Hispaaniasse iseendaga olema

Tahan minna Hispaaniasse lihtsalt iseendaga olema, reis tuleks kuni kaks nädalat. Kuna rahakott pole väga paks, siis esimene kriteerium on, soodsa hinnaga pikemaajaline majutus, soovitavalt korter. Teine kriteerium - kuna mulle meeldib jalutada, siis võiks olla midagi möödudes ka vaadata.  Huvitaks Andaluusia piirkond. Võimalusel tahaks külastada ka mõnda Andaluusia hobuste kasvandust. Kas sinna üldse pääsenb turist niisama ligi või tuleks eelnevalt mõne kasvatajaga ühendust võtta?Millist sihtpunkti soovitate?

Andaluusias on hoburestodega suht jama, enamuses ei pakuta ja kui üldse midagi menüüs on siis hind kõrge ja liha vintske.Kasahstani mine, sealt saad odavalt korralikku hobusteiki.

Kui rahakott veel kuigi paks ka ei ole, siis tõepoolest saab parimat kraami nendest endistest liiduvabariikidest. Bishkekis oli mitu head sashlõkikohta ja ka peenemaid söögikohti muidugi, kus hobuseid serveeritakse.

Ma saan aru, et loo autor ei pea silmas restorane, kus hobuseliha süüa, vaid hobusekasvandusi, kus hobusega sõita saab.

Kui kasutajanimeks on l6vitydruk, ei saa milleski kindel olla

Lõviliha ta vaevalt kuskilt kätte saab, seega võiks eeldada, et piirdub hobusega.Ise käin sageli just erinevaid lihareise tegemas, võib olla üllatav, aga paljudes leebemates islamimaades on väga head, varjatud küll, isegi salajased, sealiha pakkuvad restoranid.Hobuseid olen käinud söömas just kasahhide juures, väga maitsvalt oskavad teha. Sel suvel jälle kavas minna.

Teemaalgatajale- kahjuks ei vasta 2 nädalat pikajalise majutuse kriteeriumile. Lisaks on Andaluusia pindalalt kahe Eesti suurune, annab aga jalutada ja möödudes midagi vaadata. Võiks oma soove ja tahtmisi rohkem täpsustada.

Iseendaga olemine on faking sheff. Vahet pole, kas 2 tundi või 2 aastat.

Kui tahad Hispaanias 2 nädalat iseendaga olla ja meeldib jalutada, mine Caminole! Oled iseendaga ja tutvud koguaeg uute enda suguste iseenda otsijatega, lisaks odavad riiklikult toetatavad Albucerque majututused. paljudes neist ka toitlustus sümboolse hinnaga. See eeldab siis iga päev nii 20-25 km kõndimist jalgsi, ehk siis väga rahulikus tempos 5-6 tundi kulgemist,  aga sel ajal saadki täiesti rahulikult ainult iseendaga olla. Camino rajad on küll Andaluusiast vaadates  teises Hispaania otsas, ehk põhjas ja loodes, aga ongi tunduvalt ehedam ja mitte nii turisti-, kui Andaluusia.

Andaluusi odavamad kohad on äärte peal ja seal on ka hobuseid ja ratsamatku. Esimene küsimus on kas varem ratsutanud oled? Kui jah, siis on pakkuda ratsaretki Almeria, Huelva ja eriti Tabernase ümbruses.  Kui ratsutada ei taha, siis on Almeria ja Huelva ka muidu head rikkalike võimaluste ja ahvatlustega molutamisae kohad.Panen mõned lingidTabernas kõigepealthttps://www.yumping.com/rutas-a-caballo/almeria/tabernasSiis veidi leebem Almeriahttps://www.weeky.es/rutas-a-caballo-en-almeria/ja veel lihtsam Huelvahttp://www.arteandaluz.es/Ratsutamine on kallis lõbu ja üks retk läheb maksma 30-70 eurot.  Erapakkujad ei tee eriti odavamalt, aga nende hobused on tihti iseloomuga.Kui varem ratsutanud pole või pole ratsutanud pikka aega, siis kahetunnine retk annab tunda veel paar päeva hiljem.Kui lihtsalt pakub huvi ratsutamise vaatamine, siis Jerez de la Frontera ratsakool pakub seda võimalust. https://www.realescuela.org/es/Pealegi on Jerez väga odav linn, kus korraliku ööbimise hotellis saab 30 euroga ja kust saab liikuma nii Cadizesse kui Sevillasse. Jerez on ka hea molutamise koht.Suviti peetakse sealses kindluses flamenkokontserte kohalikule rahvale, mida soovitaks ka külastada.