Helsinki - Singapur - Austraalia ( külla)

Sõidan vahemaandumisega Singapurist Austraaliasse külla ja soovin teada, et kui Austraaliasse on lubatud 2,25 ml alkoholi, kuid Singapuris 1 l, et kuidas oleks võimalik, et saaksin 2 liitrit ikkagi võtta, et kas tuleb Singapuris jama, kui lennukipiletid nii ostetud, et Helsinkist Singapuri Finnairiga jõuame 16.30 ja samal päeval kell 21.00 sõidame kohe edasi, ilma et kohvreid avaksime, et kas Singapuris tuleb probleeme, kui pagasis on rohkem kui 1 liiter alkoholi ;)Sõit on juba sellel kuul, seega vastusega üsna kiire ;)Ette tänades mõistlike vastuste puhul :) 

Kui pagasit ei pea Singapuris välja võtma ja tolli läbima, siis ei ole mingit probleemi. Kui peate pagasi välja võtma ja uue check-ini tegema, siis on probleem.

Kahjuks peame vist pagasi välja võtma, sest Finnairist ostsime pileti Singapuri ja Singapurist Austraaliasse lennukipileti broneerisime eraldi , kuna Finnairi lennuvahe Austraalia omaga oli ainult 1,5 tundi ja Finnair ei pakkunud kella 21 sele lennule mis on 4,5 tunnise vahega, et veidi rohkem jalgu sirutada ja rahulikumalt leida teine väljumis koht ;) Arvan, et siis peame Check-ini uuesti tegema, kuigi jäi arusaamatuks, et kas Helsinkis ei saa seda teenust tellida, et ütleme seal check-innis, et lähme kohe edasi samal päeval ja kas nad ei saadaks ise edsi. Kas on kellelgi kogemusi sellises olukorras ;)?

See sõltub lennufirmadest. Finnair üldiselt ei saada pagasit edasi, kui järgnevad lennud on eraldi piletitel. Erandeid on, näiteks Oneworldi liitu kuulvad lennufirmad ja äkki midagi veel.Ja siis on alati see võimalus, et Singapuris transiittsoonist ei välju ja lasete transiit check-ini lauast kellegil pagasi järgmisele lennule saata. See sõltub jällegi järgmisest lennufirmast. Odavlennufirmadele vist seda võimalust enamasti ei pakuta.Ja kui muu ei aita, siis tuleb peale pagasi kätte saamist ja enne tolli läbimist lihtsalt vähendada pudeli sisu 1 liitrini ;)

Kas Singapuri lennujaamas tax-frii kauplusest ei saa osta ?

Kardan et Vana Tallinnat (mida telliti) seal ei ole ;)

Singapurist liigume edasi Qantas Airways firma lennukiga (jällegi kogemused puudu selle lennufirma kohta)

Qantas kuulub küll oneworldi aga Finnair ei interline'e eraldi piletitega.Qantas on täiesti adekvaatne lennufirma - söögid on ühed parimad ja reisisaatjad on päris inimesed, mitte robotid, nagu tavaliselt.

Kui Qantasega edasi, siis sellega saab Singapuri transiit check-in kindlasti hakkama. Singapuri jõudes ei lahku transiit tsoonist vaid otsite lähima transiit check-ini. Seal näitate järgmise lennu pardakaarte (kui neid veel ei ole, siis peaks need samast letist saama) ja pagasilipikut ja palute ka pagasi järgmisele lennule saata. Siis läheb veidi aega ja lõpuks peaksite saama uue pagasilipiku, mis näitab, et kohver läheb Austraaliasse.Mõlemad lennufirmad käivad samast terminalist.