Goasse dets 2010 Estlive Travel OÜ-ga

Goa veel avastamata. Estlive Travel OÜ paiskas paar päeva tagasi müüki neli reisi. Praeguses olukorras ei julgegi nagu pikalt ette planeerida (veel vähem maksta) :)) Tegemist suhteliselt uue firmaga. Kas oskab keegi selle firma kohta midagi kosta? Kaunist suve jätku, A-ly

Et kelle korraldatud reisi nad vahendavad ja siis mõtle edasi.

Uus firma - aga inimesed samad, mis kadunud TravelIn'is. Ja meenutuseks, et TravelIn korraldas varasematel aastatel Goa reise. Muideks HorizonTravel korraldab ka sellel/tuleval aastal Goa reise, neil ühised lennud selle EstliveTraveliga, niiet igaühe enda otsustada kellega ta minna julgeks. Igasugused Estlive'd ja teised, ükspäev on, teine pole.. Mina eriti ei kahtleks, kumba bürood kasutada, kui Goasse tahaks minna...

Alustuseks kasuta Tripi otsingut ning leiad, et see on väidetavalt Laikjõega seotud ettevõtmine pärast Travel Ini pankrotistumist. B-kaardil ja webi-kontaktides ta küll ei figureeri, aga "naised saunas rääkisid". Mina isiklikult ei maksaks sinna firmasse sentigi.

Tere

Kui soov on minna puhkama Goa'le, siis otsige sobiva hinnaga lennupiletid Tallinn-Delhi ja sealt juba labi www.makemytrip.com kohalikud lennupiletid Delhi-Goa. Sealsamast saab ka öömaja otsida ja probleem lahendatud. Tunduvalt odavam, meelepärased kuupäevad ja sobiv reisipikkus.

See asi pole päris üheselt nii. Kui oled kogenud rändur, tahad seigelda, ei pelga 6- või 12-tunniseid tolknemisi ümberistumiseks lennujaamades jms., siis on omal käel kindlasti lahedam minna.

Kui reisid lastega, oled vanemaealine, varem pole reisinud vms., siis on igal juhul etem tsharteriga.

Sama on hindadega. Pikalt piletid ette ära ostes saad piletitega võitu. Aga praegu tegin kiire otsingu detsembriks. Bookinghouse kaudu oleks Tallinn - Delhi detsembri keskel kõige soodsam 9200. Lisa siselend Delhi - Goa (praegu veel ca 1000, läheb järjest kallimaks). MakeMyTripist otsisin hotelli (27.dets - 10.jaan, 2 nädalat), odavaim oli 6500 EEKu.

Kui selle kokku liidad, ooteajad (ja seega ilmselt lennujaamas kohvid-õlled jms.) ja muu sekelduse juurde paned, siis ma julgen öelda, et jõulude-aastavahetuse ajal omal käel minna ei tule odavam, küll aga on reis kindlasti palju pikem ja sekelduste- (või seikluste-, kuidas võtta) rohkem.

Kuna Estlive ja Horizon teevad tsharterit ühiselt (jagavad lennukit), siis pole kohalejõudmise ja kojusaamise osas mingit vahet, kummast firmast reis osta - lend kas läheb või ei lähe.

Põhiline vahe on selles, et kumbki pakub erinevaid hotelle. Näiteks 'Eesti' hotelli Infantaria Comfort pakub täna Estlive.

Mina julgeks küll Estlive-ga Goasse minna, sest jägavad nad ju Horizoniga lennukit ja hotellide valik nii Põhja kui Lõuna Goas on neil tunduvalt parem. Käisin nendega juunis Türgis ei olnud ühtegi probleemi. Ka Finairi hinnad on ju päris palju tõusnud ja mugavam on lennata otse Tallinnast. Müüakse ju ka ainult lennukipileteid Tallinn-Goa-Tallinn.

Meie käisime ise üle Delhi eelmine aasta ja pean ütlema, et oli ikka parem küll kui organiseeritud massrünnak. Kaks korda Finnmatkatega ka enne käidud. Lennukid olid sellised kus ei pidanud jalgu kaela taha ajama, väljumis-saabumisajad inimlikud. Hotell oli 4* ja kui kulud kokku panna siis ise minnes oli kindlasti odavam kui Estlive pakutav 4* hotellipakett. Pluss hotell ei olnud täis kalleid eestimaalasi, mis oli kohe päris tore.

Kuidas on võimalik, et keegi kodanik Laikjõe ikka ja jälle alustab uue reisifirma ja jälle leidub inimesi, kes on nõus pelgalt kaaluma Tema teenuste kasutamist ? Kas tõesti mälu pole inimestel olemaski ? Pole mingit mõtet kasutada reisibüroo teenuseid reisil Goa`sse. Pisut kannatust ja leiate soodsa lennupileti Mumbaisse või Delhisse ja sealt edasi lendamine on ikka üpris lihtne. Hotelli leiab Põhja Goas sellise, kus saab hakkama eesti keeles (Infantaria Comfort) ja Palolemi hütid Lõuna Goas on hoopis kaif olematu raha eest. Ei ole vaja muretseda broneerimise eest ega taluda meeletut linnakära...

Ja muide Delhis ja selle läheduses on üpris palju vaadata.