Hinnad Kreetal 2008

Läheme lähiajal perega kreetale (2 täiskasvanut ja 12a ja 14 a lapsed.) Kuidas praegu Kreetal hinnad on ja missuguse väljaminekuga päevas võiks umbes arvestada. Hotell on hommikusöökidega Aghios Nikolaoses.

1
2

Mis hindasid sa silmas pead? Üldiselt on kõik hinnad kallimad kui meil. Samas on mõned hinnad muude hindadega võrreldes täitsa mõitlikud :)

0
0

Ma ei leidnud Kreetalt küllpaar nädalat tagasi ühtegi asja mis oleks olnud kallim kui meil.Välja arvatud jäätis-aga ka seda oli võimalik mõistliku hinnaga leida. Loomulikult on asju mis on kallid -näit veeparkide piletid. Aga vabandage -eestis pole ju selliseid parke olemas ka? Kreeta hinnatase on vägagi mõistlik.

0
0

Noh, juu ma siis valetasin. Kuigi olen loll ja järjekindel ja väidan, et vähemalt Tartu hindadega võrreldes on sealne hinnatase mõnevõrra kõrgem (pean silmas peamiselt toidukaupasid ja väljas söömist, kindlasi on ka asju ja teenuseid, mida saad odavamalt, kui meil). Kui oled Eestis väljas lõunat süües harjunud kulutama 100 EEKi ja rohkem, siis on tõesti OK hinnad :)

0
0

No selge. Tartus on hinnad ikka olen täheldanudoluliselt normaalsemad ka kui Pärnus või Tallinnas-olen täheldanud.Aga meil oli all inclusiv hotellis seega väljas söömist tuli ette vaid paar korda ja need korrad olid maitsvad ja mõistliku hinnatasemega.

0
0

PS, Agios Nikolaos on hea valik, ilus ja suhteliselt rahulik linn!

0
0

Paar aastakest tagasi sai 10 euroga tavernis kõhu täis,väike vein ja tipp kaasaarvatud, juunis sain selle raha eest kreeka salati ja värskeltpressitud mahla ja tavapärase 3 viilu leiba. Ja 1,5 % piima liiter maksab supermarketis 21 eesti krooni, eurides ei mäleta, sest arvutasin hiljem huvi pärast hindu eesti rahasse. Samuti on leib kallim kui meil. Järeldused tehke ise.

0
0

Ma mõtlesingi rohkem seda söömise värki. Et kui palju maksaks enam vähem korralik söögikord inimese kohta ("er nase" - nagu selle foorumi lemmikväljend paistab olevat). Ja veel, kas sealne kohalik kohvi on tõesti niisugune, mis eestlase maitsemeeli eriti ei rahulda.

0
0

tavaline pulgajäätis oli poest ostes veits alla 2 euri, vähe suurem-kobedam 2 euri. See oli ka ainus asi, mille hind kõrgem oli kui meil. Poest ostes ikka sama ja kui väljas sööd, siis ju meilgi kallim kui ise kodus keetes-küpsetades

0
0

Jääkohv ehk frappe on hea ja kange, hotellis pakutav vedelik vastab minu jaoks hindele 3. Kreeka kohv või türgi ei ole mulle senini erilist muljet avaldanud. Kõigil kordadel olen Kreekasse oma lemmikkohvi kaasa võtnud. Oleneb kus peatute, apartmendis või stuudios on võimalik kohvi ise valmistada. Kuna teil lapsed kaasas, ostke kohalikku puuvilja ja kohalikke kooke maiustustepoest ehk zaharoplastiast,koogid pole küll odavad, aga proovige, oht sõltuvusse jääda. Ka on pizzad, pastaroad siiski veidi odavamad kui liharoad ja lammas ja eriti kala tavernas ning alati on võimalik nälga leevendada ka kiirsõõgiga, mis on odavam, ehk siis pita giros lisanditega näiteks.

0
0

Eraldi ei oska mingeid hindu välja tuua, aga nädalasel reisil kulus meil veidi alla 13000.-. Selle sees siis kogu perioodi autorent 175eur, kütusele umbes 150eur, veepark u´65eur, mõned vaatamisväärsuste sissepääsupiletid (ei olnud suures summas, paarkümmend euri vast)ja ülejäänud raha kulus söögile, mõnedele suveniiridele ja veidi laste nännile,jäätistele ja lõbustustele. Ei koonerdanud väga ja ei laristanud ka. Elasime apartemendis, mõni kord tegime ise süüa, mõned korrad sõime väljas, vahel näksisime niisama poest ostetud kraami. Ei olnud kuumaga väga isu endal ja lapsed on meil üldse kehva isuga. Kui mitu korda päevas väljas süüa, kuluks muidugi rohkem. Ehk said mingi pildi

0
0

Hinnad eilse seisuga :)

Poehinnad: Õlu 1,2-1,5 EUR (0,5L) Vesi 0,7 EUR (1,5L) Limonaad: 1 EUR (0,5L) Oliivid: 2-4 EUR (purk) Ouzo: 3 EUR (300ml) Vein: 4 EUR (joodav. On ka odavamaid 0,75L)

Kohvikud: Õlu 2,5-3 EUR (0,5L) Vesi 2 EUR Sealiha 6-8 EUR (Pork chop) Kreeka salat 3,5 EUR Kaheksajalg 12 EUR Majavein 3 EUR (0,5L)

0
0

Kui mina vaatan oma tabelit, kuhu kulud sisse kandsin, siis seal näha, et

2 täiskasvanut väljas söömine: pitsa, 2 õlut, supp, kohvi= 18 euri pitsa, 2 tomatisuppi, 2 õlut= 23 euri 2 jäätist, 2 kohvi õhtul tavernas = 20 euri 2 praadi, jogurt, suur vesi= 18 euri (mägedes!) 2 soolast, 1 magus creppie + õlu, vesi Heraklionis= 29,50 euri

kui olete kohvijoojad, siis FRAPPE(fantastiline!) poes topsis kuni 0,34 eurot (vala ainult vesi peale). Kohvikutes ja söögikohtades on ka tavaline masina/lahustuv kohv 2-3 euri!

Toidupoes, kopin meie paar toidupoe arvet siia: 2,99ouzo 0,7L 1,39 ouzo 0,3L 0,79 coca 1,99 vein 1,29 müslipulgad 8tk/pakk 1,29 sink 1,59 halvaa 1,59 tuunikalasalat 1,29 lihapallid 2,79 frappe suur purk 0,64 2xfrappe topsides

1,42 coca, suur pdl 1,43 Nescafe frappe (väike purk) 2,98 Ouzo 700ml 3,9 Metaxa 330ml 3,26 jogurt, 1kg ämbris 1,73 ouzo 350ml 0,3 shokolaad 0,14 vesi 1,31 salat 0,95 salat 1,03 taziki kaste 0,55 shokolaad 2,69 kommid, mix 1,68 kommid 300g 3,52 shokolaadid "the carś" 2,88 oliiviõli 1,34 kitsejogurt 1,78 halvaa 400g 1,04 kreeka kohvi, 2 pk 2,4 ananassi jogurtid (3tk)

0
0

et ouzot on ikka liitritena läinud. Meil samuti!

0
0

Siin juba niipalju asjalikku hinnainfot et polegi nagu rohkem miskit lisada.

Kohe näha et maitseid on mitmeid. Proovisin ka ise ouzot aga no ei meeldinud. Panin ikka põhirõhku veinile ja õlule. :)

Raha võtsin kaheks nädalaks kaasa (mina ja mu naine) kokku 1100 eurot. Sellest piisas tegelikult täitsa ilusti. Kuna olime plaaninud et kallimad päevad u.100 euri päevas kulu ja hotelli ümber või rannas olles 50 euri päevas. Elasime apartemendis ehk siis sai ka kohapeal süüa tehtud et odavam oleks. Aga ikkagi jäi lõpuks paarsada eurot üle suveniiride ostmiseks. See võis ka sellest olla et oskasime valgetesse mägedese ära eksida ning seal öö veeta (kokkuhoid 100 eurot :).

Kalleim lõuna oli 40 eurot (Hania sadamarestoranis, aga oli ka kaks praadi, kaks mahla, kohvid, õlud) Reeglina kulus umbes 15 - 20 eurot kui kuhugi kahekesi einestama sattusime. Mahlad (värskelt pressitud) 3 - 5 eurot. Joogid (kohvi, õlu, limps) - reeglina 2,50 - 3 Salatid, pastaroad - 7 kuni 10 euri Praed 10 kuni 15 niipalju söökidest. Kindlasti on ka odavamaid kohti ja ka kallimaid kuid sellised umbes keskmised hinnad. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

ja lisaksin omalt poolt, et siin toodud hinnad tunduvad mulle väga ilusad. Ilmselt on see nii, et mida väiksem kuurort, seda kõrgemad hinnad. Meie kohalikus supermarketis nii odavalt ei saand miskit. Tänu taevale on seal maal võimalik ka sularaha automaadist välja võtta ja see meid päästis selgest näljasurmast, sest toit on läinud seal tõesti kalliks, seevastu suveniirid ja riided-kotid olid kohati kohe väga hea hinnaga.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased