Hiina siselennud

Hetkel olen uurinud ainult www.ctrip.com aga yks asi j22b arusaamatuks, et sooduspiletite juures on selgitus> # Flight modification rules : Changes permitted at 20% of fare within same class if available. Passengers must go to CA ticketing office to process fee-based changes.

Et nagu mida? :)

PS! Kui kellegil veel linke, siis tulistage...

Mis puudutab su küsimust - kas ctrip'i FAQ ei anna selle kohta põhimõttelist vastust? (Ei viitsinud ise hetkel otsima minna). Mulle tundub, et siin on tegemist juba välja valitud konkreetse operaatori sooduslennuga, mille puhul muudatuste tegemiseks pärast pileti väljaostmist tuleb lennufirma esindusse kohale minna. Aga ctrip'i julgen lendude broneerimiseks soovitada küll. Mitmel erineval põhjusel. Isiklik kogemus muidugi ennekõike. :)

Ctrip on hea koht soodsate lennupiletite hankimiseks, nats parema hinna võite välja rääkida lennujaamas (kui on piletimüügiputka olemas), aga see lennujaamas ostmine tähendab väga head suhtlemist nendega, koheselt nad teile head hinda küll ei paku.

On veel üks keskkond www.elong.net, aga sealsed hinnad on ctripist tavaliselt kallimad.

Alvarezile: kui sulle tundub, et hind on kallis, siis võid vahemaandumisega lendusid otsida ehk siis vaata, kuhu Guilinist odavalt saab ja sealt orgunni edasi. Üldiselt olen ma täheldanud seda, et Pekingisse on lennukipiletid alati keskmisest kallimad.

Soovitan Elong.com ja Ctrip.com. Kui broneerid, siis soovitan hinna puhul jälgida ka lennukompaniid. Tihti pakutakse sama hinna juures mitu lendu mis aegadelt samuti kattuvad, need on erinevate lennukompaniide lennud (China Easthern, China Souththern, Shanghai Airlines, Shenzhen Airline jne). Osade lennukompaniide puhul on pileti tagastamine lennutõrke puhul 100% aga osadel ainult 40%..... Omal on head kogemused novembrist, kui tahtsin Shanghaist Shijiazhuang`i minna. Broneerisin pileti Elongis ja kuna põhjas oli lumetorm 5 päeva järjest, siis niimoodi käisingi ma lennujaama vahet 5 päeva järjest ja igakord pidin pileti uuesti tühistama. Igakord sain raha tagasi, kuna broneerisin China Souththern lennu... Kuuendaks päevaks ma lendu enam ei broneerinud ja lõpuks jäigi Shijiahuangis käimata :)

Ctripist ei ole mõtet osta lendu varem kui 10 päeva enne väljalendu. 3-5 päeva on täiesti piisav, nii saab parima hinna. Kui keegi soovib enam-vähem teada, mis on õiglane hind tasub vaadata mitte oma reisi kuupäevi (1-2 kuud ette), vaid vaadata pileti hinda ca 3-4 päeva pärast. Hiinlased ei osta väga pikalt pileteid ette. Ise olen ka suurematele gruppidele (15 inimest) ostnud pileti 5-7 päeva ette ning see on täiesti piisav.

Üritasib broneerida Hiina siselendu ctrip.com kaudu septembriks. Sain meilile vastuseks: We are writing to inform you that to ensure the security of the international credit or debit card payment, the following verification documents are required to process the payment for your flight reservation from Chengdu-Zhangjiajie One Way (order 643223714):

• Signed Client Credit Card Payment Authorization Agreement (including cardholder’s signature by handwriting)

• Front and back images of credit or debit card (including cardholder’s signature by handwriting on the back side)

• Image of cardholder's passport signature page and personal information page

You may digitally photograph or scan the above and fax or send as an email attachment to process payment (If it is larger than 2MB, you should send them separately). Please note that we must receive the legible documents by 19:00 (Beijing time) or we will have to cancel this order.

Mulle tundub ebaturvaline saata neid andmeid meili/faxi teel. Kuidas on teie kogemused sellisel juhul? Meil oleks vaja pileteid kahele erinevale siselennule. Tänud ette vastuse eest!

Mitte küll otseselt vastus küsimusele, aga olen aastate jooksul korduvalt kasutanud seda lehekülge: http://www.chinahotelsreservation.com/flight.php

Viimati lendasin selle aasta maikuus. Mingeid kaardi koopiaid nad ei tahtnud.

@kerr

Sain ctripilt sama kirja ja tegin telefoniga pildid nõutud asjadest (ka käsitsi kirjutatud Authorization Agreement). Krediidkaardist tegin pildi nii, et turvakood oli sõrmega kaetud pildistamise hetkel. Reisist on üle poole aasta möödas ja midagi juhtunud ei ole. Kusjuures nad tahtsid seda ainult üks kord, ma ostsin oma reisi jooksul ctripist mitu korda pileteid ja järgmisel korral läks kõik juba ilma paberimajanduseta.

Pole tänu väärt. Ctrip on ka täitsa OK muidu.

Ctrip on Hiina riiklik ja suurim reisifirma, täiesti turvaline. Mina olen neile saatnud oma passiandmed. Võimalik on tasuda ka läbi eBay , siis pole krediitkaardi andmeid saata vaja. Olen kasutanud Ctrip'i kümneid kordi ning ei ühtegi probleemi. Näiteks hotelli broneerimisel pole ettemaksu vaja, krediitkaart on vajalik vaid no-show jaoks. Kui plaanid hotelli jõuda peale kella 18, siis veel helistavad üle ja täpsustavad.

Ctrip ei ole riiklik firma, vaid täiesti USA s NASDAQ börsil noteeritud ning igaüks võib aktsiaid osta. Muu jutt täiesti õige.

Olen ise viimased aastad kasutanud mitmeid kordi www.elong.net ja pole mingeid probleeme enam olnud.