trip-krainetrip-ukraine-dark
Helsingi kevadised aled

Kas kevadel on Helisngis aled? Juulis on kindlasti, aga kas ka mais näiteks?

Mis põnevad asjad võiksid olla: Helsingi kevadised "aled"?

Ilmselt peetakse silmas allahindlusi. Käisin laupäeval üle lahe. Juhtusin ka paari kaubakeskusesse. Suurt tunglemist, suuri odavmüüke vähemalt praegu ei paistnud.

Just allahindlusi pidasin silmas jah:) Tänan vastuse eest. Kui keegi oskab maikuu alede kohta midagi kosta, siis ootan vastukaja.

on suured aled 2x aastas nagu on juba foorumis enne selgeks tehtud ehk kohe pärast kohalikku jaani-mis on alati jaanile lähedal olev nädalalöpp ja siis peale jöule ehk 27.12. Peale selle on veel igasuguseid kaubanduskeskuste omi alesid ehk kampis "kampituspäivät" forumis "hintasirkus" sokoses "3+1" stocmannis "hullut päivät" itäkeskuses n."hinnat kuutamolla", just löppes itäk. "naistepäevad" on ka "lastepäivät" jne. kogu viimane aeg on siin mingis poes ale...

Eelmise postituse jätkuks küsimus, et kui jaanipäev on kolmapäeval (nagu sel aastal), siis milline on lähim nädalalõpp: ikka järgnev laupäev-pühapäev? Mitte eelnev?

  1. Kogu vajalik alginfo Soome ale-hooaegades on Tripis olemas.
  2. Soome jaanipäev on tänu Mauno Koivistole ALATI nädalavahetusel, nii et Eesti jaanipäev ei möjuta Soome jaaniale algamist. Ametlikult algab see jaanijärgsel esmaspäeval.