Hea ja universaalne lennupiletite otsingumootor

Kas keegi teab soovitada ühte head ja kõike (kõiki) hõlmavat lennupiletite otsingumootorit (k.a odavlennufirmad)?

Ideaalset asja pole olemas :) Skyscanner.net on vist suht parim valik.

Skyscanner on hea asi, kuid alati tasub suuremalt mõelda. Tuttav otsis Varssavist pääsu Sevilla-sse. Mida head ei suutnud skyscanner leida! Lõpuks leidis ise lahenduse- Varssavist Londoni ja sealt edasi Sevilla. Tulemus- 3 korda odavam hind, mida suutis leida Skyscanner. Skyscanneri viga tundub olevat, et programm püüab leida võimalikult otse ühendusi linnulennult.

Jah, isegi ootaks taoliseid lehekülgi. Skyscannerist olen kuulnud ja ka vaadanud, aga ta midagi nii väga head ei pakkunud. Alati leiab pakkumis ka otse lennufirmade kodulehekülgedele vaadates. Eesti oma veel sky24.ee

Lisaks on Eestis olemas veel lennujaam.ee. Ise olen seda kasutanud ning leidnud palju paremaid pakkumisi kui eelpoolnimetatud mootorid on pakkunud.

Matrix.itasoftware.com Tegemist siis ongi otsingumootoriga, hea kiire ja lihtne. Bronnida selle kaudu ei saa, aga otsida küll ja sobivuse korral juba broneeringuks kasutada muid teid.

Universaalselt head kõike ja kõiki hõlmavat pole olemas, igal süsteemil on oma head ja vead. Ideaalset tulemust aitab saavutada mitme parima süsteemi põhjalik tundmine ja siis nende põhjal parima variandi leidmine.

Olen kasutanud veel selliseid lehti nagu flug24.de ja swoodoo.com Küll saksa keelsed aga toimivad.

Matrix-il praegu hea asi see, et otsida saab väljumisi lennujaamadest kuni 2000 miili raadiuses. Just eile uurisin Kunmingi pileteid. Algusega Tallinnast ei tulnud midagi paremat kui 1000 eurot. Laiendades otsingut, hüppas Moskvast ette 550 eurone hind. Moskva lennud eraldi võttes tuli hind 750 euro kanti.

Ma kasutan näiteks Momondot, seal on rohkem odavlennuliine kah sees

Kes bronniks Matrix-ist leitud hea hinnaga piletid? Eestis või onlines? On kellegil kogemusi? Või on olnud selliseid juhtumeid, et Matrix paneb pange ja ei saagi kuidagi sellise hinnaga? Lennufirma enda kodukalt ega ka näiteks Expediast sellise hinnaga ei leia kahjuks:( Reisiekspert ka ütles ei bronnimisele.

Eh, lennufirmast peaks ju saama, matrix mu meelest otsibki sealt.

No ei leia kuidagi. Proovin nii ja naa. Eks pean veel proovima:)

Ei tasu ikka unise peaga otsida(loe: unine silm ei tee enam LVL ja EUR vahet). :D

Proovisin seda Matrixit. Minu arust natuke ebausaldusväärne, sest mitu lendu, mida ma vaatasin, näitas seal tegelikust kordades kõrgemat hinda (näiteks aasia lendude puhul). Eelistan kasutada Momondo, Skyscanner või otse lennufirma lehelt

Aga on ju ka http://www.lennupiletid.ee/ Ma ise pole väga tihti lennupileteid ostnud, kuidas see on ?

Sellega DreamTripsiga tasub väga ettevaatlik olla, ei ole asi üldse nii ilus. Otsingumootorist tuleb kohe välja terve rida kirjeldusi, kuidas tegu pole päris puhta ettevõtmisega.

ma ei hakka kõiki siia kopeerima, lihtsalt paar näidet:

http://behindmlm.com/companies/world-ventures/reviewing-the-world-ventures-mlm-business-opportunity/

http://worldventuresscam.blogspot.com/2009/11/worldventures-rovia-dreamtrips-arent.html

ehk siis tegu on järjekordse asjaga stiilis imeravimite müük, puhkuseosakud, spinglo jms

Eriti kahtlaseks teeb asja see, et sama asja promovad inimesed, kes on aastaid seotud erinevate veidrate võrkturustusskeemidega. Ka lugupeetud soovitaja näikse ise olevat seotud Spinglo nimelise "investeerimisvõimaluse" pakkujatega. Olge väga ettevaatlikud !! http://www.reporter.ee/2011/02/07/vosa-kais-erutaval-lennul-puramiidskeemidemaal-ja-suples-investeerimissupis/

Huvitav on, et ma iga kell usun rohkem ingliskeelsetes foorumites kommenteerijaid kui sama firma palgal olevate müügimeeste korraldatud promoüritust. Ei tea küll, miks see nii on... ;)

võsapets võsapetsiks, aga nii RK kui Spinglo kohta on ohtralt ka eestikeelset materjali nii Postimehes kui Äripäevas jt allikates. Kui inimene on mõistetud vangi (tõsi, vist tingimisi) ja temalt on võetud ettevõtjana tegutsemise õigus, siis on põhjust umbusklik olla. Ja see kas RK ja tema sõprade Ülle Adoberg-Miku jt sarivõrkturustajate põhjenduses on viide osakute müümisele Spinglo, Synkronice või muu asja kaudu, ei muuda asja teiseks. Ka Finantsinspektsioon on selle eest hoiatanud. Võrkturustajate töömudel ongi mõelda iga natukese aja tagant välja uus püramiid. Miks siis mitte proovida ka midagi endale taskusse ajada ka reisiäri valdkonnas. Parimal juhul on juriidiliselt kõik korrektne, aga sisuliselt on ikkagi tegu hanitamisega. Vahest juba aitab ja teeks ka ausat tööd ?

"Parim reiside, hotellide, lendude ja autorentide otsingumootor.Proovisin järgi – töötab."

Palju õnne, nüüd on selline otsimootor siis lõpuks leiutatud! Auhinna selle eest saab kätte sealtsamast, kust igiliikuri leitajadki.

Ehk läheks vähe konkreetsemaks ja käid välja ka mõned konkreetsed pakkumised? Kohe huviga tahaks näha sellist "parimat" pakkumist, millest trip.ee kogukond nendest teistest, kehvadest otsimootoritest paremat ei leia. Kehtib ka hotellide ja autorendi kohta.

MEGAIRW- "...leidsin internetist", kas oma leivaisa muidu ei leiagi, kui pead netti minema? Müstika, kui lolliks peavad müügimehed ja reklaamifirmad inimesi. Kas firmal ikka M-ZIM5 ja kashmiiriekstrakt on olemas, kas firma juhiks on ikka ÜLO ja soodaeffekt toimib??? :)))) Ja ega ma ikka enne ei usu, kui minu hambaarst on seda firmat soovitanud. Lõpeta nüüd oma luuremäng ja viska siia foorumisse mõni konkreetne "parim" pakkumine- n. dets alguses 2 näd Delhi lennupiletid- vaatame, võrdleme ja otsustame siis mis firmaga tegemist.

Näh, ma arvasin, et ongi mingi otsi-bronni-telli süsteem, aga see on tavaline pähemäärimisturustus, vähemalt "training" ( http://hermes1960.worldventures.biz/events/ ) vihjab sellele. Ja hakkan ma jeeee võrkturustuse kaudu midagi ostma, eriti just kalleid reise!