Hispaania-Marbella villade rent

Kellel on kogemusi ja häid mõtteid?

Vaata www.mijas-villas.com. käisime möödunud sügisel ja villast võib rääkida ainult ülivõrdes. broneerimine ja tasumine sujus igasuguste tõrgeteta. ka marbella ei jää väga kaugele.

0
0

Tõesti ,tõesti villad on tõesti kenad ja hinnad üsna head. Mul siin mõned küsimused veel ,kui viitsimist vastata ehk saan teilt abi? 1.Kui kaua ette pronnisite ? 2.Kas maksite kohe ära peale pronni? 3.Kas need hinnad kodukal on lõplikud ja vastavad tegelikkusele?

NB! Kui kellelgi veel kogemusi villade rendiga Hispaanias ja huvitavaid või kasulikke linke ja kogemusi siis ootan põnevusega.

0
0
  1. broneerisime märtsis ja reis toimus septembris
  2. ettemaks oli vist 10% kogusummast, ülejäänu tasusime 1 kuu enne reisi
  3. hinnad kodukal vastasid tegelikkusele, kaubelda me ei püüdnud.

Lendasime easyjetiga, märtsis septembriks ostes saime lennupiletid riia-berliin- malaga- berliin- riia kokku 2500 krooni/in. Villa (7 ööd)+ lend tuli seega u. 6500 krooni/in. septembri teisel poolel on eestist üsna raske nii hea hinnaga costa del sol'i saada. samas on easyjetiga tagasilennul öö vaja veeta berliinis, otselend eestist kindlasti mugavam. villa ise ületas kordades kõik ootused, näis isegi uskumatu, et midagi nii ilusat julgetakse välja rentida :-)))

0
0

Olen väga tänulik info eest!

0
0

Tere, mis nimega teie villa oli ja mitu inimest seltskonnas viibis?

0
0

http://www.mijas-villas.com/Villa.aspx?VillaID=84 valisime selle ja nagu eelpool öeldud, olime väga rahul. seltskond oli 8 inimest.

0
0

Tänud info eest.

0
0

mind huvitab selline asi, et kas seal käivadki asjad nii, et maksad terve rendisumma enne kohaleminekut ära? st alguses 10 % ja siis ülejäänu? meil ka üks koht välja valitud ja tahetakse kohe 10% ja kuu pärast ülejäänud raha. Lihtsalt tundub esialgu kahtlane, et peab niimoodi kogu raha üle kandma, vabalt võib ju tegemist olla ka pettusega. Samas on väga hea koht ja täitsa hea hind.

Kas need asjad käivadki nii seal Marbellas või peaks uue koha otsima?

0
0

Siin kortereid maju villasid palju,täna just otsisin.... minuarust suurim valik norm hinnaga http://www.idealista.com/pagina/portada

0
0

Meie peatusime eelmisel aastal siin: http://www.holidaylettings.co.uk/rentals/fuengirola/3924

See bronnimissüsteem on neil kõigil suht ühesugune. Makstakse 2 või 3 osas. Tavaliselt on olemas nö varajase tellija soodukas. Eks ta meie jaoks natuke riskibisness võib tunduda. Igaks juhuks võid googeldada, kui kellelgi on mingi neg kogemus, siis tuleb see ilmselt otsingust ka välja:)

0
0

Villad Costa del Sol´is?

Tere sooviks teada, et kas keegi oskab soovitada mõnda head villat Marbellast Torremolinoseni. Fuengirola ja Mijas oleksid näiteks head rajoonid? Villa peaks siis mahutama 5 inimest. Minek juba õige pea kas 30. või 31. mai ja umbes 10 päevaks. Hinna lagi oleks kuskil 1250 € 10 päeva eest siis. Olen uurinud paljusid lehekylgi aga minu teada peaks olema ka palju eestlasi kes maakleritööd sealkandis teevad, et ehk keegi teab soovitada kontakti või kodulehekylge.

Suur aitähh kõigile ette ära!

Bassein oleks ka suht MustBe.

0
0

Apartmenti vs villa rent Costa de solis?

Sooviksime rentida nädalaks mõnusa korteri kuskil ranna ääres (2 väikest last), soovitavalt keskuses, kas keegi ehk oskab soovitada häid lehti, kus pakkumisi leida? Asjaga on kiire. Eelistatud linnad on Marbella, Tarifa aga miks ka mitte Algeciras. Igasugune hea nõu on teretulnud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased