trip-krainetrip-ukraine-dark
GOA ja elektripistikud

Sõit märtsis ja hotelliks Cologna de Bragansa , muretsema paneb kas vooluvõrgu adapterid kah kaasa tuleb vedada või on seal europistikud.Kui ei siis millist adapterit vaja?

Indias-Goas pole europistikud ,ega kontakte seinas... On väga kummalised, suur ümmargune ja kolme klemmiga. Millal sõit teil on? Mina sõidan 9.märtsil ja elamine on Cologna de Bragansa hotellis. Adapter on olemas ja võin hädakorral laenata.

just tulime goas.t ja seal paistis igalpool olevat europistikud....mingid kombi varjandid,kus on mitu pistiku variantti korraga.kaasa tasub võtta minimaalselt asju.

Ka meie sõidame 09.03 kuni 24.03 Tore kui samas hotellis oleme. Võtaks ühendust eelnevalt. Kirjuta arjakr@hot.ee

Hai! Meil toimisid kõik adaptorid, midagi pole tarvis kaasa võtta. Olid meil siis kaamera, fotikad, telefonid. Ostsin Eestist ka kolmeharulise, seda polnd toppida kuskile.Kui vaja infot, siis ühendu! 53817185 Indrek

just saabusin sealt hotellist ja kõik oli viimasepeal ja olemas

Samad sõnad saabusime ka Bragansast.Kõik oli viimaspeal ja eestist ostetud adapterit polnud kuhugi toppida.Sõidame uuest 24.veebruaril uuesti tagasi,kes läheb ka samal ajal võib värske info pärimiseks ühendust võtta.

Pole seal kuskil seinakontaktidega probleeme.Neid seal seinas erineva laiusega.Isegi rongides on vaguni otsaseintes kohad, kus saad mobiili või läpparit laadida.Meil oli 220 volti isegi väikses ekskursioonibussis, millega käisime tiigreid ja elevante vaatamas.Mumbai lennujaamas oli isegi erinevate otstega stend mobiilide laadimiseks. Valid endale sobiva otsa välja, ja lae aga terviseks.Ei maksa üldse põdeda.

indias sobib ni usa,inglise kui euro pistik ja kohalik muidugi ka

Pakud, et võid hädakorral adapterit laenata. Kas see oleks võimalik, kuluks marjaks ära. minu aadress on nipi.tiri.027@mail.ee

Priiduga võid ikka kokku saada, kui väga tahad, aga adapterit pole küll mõtet kaasa võtta.

Otsin inimest, kes tuleks lähiajal Hong Kongi kaudu Eestisse. Andke märku, tänud ette.

Adapterit ei ole selliste pistikute puhul vaja, hambaork ajab asja väga hästi ära.