Häälega Saksamaal

Selline küsimus siis, et kas keegi on näiteks läinud lennukiga Berliini Schönefeldi, et siis sealt edasi hääletada? Tahaks teada, kas seal lennujaama juures on lihtne leida mingit maanteed kus hääletama hakata lõuna poole, Müncheni poole siis. Ja siis huvitaks veel selline asi, et oleks vaja sealt lennujaama juurest jõuda Nürnbergi ja Müncheni vahel asuvasse Ingolstadti, et kaua sellise vahemaa häälega minekuks aega võiks minna? Aitäh

Schönefeldi kõrvalt läheb kiirtee linnast välja üle Berliini ringi ja Dresdeni poole, sealt edasi saab Münchenisse kah.

0
0

Kohe Schõnefeldi lähedal käisin bensukas söömas ja seal juba küsiti viisakalt küüti. Kiirtee ei hakka otse lennujaama väljasõidust. Enne on tükk maad 70 km/h ala ja seal peaks saama hääletada küll. Ise jääksin kohe lennujaama juurde hääletama.

0
0

Minu soovitus hääletajatele on, et 1) ostke endale Saksamaa kaart (kui ei osta, siis ilmselt mõni autojuht kingib teile) ja 2) pange lihtsalt ajama ja ärge kartke seda, et kuidas ikka saab jne. Võin kihla vedada, et tagasitulles mõtlete, et häälega Saksamaal sõitmine on lihtsamaid asju maailmas. Omast kogemusest tean (häälega reisinud 1992 - 2000), et hääletatakse ka kiirteel kui ikka muud võimalust ei ole. Tee peal pannakse teid mõnes tanklas maha enne kui auto kuskilt ära keerab, seal on eriti mugav hääletada.

Ja Berliini Schn-d lennujaama kõrvalt algab tõepoolest kiirtee Dresdenisse. Soovitan varuda kaasavõtmiseks must marker ja mõni papitükk ning sinna kirjutada trükitähega linna tähis - München on "M" (Berliin on "B", Hamburg on "HH" jne, saate ka autojuhtide käest neid küsida). Sel juhul väldite, et vale auto peatab. Aga kui papitükki pole ja auto sõidab Dresdenisse, siis saab ka sealtkaudu Münchenisse.

0
0

Aga sa otse Münchenisse ei taha sõita? Ausalt öeldes, need Easyjeti ja Eesti Õhu hinnad nii väga ei erinegi. Võttes veel arvesse ajakulu jne. Iseasi, kui on eesmärgiks tutvuda Saksamaa kiirteede ja bensiinijaamade võrgustikuga.

Suht mõttetu tundub sõita Berliini, kui saab otse Münchenisse, kusjuures lennujaam ise asub juba ühe kolmandiku tee peal Münchenist Ingolstadti (veidi kõrval küll), Freising'i lähedal. Lennujaamast Ingolstadti on vast 60 km. Sealt saab sind keegi ehk juba otse Inglostadtigi ära visata. Või siis München-Ingolstadti kiirtee peale mõnda Raststettesse, kust saad jällegi omakorda otse oma soovitud sihtpunkti.

Ühesõnaga, vaata kaarti, siis saad aru, millest jutt.

0
0

Jyrka, mõtle läbi, mida räägid: Eesti Õhu piletid Münchenisse on väga populaarsed ja ikka oluliselt kallimad Easyjetist. Võtsin kontrolliks 14 päeva ette Berliini ja tagasi ca 31.juuli näiteks, on hinnavahe 2762 krooni, s.t Easyjet pilet on kokku 2382 kr ja Eesti Õhk sellele 2762 kr otsa. On ikka vahe küll. Ja häälega reisijal on ilmselt see 176 euri väga oluline raha.

0
0

Jah, kujuta ette, ma isegi täitsa mõtlesin. Muidugi on hinnavahe olemas, aga nt. ca. 2 kuud EA-l ette bukkides saab rahulikult u. 3000-ga või isegi alla selle piletid. Ühesõnaga, Easyjeti praeguse hetke piletid on ca sama hinnaga, mis EA veidi ette planeerides.

Ega ma kedagi jumala eest ei taha takistada hääletamast - lasku käia. Lihtsalt see Ingolstadt on München-Freising lennujaamale nii pagana lähedal, et oleks kahju sealtkaudu mitte soovitada. Millegipärast aga ei tule eriti kellelgi pähe nt. Vilniusse maanduda ja sealt Tallinna hääletada, ehkki vahemaa on u. sama, mis Berliini ja Müncheni vahel. Aga, saan aru, et loogika on selles, et kui oled juba Saksamaal, siis oled sama hästi kui kohal. Samamoodi nagu LA pole ju NY-st eriti kaugel, üks USA kõik, aga lennupilet on ju palju odavam! ;)

0
0

Lennupilet Berliini sai mul muidu enne ostetud kui tuli plaan Ingolstadti minna ja see lennupilet oli mingi 25 euri ainult niiet estonian airi peale poleks isegi mõelnud. Aga suured tänud teile kõigile ma arvan et sain vastuse küll.

0
0

Kas sa oled ka enne Ingolstadis viibinud?Olen ise seal elanud ,mõnus väike linnake.Reisinud olen sinna ainult bussiga ja rongiga,aga see on tõsi ,et asub Münchenile väga lähedal ja kui bussiga Nünbergi poolt sõita ,sõidada sa ka ühtlasi Ingolstadist mööda.Kui ma nüüd õigesti mäletan oli enne Ingolstadi peale keerasmis bensiinijaam,sealt kindlasti sõidab autosid sinna.Ilusat reisi!Minul on sealt ainult head mälestusd.

0
0

Registreeri end parem internetis. Saad endale autojuhi ise valida. Sõit maksab vähe ja autosse istud seal, kus oled juhiga kokkuleppinud. http://www.mitfahrzentrale.de/

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased