trip-krainetrip-ukraine-dark

väga vinge... lähema 5a gerneraalplaanis on endal ka Kesk-Ameerika külastus...need pildid panid kindlasti ka Guatemalale mõtlema

väga väga ilusad pildid! käisin ise paar kuud tagasi samades kohtades, nii hea on läbi teise inimese kaamera ka neid kohti vaadata.

Jõudsime ka kaks päeva tagasi Mehhiko - Guatemala reisilt koju! Väga ilus ja huvitav maa, soovitan kõigile. Meie marsruut oli Cancun- Tulum- Chetumal - Flores - Tikal - Antigua - Monterico - Panajachel (Atitlan) ja sealt tagasi Cancuni läbi San Christobali ja Playa del Carmeni. Aja puudusel jäi käimata kesk Guatemalas, kuid eks järgmisel korral saab sinna mindud.

Mõne pildi kohta tahaks pisut täpsemat teavet, kui seda, kus ja millal tehtud.

Vaatan, et olete Livinstonis isegi vist samas bungalows ööbinud kui meie ja Rio Dulce vaated ning paadis mängivad neegripoisid on ka väga tuttavad :) Olime Livngstonis 28.01-01.02. Kahjuks pole enda pilte veel üles jõudnud panna. Kas sattusite ka linna keskel asuvasse Bahia Azuli restorani? Sealne omanik oli meie kohaliku sõbra lapsepõlvesõber ning tänu temale saime maitstud ka kohaliku joogi giffiti- rummi ürtidega. Ühe pildil oleva palmi otsa sai ronida proovitud ja... tahan juba tagasi.

sattusime küll bahia azuli ja seal olid unustamatud mälestused seoses ühe ettekandjaga. äkki teil on selle omaniku kontakt? ma oleks tänulik. elasime muidu hotellis dona alida. otse mere ääres. tõesti see on koht maamunal kuhu läheks iga kell tagasi.

tänan kommentaaride eest!

kas te seda kohalikku hullu ka nägite? nahkpükstes tüüp, kes mööda randa ringi käib, labidas või raudkang käes, sõimab ja kõigile kallale läheb?

Väga vahvad pildid! Veel ägedam oleks mingeid kommentaare ühe või teise pildi juures lugeda. Tekkiski küsimus ühe kohta - nimelt Antigua failis oli mitmeid eeldatavalt turu pilte, kus suurtes kottides müüdi arvatavalt igasugu ube jms. Aga ühe pildi peal oli nende kottide sisu kohe eriti erksavärviline, mis see võis olla ?? Pealkirjas viide pildile...

Pildid millesse võib armuda vist isegi.:)

Kui ma ei eksi siis pildil MG_5329 on Mehhiko möirahv,mis suhteliselt haruldane!

Suurepärased pildid! Turismifirmaga käies näed ikka tuntavalt vähem, näiteks vedelesime 2 päeva Antiguas. Vt.pilte http://mehhiklased.blogspot.com/ Mehhiko-guatemaala segiläbi, maiad ikka guatemaalast. Loomad-linnud juba kustutanud, otsin uuesti üles, annan teada.

Ei oskagi öelda, mis puru see seal oli. Tõenäoliselt maitseained, mida seal oli igasuguseid. Antigua turgu tasub igatahes külastada, pakutakse odavalt palju värskeid imejuurvilju ja puuvilju. Kui on ühisköögiga hotell, saab ise palju parema toidu kokku keevitada kui restoranides. . . . Trip.ee lisas postitusele kirjavahemärke ja suurtähti!