trip-krainetrip-ukraine-dark
Hinnad Rootsis

Ostsin Rootsi kruiisi järgmiseks nädalaks. Aega linna peal kolada siis ilmselt umbes 7 tundi. Pole kunagi Rootsis käinud. Rääkige mis hinnad seal on (transport, muuseumid jne) ja kus võiks käia? Paar kohta mida juba mõtlesin on Vasa muuseum ja Kuningaloss. Aga veel? Mõned hetked tahaks ka shoppamisele pühendada, mida huvitavat leidub Rootsis? . . . Trip.ee on endiselt veendunud, et "Rootsi" algab suure algustähega ning tegi vastavad parandused!

http://trip.ee/node/37544, kui minna Sihtkohtades Rootsi alla, siis võiks sealt neid veel tosina leida!

Kas nädalasel kruiisil saab maale ainult seitmeks tunniks?

Kallis- sõit on järgmisel nädalal :)Kruiis on siit sinna ja tagasi.

Hinnad on pea, et samad mis Eestis. Kui lähed HM-is siis riided odavad aga njahh oleneb maitseelistustest võid leida ilusaid ja vähem ilusaid asju. HM iga nurga peal. Linnas on šoppamiskohti palju :)

Hinnad on suhteliselt samad mis Eestis (praegune kurss on vist 1,4 - nii et erilist hinnavahet ei teki). Peale selle on praegu veel igasugused allahindlused, nii et jõudu shoppamisel!!

Ja sinna tähendab siis Rootsi. No nii väikses kohas pole tõesti midagi huvitavat ja mitte midagi muud teha kui sopata.

Ja mis on HM? Läheks ise kah, kui teaks. http://en.wikipedia.org/wiki/HM

Järgmiseks nädalaks tähendab et sõit on järgmisel nädalal. Kruiis ise algab õhtul kell 18, järgmise päeva hommiku 10ks jõutakse kohale ja õhtul kell 18 tagasi Eesti poole. Usun et nädalast kruiisi Rootsi Tallink ei paku;)

Tänan hbert'it, sain tänu sinu postitusele palju infot, hästi palju ilusat on Stockholmis, suvel tasub kindlasti võtta lihtsalt piletid edasi tagasi ja käia mitu mitu päeva seal ringi:)