hispaania rendiautoga Andorrasse ja Prantsusmaale

Planeeritud on kahenädalane puhkus Hispaanias, kavatseme võtta rendiauto ja sellega Kataloonias ringi sõita, planeeritud on käia ka Andorras ja Pranstusmaal. Palun teadjamatel infot jagada, kas Andorras ja Prantsusmaal Hispaaniast renditud autoga sõitmine on okey, või tuleb millegi extraga arvestada?

Sellega ei tohiks küll olla miskit probleemi. Olen ise sõitnud Hispaaniast renditud autoga Portugali (kusjuures sel ajal oli jalka EMi puhuks piirikontroll taastatud) ning Portugalis renditud autoga Hispaaniasse. Igaks juhuks tasub muidugi nimetada, et plaan on teise riiki sõita.

0
0

tegelikult ei tohiks probleeme olla, kui teatad, et soovid külastada neid riike. Aga Kõik oleneb, mis firmast näiteks auto võtad. Meie käisime 2 aastat tagasi lennukiga Barcelonasse, sealt oli renditud buss (PepeCar) ja nemad näituseks toona ei lubanud Andorrat ja Portugali külastada. Samas Gibraltari vastu ei olnud neil midagi.... Nii et küsida siiski tasub.

0
0

Mina olen sòitnud 2 korda hiljuti Barcelonast nimetatud maadesse ja pole mingit probleemi olnud. Olen kàinud Avisega mòlemad korrad. Mitte midagi erinevat Hispaaniast ei ole, nii et sòida rahuga.

0
0

Probleeme nendes paikades sõitmisega pole. Küll aga tuleb see autot rentides ära mainida, kuna Andorra jaoks on vaja lisakindlustust. Maksab tühise summa, aga peaks soovitavalt olema tehtud.

0
0

Minu kogemus on 3 nädala tagune. Rentisin auto Barcast (Sixt) ja sõitsin ringi Kataloonias ning põikasin sisse Andorrasse. Ei mingeid probleeme, Sixti lepingu järgi ei tohtinud autot viia ainult Mallorcale/Menorcale ning Balkanimaadesse. Kõik teised Euroopa riigid olid vist OK. Muide ütlesin ka ette, et kavatsen Andorras käia - see ei mõjutanud kuidagi auto rendihinda või kindlustust. Esimest korda muide sattus nii, et Sixti pakkumine oli konkurentsitult parim (koos täiskindlustusega sama hind kui teistel rendihind) ning ei pidanud ettevõttes pettuma. Asjaajamine oli mugav ning isegi rendi ja äraandmise koha erinevuse eest ei küsitud raha (võtsime auto linnast ja ära andsime lennukas).

0
0

tasub kindlasti rendifirmast üle küsida.Barcelona AVIS-s autot rentides öeldi,et Prantsusmaale minekuks pole vaja lisakindlustust osta.Samas näiteks Portugalist Hispaaniasse tulles on jälle vaja lisakindlustust. See,et keegi kuskil kinni ei pidanud ja dokumente ei kontrollinud,ei tähenda veel,et kindlustust vaja ei peaks olema.Rendifirmade lepingutes on mõnikord päris kõvad trahvid sisse kirjutatud paljalt juhu eest,kui viibid ilma lisakindlustuseta riigis,kuhu sõites oleks tulnud see juurde osta,rääkimata veel sellest,kui peaks mõni õnnetus juhtuma.

0
0

Tänud kõigile, kes viitsisid oma kogemusi jagada. Täna siis teist päeva Kataloonias, auto sai võetud Sixtist, anti parem kui eelnevalt bronnitud oli kuna samaväärset hetkel polnud. Rendihind jäi loomulikult samaks, lisaks veel asjalikud nõuanded, korralik ja kiire teenindus. Julgen soovitada, hind teistest tunduvalt soodsam, ainuke ebamugavus, et auto saamiseks tuli lennukas shuttle bussiga sõita Sixti büroosse, mis oli 10 min. sõidu kaugusel. Lepingu sõlmimisel sai mainitud riigid kuhu sõita kavatseme ja neil oli sellest täielik suva, lepingus loetletud rida Ida-Euroopa maid, kuhu sõita ei saa. Käepärast tasub hoida hulga peenraha, kuna tasulisi kiirteid ikka jätkub küllalt. Kui reisiga finišis, siis annan teada, kas Andorras ja Prantsusmaal sõitmine laabus sama mugavalt. Rännumehele tänud!

0
0

Kui palju seal hetkel kütused maksavad?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased