trip-krainetrip-ukraine-dark
Gran Canaria ilm veebruaris

Tere!

Kas on keegi viimasel ajal veebruari keskel sinna sattunud? Kuna plaan 2020 veebruaris sinna minna, siis oleks hea teada uuemat infot sealse ilma kohta. Mõte peatuda saare lõuna poolses osas, ehk siis Puerto Ricos või seal lähedal. Algne mõte oli minna küll Aasiasse, kuid kuna aega puhkuseks jäi seekord planeeritust vähemaks, siis otsustasime kuhugi lähemale reisida ning Gran Canaria tundub neist hetkel kõige mõistlikum valik?

Tänud!

https://www.spain-holiday.com/Puerto-Rico

Puerto Rico peaks saare kõige päikserohkem koht olema ja kui auto rentida siis vaatad hommikuse ilmaennustuse järgi kus saare osas hetkel päike ja valid piirkonna

Pead arvestama mõningase tuulega ja et temperatuur on päeval natuke üle 20. Kui veab, siis 25-26, aga võid saada ka vihma. Tuulevarjus saad päevitada, aga õhtul tuleb kiht peale panna. Merre mina väga ei tahtnud minna, kuigi oli päikest ja eestlasele vägagi mõnus. Aasia temperatuurid on muidugi hoopis teised sel ajal.

Willem_K räägib õiget juttu, käisime ka veebruaris ja nii oligi:)

Päeval kindlasti ilm vägagi ok u 22-24 (kui ei satu just väga tuuline/vihmane olema), õhtul natuke jahedam 14-18 (kerge jakk peale ja korras). 

Olime üle-eelmine aasta veebruaris seal ja ilmaga vedas. Kõik päevad (välja arvatud üks tuuline/vihmane päev) päike paistis, õhk soe ja merevesi ujutav. Õhtuti oli natuke jahe, aga jakiga kannatas olla ilusti.

Olime kunagi vabariigi aastpäeva paiku. Päeval sai käia lühikeste varukatega 18-23 kraadi, kuid mõni päev oli siiski pilvine ja paar korda ka tibutas, õhtul ikka jakk või pusa peal. Enamus kohtades merre ei kippunud aga paar soojemat muuliga kaitstud lahesoppi lõunarannikul oli, kus inimesed ikka ujusid. Hotelli basseinid olid enamuses liiga külmad, vaid soojendusega lastebasseinis kannatas ujuda ja samuti ei saanud ka veeparki minna just liiga külma vee tõttu. Kuid loomaaed see eest asus mägede vahel ning seal oli keskpäeval suisa leitsak. Aga talveperiood on väga mõnus põhjapool matkamiseks, loodus on roheline ja putukaid vähe. Üldiselt üsna sarnane ilm Tenerife veebruari ilmaga, kuid minuarust oli isegi veidi tuulisem.