trip-krainetrip-ukraine-dark
Helsingi beebikaupade kauplused

Ei ole just tripi teema kuid ei oska mujalt küsida. Kas oskate soovitada beebikaupade kauplusi Helsingis?

Ette tänades

H ja M poodi,olemas kõikides suuremates kaubanduskeskustes... Iso Omena, Idakeskus jne. Paljud asjad- ostad 3 maksad 2. Kvaliteetkaup, hinnad palju odavamad kui Eestis.

http://md2.peekaboo.se/imsevimse/retailer.php uurisin asja, et kas soomes ka rootslaste beebikaupade kplkett http://www.babyland.se/ esindatud on, a vat polegi... a muidu H&M`is ja KappÅhlis on beebiriideid kyll.

Kesklinnas on Aleksanderinkatul eraldi H&M Kids pood. Igas suuremas kaubanduskeskuses Lindex ja KappaAhl. Forumi kaubamajas lisaks eelnimetatutele www.jesperjunior.fi. Ja Kamppi keskuse koduleheküljel http://www.kamppi.fi/UK/Default.aspx vali store locatoris ema ja lapse kategooria, siis saad vastavate poodide nimekirja. Need on kohad, mis tavaliselt endal südalinnas teepeale jäävad. Tervitades.

leidsin poed kenasti üles. Tasus käimist.

Minu poolt nimetatud on küll pigem rõivapoed. Mänguasjad olen ostnud BR-Lelut kauplustest. Viimane olemas nii Forumis kui Kamppis. Mööbli osas pole lihtsalt ise huvi tundnud ja seetõttu ei oska aidata. Ehk tasub beebimööbli tarvis sõita IKEAsse.

avati just/kolis uude kohta lastentarvike pood www.lastentarvike.fi seal on ka mööblit/mänguasju vaata neti lehelt. parem info sealt.:-) vantaal (varisto/tammisto) on suuremad poed. kuidas sinna saada leiad ka nende lehelt

PO.P on ka olemas soomes, Kamppi kaubanduskeskuses. Kamppis on veel teisigi beebipoode- http://www.kamppi.fi/UK/SearchResults.aspx

Samuti on H&M Kids'i pood olemas, kuid se on ka igas suuremas kaubanduskekkuses olemas seal. Itäkeskus on veel näiteks selline pood nagu Jesper Junior.