sagales.com/pubdocs/2687_aeroport-girona-costa-brava---barcelona-(estacio-nord)-2011-12-20.pdf Buss on ühteviidud Ryanairi lennuaegadega ja tavaliselt kui lennuk náiteks hilineb, siis buss ootab. Autoga liiklen ise juba üle aasta Barcelonas ja see on suht tülikas. Ummikuid on palju, aega läheb kõvasti rohkem kui metrooga. Parkimist on raske leiada ja parklad on kallid. samas muidugi on autoga mugavam kui plaanite ka väljaspool Barcelonat ringi sõita. Gironas onn autoga kergem liigelda. Bussiga saab Gironast otse Barcelona Nord bussijaama ja sealt on lihtne edasi liikuda. Ka taksoga ei tohiks väiksemad vahemad hinna suhtes üle jõu käia. ööbimiseks Barcelonas on palju variante. vaadata võid náiteks järgmist lehekülge http://es.hostelbookers.com hotellidest soovitan näiteks Hotel Barbara´t või hostal boutique Khrono´st.

0
0

Tervist. Et endal siis kerge plaan minna Hispaaniasse Ryanairiga suvel , ainult et pole veel kindel kas jääda Barcelonasse või mitte. Tahaks ikka edasi minna lõunasse äkki ja et kas keegi oskab soovitada mingeid majade rente, odavamaid, mille saaks rentida nii ütleme nädalaks kuhu mahuks mingi 4+ inimest.

0
0

Kuidas Hispaanias villat üürida?

0
0

Plaanis mais sõita Ryanairiga Gironasse ja sealt edasi autoga Costa Blanca poole. Kas äkki teab soovitada mingit kaubanduskeskust Girona lähedal,kus oleks korralik suur toidupood?

0
0

Espai Gironès kaubanduskeskus (http://www.espaigirones.com/en/). Asub 11 km lennujaamast, Girona linna servas Holiday Inn Express hotelli kõrval. Ka söögikohti leiab sealt rohkesti. Holiday Inn Expressis on väga mugav majutuda, kui varahommikuse lennuga tagasi tulete. Kui ekstra küsida, saab juba kl 5 varase hommikusöögi.

0
0

Uurisin tuba Les Cortsi metroopeatuse lahedal koos koogi ja dussiga jain rahule. Perenaisele voib ingliskeeles kirjutada aadressile [email protected]

0
0

Eelmainitud kaubakeskus on suhteliselt suur ja rohkelt söögikohti täis. AGA pühapäeviti on keskuses olevad poed kinni, söögikohad ja kino(2 korrusel) avatud. Seega esmaspäeva hommikusele Rayanairile minejatel pole sellest keskusest just erilist rõõmu. Asub külgkülje kõrval Holiday Inn Girona express hotelliga, mis iseeneset on keskmine. Hommikusöögiks anti saia jogurtit ja võid :P Kohvi, teed ka. Seda tõesti ettetellimsel ka kl 5 hommikul. Ise valiksin järgmine kord mõne teise lennujaama hotelli.

0
0

Olen sama probleemi ees olnud:

nendelt saitidelt, kus mitmed autorendid koos, leidsin hispacar.com-i. Nädalane rent läks u 60 EUR. Kuna olime neljakesi, käisime Montserratis ja mitmel pool mujal, siis juba neljal inimesel Barca-Girona edasi-tagasi pilet annab puhta rendi hinna kokku. Meie aga kasutasime autot rohkemgi ja igal juhul oli võit olemas.

Barcelonas endas on auto küll nö tüliks kaelas - parkimiskohti pole, kesklinna kandis on tasuline parkimine 25 EUR/24h. Jätsime auto metroo lõpppeatusesse ja ostsime 10x metroopileti ja asi lahendatud.

0
0

Sooviks infot transfeeri kohta Girona lennujaamast Costa Brava kuurortidesse ja tagasi. Kas Ryanairi lennule hommikul kell 7.00 on võimalik saada transfeeri? Või on võimalik ka ühistranspordiga liikuda nii varasel ajal lennujaama.

0
0

Plaanin rentida auto Girona lennujaamas ja teha tiir Prantsusmaal, pärast Andorra kaudu Gironasse tagasi. Osad rendifirmad ütlevad tingimustes selgelt, et igasugune piiriületus on keelatud, osad tahavad lisatasu näit. 12 euri päev. On kellelgi kogemust, kuidas asjad tegelikult on? Kas on sellist firmat ka, kes lisatasu ei võta? Kas tuleb mingeid sekeldusi, kui ei ütlegi, et piiri ületan? Kas on mõttekas ikkagi auto broneerida netist või lähen kohale ja vaatan siis, kes mida pakub(samas see kindlasti on liigne ajakulu)?

0
0

--- Kas tuleb mingeid sekeldusi, kui ei ütlegi, et piiri ületan? ---

Kui midagi ei juhtu s.t. avariid ei tee või liiklustrahvi ei saa, ei juhtu tõenäoliselt midagi. Kui sul "vales" riigis olles midagi juhtub, ei kehti ükski kindlustus ning pärast maksad rendifirmale nii auto remondikulu kui ka igasugused käsitlustasud. Trahvide osas jõuab info eeldatavalt ka rendifirmani (eriti kaamerad), kes võib sulle pärast veel oma trahvi lepingu rikkumise eest selga väänata. Nii et mõtle 10x enne, kui nii teed. Lihtsam on maksta see lisatasu, saad rahulikult puhata ja ringi vaadata auto eest muretsemise asemel. Kui mälu ei peta, siis Sixtil vist ei olnud probleemi piiriületustega naaberriikidesse, samas peaks rentimiseks Gironast Barcelonasse minema. Seal võid raske rahakoti olemasolul kasvõi Porsche Panamera rentida :)

0
0

Oskab keegi öelda, kas krediitkaardi asemel sobib autorendifirmadele ka nö krediitkaarid põhjal olev deebet (SEb pildikaart, Danske mastervard) pangakaart?

Uurisin siin Girona lennujaamas autorendi võimalust ja seal vist eriti firmasid pole kellelt rentida? Hertz ei paku, on Goldcar ja Firefly aga nende kohta on palju negatiivset infot internetis. On siinsetel kogemusi nende firmadega? Jäi veel silma, et kui tahaks Prantsusmaale sõita siis küsivad need "soodsad" firmad eri tariifi.

0
0

Suurtest firmadest on kontor lennujaamas Europcaril. Lennujaama enda lehel on Hertz ka kirjas, aga tegelikult lennujaamas vist esindust ei ole ja alles on ainult raudteejaamas olev kontor. Ja näiteksautoeurope.eu-st vaadates on lennujaamast saadaval ka Budget ja Avis.

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased