trip-krainetrip-ukraine-dark
Goa ööelu?

Kuidas seal ööelu on? Olen kuulnud mingitest reividest.

Pidusid seal toimub küll. On ka mõni väga sheff klubi. Anjuna Beachil on üks lahesopi kalju koobaste sisse ehitatud super äge koht (Paradiso?) kus on veel väljas terrassid kus saad palmide all tsillida. Soovitan külastada. UPDATE!!: Enne kui jõudsin oma jutu siin salvestada, mõtlesin korraks netist selle koha pilte vaadata ja oma suureks kurvastuseks leidsin uudise http://goaunltd.com/?p=343 et see klubi läks see aasta LAMMUTAMISELE, kuna oli illegaalselt rannajoonele ehitatud!!!!

MUU: Kuskil Anjuna ligidal oli veel 1 väidetavalt suur vabaõhuklubi mäekülje peal, kus Ministry Of Sound pidi tegema midagi. Kahjuks ise sinna ei saand kuna käisin Septembris ja pold veel hooaeg.

Muusikalise poole pealt aga ma pole kindel et seal midagi väga head loota on. Goast pärineb selline muusikastiil nagu Goa Trance (kes oleks võind arvata??;), mis siis IMHO suht mannetu kõrvade piinamine on. Paljudes baarides mängitakse miskipärast seda plärinat enamus ajast. A kui otsida siis leiab ilmselt ka muud. Lissalt hoiatan.

Ise olin seal 4 aastat tagasi küll, niiet ei tea palju seal muutund selles osas võib olla.

mnjaa.. Goa on 4 aastaga ikka väga muutunud... kahjuks... Ma käisin esimest korda seal 6 aastat tagasi ja viimati möödunud aastal ja no nagu öö ja päev. Esimest korda käies olid öised rannareivid..kus olid nn.vahid paigas, kui politseireid möödas....pandi kõllid tööle ja pidu hakkas pihta... varajaste hommikutundideni ja nii erinevates randades. Ühest peost tüdinenud- istud motika selga ja põrutad järgmisse randa - vahepeal küsid mööduvate kohalike käest kus miskit toimub... väga chill olemine. Olen taas minemas nädala pärast ja kuulsin kohalikelt et vabaõhu peod olla puha ära keelatud... :(((

Meie igatahes käisime Paradisos detsembri algul oli vist....Koht oli täiesti püsti mis püsti ja väga kihvt tõesti tuleks mainida, ainult et enamuses kõik seal venelased, muusika oli täiesti seinast seina aga vene muusikat väga palju.. Leidsin vahepeal mingi veebilehe, kus kõik Goa klubid(kui just klubid huvitavad) aga ei tea kas leian enam lingi, kui leian lisan hiljem. Seal näitas, et ööklubisid on Goas 7 vähemalt. Muidu öine nightmarket laupäeviti on ka koht kus tegevust ja muusikat ning samuti korraldasid vahest pidusid rannashakid.